Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciemnogród pieprzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W państwie demokratycznym ograniczenia? A gdzie wolność religijna. Gdyby nawet na koncertach były "gesty" satanistyczne, to neleży pamietać że szatan kiedyś był aniołem, zbuntował się i właściwie bez nigo nie ma sensu wiara chrześcijańska. Jeśli to jest demokracja? To po co nam to było? Dodam tylko, że nie jestem fanem zespołu, ale lubię "ostre" brzmienie w muzyce, a należy pamiętać że takie słodkie balladki w ykonaniu grzecznych kapel są "malutkie" w stosunku do nagranych przez zespoły metalowe. Może dlatego, że muzycy w takich zespołach są prawdziwymi wirtuozami czy jakoś tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEMNOGRÓD..... Ludzie macie takiego burmistrza który wybiera wam to co powinniście oglądać. Czyżby coś z cenzury komuszo-kleszej zostało w Urzędzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy o jakims ciemnogrodzie pie***ycie ? Wreszcie jakis normalny odruch. Moze wasze dzieci powinni w ofierze na tym koncercie zlozyc ? zastanówcie sie co piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zespół gra utwory takie jak np. "Noce szatana” czy "Ostatni tabor” Znaczy się burmistrzowie sie nie podoba propagowanie satanizmu czy cyganerii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach szatan księdza ma twarz - piją, kradną, zabijają ludzi samochodami po pijaku, gwałcą dzieci. Nikt nie wymordował tyle niewinnych ludzi w dziejach ludzkości co chrześcijanie w imię swojego boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedra napisał:
Co wy o jakims ciemnogrodzie pie***ycie ? Wreszcie jakis normalny odruch. Moze wasze dzieci powinni w ofierze na tym koncercie zlozyc ? zastanówcie sie co piszecie.
Znalazłaś chwilę by zapoznać się z działalnością zespołu? Pewnie nie, bo po co zagłębiać się w szczegóły. I to jest właśnie ten ciemnogród, strach przed tym, że ktoś myśli inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchają tylko wysokiej kultury... nie no tylko wyć ze śmiechu, dla tego grajdoła, najwyżśzą kulturą zapewne jest "Barka" Kto na Kacie się nie wychował i go nie zna ten jest do .... Vader i inne zespoły na tym się wzorowały. Nie no jaja sobie robią. Młodzi pamiętajcie o tym przy następnych wyborach burmistrza i rady. Koniec z Klechistanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik Przaśnik ---- ale wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następne "uzdrowienie" naszego burmistrza. Wyraźnie widać po raz kolejny, że miastem rządzi kruczowłosy Stawiarek razem z jedyną, prawdziwą, patriotyczną partią PiS ( Prawo i Smoleńsk). Mam nadzieję, że krasniczanie wystawią tej ekipie rachunek za dwa lata!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paranoja. nikt nie liczy się z nami, fanami, rację ma tylko moherowa dyktatura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko przez mohery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,skąd to zdziwienie-przecież to tylko PiS i średniowieczne poglądy katolicyzmu.Proszę sprawdzić co wtedy oznaczało słowo-,,wierny,, i kto pociąga za sznurki w takich decyzjach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciemnogród pieprzony
True Mohery niech się zbiorą i spalą na stosie organizatora koncertu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Boże Boże ... Bożenko widzisz to i nie grzmisz! co za wstyd . Bardzo mnie boli że musze tu mieszkać . nic się nie dzieje, a jak już jest "coś" dobrego to cenzurują . WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszołomstwo w moherowych beretach jest wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Kraśniku władza PiSowska i prokościelna (nowy przewodniczący RM) dokonuje cenzury tego co mieszkańcy mają oglądać, słuchać. Czy my żyjemy w kraju, mieście wyznaniowym? Po takim cenzurowaniu niech się władza nie dziwi że młodzi ludzie o odbiegających od PiSowskich standardach uciekają stąd jak najdalej. Przecież to katolicy powinni być tolerancyjni, szanujący innych ludzi bez względu na wszystko, a każdy wie jacy w większości są: zawistni, nietolerancyjni, zakłamani, pazerni. Ot taka dwutwarzowość: jedna rozmodlona na pozór w kościółku, a druga prawdziwa w domu, pracy, na ulicy. Wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolik napisał:
Ludzie,skąd to zdziwienie-przecież to tylko PiS i średniowieczne poglądy katolicyzmu.Proszę sprawdzić co wtedy oznaczało słowo-,,wierny,, i kto pociąga za sznurki w takich decyzjach!
ŻYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchałam KAT-a jak miałam 11-13 lat. W sumie to wychowałam się na takiej "satanistycznej" muzyce. Teraz jestem dorosła. Nigdy nie zabiłam czarnego kota, nie zjadłam nietoperza i nie podarłam Biblii. Czy coś jest ze mną nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...