Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
John napisał:
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
To jak nie jesteś dobrze poinformowany to się nie udzielaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzozówka jest przeklęta!!! Walczyli x lat temu z księdzem, wygnali Go!!! Teraz walczą z wójtem! Katechetka się powiesiła, fakty mówią za siebie!!! PRZEKLĘCI:O(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOKALE WYBORCZE W GMINIE SZASTARKA DO GMINNEGO REFERENDUM. 1.Szastarka ,Szastarka Wieś > Zespół Szkół w Szastarce . 2.Blinów,Cieślanki,Moczydła >Zespół Szkół w Blinowie . 3.Polichna 1,Polichna 2,Polichna Podlesie,Huta Józefów,Rzeczyca >Zespół Szkół w Polichnie . 4.Brzozówka,Brzozówka Kolonia,Majdan Obleszcze > OPS Remiza w Majdanie Obleszcze . 5.Polichna 3,Polichna 4,Wojciechów >Gminny Ośrodek Kultury w Polichnie GOK .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań chrzanić takie rzeczy.Użyj rozumu w przeciwieństwie do tych ludzi i nie łącz ze sobą zdarzeń,które miały miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Brzozówka jest przeklęta!!! Walczyli x lat temu z księdzem, wygnali Go!!! Teraz walczą z wójtem! Katechetka się powiesiła, fakty mówią za siebie!!! PRZEKLĘCI:O(((
Poleciał ksiądz poleci Wójt .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...