Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kościoły w budowie. Ten powstał najszybciej

Utworzony przez Rafał, 6 października 2012 r. o 21:28 Powrót do artykułu
Ks. Wiesław to najlepszy organizator i budowlaniec. Człowiek z wielką haryzmą i zaangarzowaniem w życie swojej parafii. Wiem to, bylem parafianinem jego poprzedniej parafii w Surhowie. Ale niestety, to co ks. Wiesław przez całe naście lat probostwa w Surhowie zrobił, zbudował, odrestaurował teraz niszczeje... P.S. Obecnym proboszczem w Surhowie jest poprzedni proboszcz z parafii w której teraz ks. Wiesłąw wybudował świątynię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wyscie sie z hu.m na glowy pozamieniali?????? czarna mafia i tyle, zadne pieniadze i darowina nie pomoga wam sie dostac do królestwa Bozego!! czyt:...osób, byli to głównie emeryci i renciści... wreszcie mlodzi zmadrzeli i nie daja na kosciół bo sami nie maja!!!!!!!!!!!!! ciemnota i sredniowiecze nadal rzadzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie proboszcz tej parafii to cham i prostak miałem kilka nie przyjemności z nim obcować to mogę coś na ten temat powiedzieć. Z resztą to nie tylko moje zdanie ale wielu ludzi z tej parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeno napisał:
Dla mnie proboszcz tej parafii to cham i prostak miałem kilka nie przyjemności z nim obcować to mogę coś na ten temat powiedzieć. Z resztą to nie tylko moje zdanie ale wielu ludzi z tej parafii.
Ta wypowiedź świadczy o twojej prostocie i chamstwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinno być: przy ul. Biskupa Mariana Fulmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile taki nowy kosciol na czysto rocznie dochodu przynosi (po podzieleniu sie z bizkupami itd) Bo pisalo w gazecie ze podobno sie oplaca zakladac wszelkie sekty wiec moze i ja sie skusze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
Ale niestety, to co ks. Wiesław przez całe naście lat probostwa w Surhowie zrobił, zbudował, odrestaurował teraz niszczeje...
Z tego wynika, że pomimo jego kilkunastoletnich "wysiłków" prace nie były dobrze wykonane skoro już to wszystko niszczeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema kasy i nie będzie.Ludzie w Kraśniku żyją z dnia na dzień ,Łozyska ledwie zipią,a ten marmurową podłogę robić będzie za 200 tyś.Na betonowej posadzce Bóg nie urżeduję? Bez marmuru udzielone sakramenty nie sa ważne ?Wszyscsy wiemy ile kler potrafi postawic domów swojej rodzinie przy okazji budowy Kościoła.Nic dziwnego że lament ze pieniędzy na fantazje brak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłości będzie co przerabiać na sklepy, hotele, dyskoteki i burdele Niech tylko ta sekta zdechnie, a Polacy w końcu powstaną z kolan i zmądrzeją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałby się jeszcze artykuł "Zakłady pracy produkcyjno - usługowe województwa lubelskiego które zamknięto lub upadły najszybciej bądź w najbliższym czasie im to grozi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy o to w chrześcijaństwie chodzi? O wyciąganie z coraz uboższych parafian ostatnich złotówek, aby wybudować pałac kolejny? Kościoły były pełne,gdy były ubogie, gdy ludzie kilometry pokonywali pieszo, żeby się znaleźć bliżej Boga. Teraz kościoły na każdym rogu ulicy, a zapełniają się dwa razy w roku. Na codzień ( iw niedzielę) pustawe. Teraz w każdej rodzinie samochód, kto zechce, dojedzie i do odleglego kościółka. Kto nie zechce, będzie narzekał na bijące dzwony i nagłaśniane nabożeństwa. Jezus był ubogi i dzielił się z ubogimi. Polski kościół jest bogaty i od biednych ciągnie ile wlezie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o to że biedni parafianie za ostatnie grosze wybudują kościół tylko po to aby każdy katabas miał miejsce pracy a zarazem taka budowla jest lepsza od mennicy Państwowej, nie potrzeba wydawać na papier, maszyny, ludzi ; wystarczy na każdej mszy przejść z tacą zebrać i bardzo wygodnie < ŻYĆ > . A laury za budowę kościoła nigdy nie zbierali PARAFIANIE-DARCZYŃCY tylko ks proboszcz parafii .Polski naród jeszcze nie rozumie tego że za ofiarność biednych -wygodnie i bogato żyją księża!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spekta KUL arna i psycho PAT yczna DYSCYPLINA ŚW. (irniętej) OLIMPIADY : K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli JAK MOŻNA (z) BAWIĆ LUDZI nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Jak Kościół kroczy Drogą (z) BAWIENIA ? pokazuje multimedialna prasa, którą można czytać niczym serwowany przez Aminencje z księŻULAMI na ŚW.(irniętych) Targach LubSacro 2012 Multimedialny Modlitewnik . Zakończone Targi w Prorocki Sposób pokazują jak będzie wyglądał KOŚCIÓŁ - pusto jak na Targach ino se można kupić WINA ... POTRZEBNEGO DO (z) BAWIENIA, z KULei w Kielcach mają Targi SacroEXPO z tym samym skutkiem : 1) " GŁOS WIELKOPOLSKI " z dn. 4.X.2012 r. w artyKULe." Księża w Poznaniu rozpoczynają walkę z klubami nocnymi i prezerwatywami "A co robi księ ŻULO z AMINENCJAMI bez Prezerwatywy? Wcześniej opisywał to również "G.W." - w efekcie śmierć dziecka pokazał Zwyrodnienie Kapłańskie i PO-PiS, że nawet księ ŻULO nie chciał(z) BAWIC POTOMKA! Traktując Prezerwatywę jak Grzech Śmiertelny , to K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W . i ASC nie zna ani jednego przypadku ŚMIERTELNEGO spowodowanego GRZECHEM ŚMIERTELNYM! - nauka też nycz nie odnotowała! I pomyśleć, że "12-letni JEZUS NAUCZAŁ KAPŁANÓW W ŚWIĄTYNI "! (Łk 2, 41–51). Od dawna też krąży Ludzka Teoria, że księ ŻULKOM można tak naopowiadać w czasie Sakramentu Pokuty , iż będą walić Konia nawet w Konfesjonale! 2) „ DZIENNIK WSCHODNI ” z dn. 5.X.2012 r. w artyKULe „ Religijna wojna na billboardy w Lublinie ” - w spektaKULarnie psychoPATyczny sposób pokazuje jak można (z) BAWIĆ LUDZI , a zapomina co robi ksie ŻULEK w Konfesjonale .... Od dawna krąży Ludzka Teoria, że księ ŻULKOM można tak naopowiadać w czasie Sakramentu Pokuty, że będą walić Konia nawet w Konfesjonale! K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC nie zna żadnego przypadku ŚMIERCI na GRZECH ŚMIERTELNY! - nauka też tego nie odnotowała! I pomyśleć, że "12-letni JEZUS NAUCZAŁ KAPŁANÓW W ŚWIĄTYNI "! (Łk 2, 41–51). 3) " SUPEREXPRESS " z dn. 4.X.2012 r. w artyKULe " LUBIN, afera w GIMNAZJUM SALEZJAŃSKIM: Dzieci musiały lizać księdza, żeby móc się uczyć " w każdej innej szkole NAUCZYCIEL wyleciałby na ZBITY PYSK - nawet DYREKTOR i miał prokuratora z kuratorium na głowie! , a zamiast księ ŻULAdo psychiatry zafundowano UCZNIOM psychologa ! - toż prawdziwy CUD (ak) Widać, że nawet KUR ( I ) A torzy mają pietra przed GRZECHEM!Co zrobią pro KUR ( I ) A torzy z KUR ( I ) A torami jak za rok ksie ŻULO każe się całować w Gołą D ... lub coś innego?... Od dawna K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC pokazywał poziom intelektualny Boskich Aktorów wyszKULonych ino do JEDNEJ psychoPATycznej roli : 1) mgr – to BARANEK - skrót BARAN. 2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B. 3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT. 4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ. Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające Poziom Pożal Się Boże ... Co to będzie jak księ ŻULE otworzą na Uniwersytecie Medycznym fa KUL tet gine KUL ogii Kościelnej ? - będą pier ... jeszcze gorzej niż na Teologii i Filozofii . Za Wiedzę Potrzebną DO (z)BGAWIENIA płacą chyba BONAMI o nazwie ZABO i dzięki takim ZABO – BONOM nie każdy prezentuje spekta KUL arnie psycho PAT yczny poziom intelektualny ! Pojawiające się bilboardy w różnych miastach - te święcone i nieświęcone - umieszczone wśród zatrzęsienia pozostałych nie robią najmniejszego wrażenia , a Kościół z Aminencjami , księ ŻULAMI i Zakonnicami zgodnie z tradycją katolicką rżnie głupa na całego pokazując jak wygląda CZARNA ROZPACZ i strach przed bezrobociem..., a poza tym CO ROBI w POLSCE MAŃKA z IRLANDII ? Czy tam Jej nie chcieli? K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC robi wielkie zdziwko, że NIE MA BILBOARDÓW ze stronami XXX z udziałem Amienecji, ksieŻULI i Zakonnic. Prezentuje je K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC - dostępne są na innych forach nie dających się udob RUCHAĆ Kościołowi - w zestawie jest 33 strony , a z nich prawdziwy raj KULejnych! Ilu osobom Aminencje z księ ŻULAMI zamknęło BRAMY (z) BAWIENIA ? Mściły się nawet na ICH DZIECIACH . Tak wyglądają GŁÓWNE PRAWDY WIA (g) RY ŚW .(irniętej). Na trzeźwo trudno to pojąć, a Aminencjom , księ ŻULKOM i Katechetom idzie jak z płatka. .. Obracając się w Świecie KANIBALIZMU („wziął chleb... i rzekł <>”) i WAMPIRYZMU („wziął kielich.. i rzekł <>”) i to KANIBALIZM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to mam taką prośbe żeby do kościoła nie kupować zabytkowych organów takich np jak są u mnie w parafi (z Katedry z Gdańska Oliwy). Pruchno się z nich sypie. Takie organy to okazja ale tylko dla konserwatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTAM SIE PO CO TO KOMU POTRZEBNE!!!???Ludzie mieścili się w tym kościółku a Bóg jest wszędzie!!!szewczuk-buduje kościół-JA GO ANI INNNEGO CZARNEGO Z ŁPPATĄ NIE WIDZIAŁEM !OTUMANIAJA BIEDNY NARÓD.SZPITALE TONĄ W DŁUGACH CHORZY UMIERAJĄ A TE BUDUJĄ GMACHY PYCHY I ROZPUSTY!SZPITAL DLA DZIECI WYBUDOWAĆ A MODLIĆ SIE MOŻNA WSZDZIE! a ten"budowlaniec" ps.ksiundz chodzi pyszny w szaliczku i jak w sredniowieczu straszy diabłem ludzi biednych-OBUDŻ SIĘ POLSKO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grosz napisał:
Niema kasy i nie będzie.Ludzie w Kraśniku żyją z dnia na dzień ,Łozyska ledwie zipią,a ten marmurową podłogę robić będzie za 200 tyś.Na betonowej posadzce Bóg nie urżeduję? Bez marmuru udzielone sakramenty nie sa ważne ?Wszyscsy wiemy ile kler potrafi postawic domów swojej rodzinie przy okazji budowy Kościoła.Nic dziwnego że lament ze pieniędzy na fantazje brak....
posadzka marmurowa za kilka lat będzie zniszczona (marmur jest kamieniem miękkim) A wtedy trzeba będzie położyć to co powinno być od początku zrobione - granit. Wydatek podwójny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle na forum wiekszość osób które w życiu nic nie dokonały,nigdy nikomu nie pomogły i nic nie zrobiły bezinteresownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fish1 napisał:
Jak zwykle na forum wiekszość osób które w życiu nic nie dokonały,nigdy nikomu nie pomogły i nic nie zrobiły bezinteresownie.
Na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski ? Wybudowanie kościola za cudze pieniądze i cudzymi rękami to przeciętne dokonanie (chyba że gospodarność i dozór nad budową tak wspaniały, że kasy wystarczy jeszcze na niezłe auto). Pomoc? o czym piszesz? czy poza obiadami u Brata Alberta podasz jakiś konkretny przyklad pomocy innym? bezinteresownie ?ksiądz znaczy bezinteresownie buduje ten kościół? to niech bezinteresownie zamiast kościoła wybuduje dom dla opuszczających dom dziecka, dla kaleki, sieroty, samotnej matki z piątką dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoły zamykają a Kościoły budują. Wie Pan co jest ludowi potrzebne. Nie ważne, czy Polska będzie biedna czy bogata. Ważne by była KATOLICKA ! Alleluja i do przodu. Bóg zapłać. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryzys odczuwa większość społeczeństwa, ale kler - niekoniecznie. W mojej parafii nastała moda - zamawianie mszy św. od uczestników pogrzebów. Skutek - np. w bieżącym tygodniu - każdego dnia powszedniego msze koncelebrowane: 3msze x 2 x 6dni x 50 zł = 1800 + ok.300 zł niedziela. Księży 3. Mam liczyć dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...