Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kościoły w budowie. Ten powstał najszybciej

Utworzony przez Rafał, 6 października 2012 r. o 21:28 Powrót do artykułu
Gość! Czytam te wypwiedzi ! I tak sobie myslę czemu my Polacy nie umiemy doceniać ludzi madrych , pracowitych,ucZciwych i ludzi kościoła , nawet temu księdzu podziekowac bo ta swiatynia ubogaca krasnik co wy tu macie jak jadę przez rynek i widze te kamienicy nie ootynkowane to jest okropne i ten kosciol zabytkowy w remoncie ile daliscie kasy na niego zeby nie Unia i burmistrz to nic by się tam nie działo firmy grabią pieniadze z tego remontu a ksiadz na Piaskach systemem gospdarczym z ludzmi dziś kiedy nikt nie chce pracowac za darmo z przysłowiowej złotówki zbudował piekny kościół Zasługuje na bohatera.Amen. Pewnie miał wam budować 20 lat by nigdy nie zbudowac. zazdosnicy i aytyklerykałowie.- czapy z głow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafiaanka Jadwiga napisał:
Parafianka ! Co wy tu wypisujecie ! Przyszedł ks. wiesław w 2007 roku bo go biskup naznaczył zbudował kościół juz 3 w zyciu . Jak by robił kasę dla siebie to by kościołów nie budował. ! 14 lat mieli budowac i nic. Chwała abp Życińskiemu i temu księdzu co przez 5 lat be z urlopów i wyjazdów zagranicznych pilnował ciułał i swoje pieniądze dał tylko kto to napisze . Gdybyśmy mieli takich władyków w państwie mysle by się nam lepiej zyło. Gratulacje ksęże .Ci proboszczowie na remonty pobrali w UNII cięzkie pieniądze i urzedu miasta i co braki a ten ksiądz ma saldo dodatnie...........
TAAA SAM ZBUDOWAŁ ZA SWOJE to tak jak w kawale " przyjechał chłop na plac furą z węglem i drze się WĘGIEL PRZYWIOZŁEM NA TO KOŃ ODWRACA ŁEB I MÓWI TAK TY QRWA PRZYWIOZŁEŚ "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doceńmy wysiłek księdza, który budował kościół nie dla siebie a dla nas. Trudno zmierzyć Jego trud, przeszkody, które musiał pokonać byśmy mogli cieszyć się tak pięknym kościołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TAAA SAM ZBUDOWAŁ ZA SWOJE to tak jak w kawale " przyjechał chłop na plac furą z węglem i drze się WĘGIEL PRZYWIOZŁEM NA TO KOŃ ODWRACA ŁEB I MÓWI TAK TY QRWA PRZYWIOZŁEŚ "
Ty mi tu kawałow nie wstawiał co ty zrobilas byłem na uroczystości biskup dał pieniadze ks. wiesław dał ks. wikariusz ks. z chełma ks. z krsnegostawu . Co ty tu piszesz . a z koledy 2007 2008 2009 20010 2012przez 4 lata ksieza ci dawali pieniadze uzbierane bo z czego by budowali Paweł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się taki ks. nie narodził żeby wszystkim ludziom dogodził.Zycie weryfikuje nasze marzenia obraz księdza nie może byc zbyt piękny,żeby był prawdziwy.Chodzi o to,żeby coś dobrego pozostało w innych po naszym odejściu.Parafia,kościół każdy z Nas to niezastąpione wsparcie dla kapłana.Mówimy za dużo... słowa stają się frazesami jeżeli do nich nie dorastamy. Czy anonimowa krytyka jest w stanie rozwiązac jakikolwiek problem?Zastanówmy się przed wypowiedzią .... to co mieszka w Nas wychodzi z naszych ust...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benusia napisał:
Jeszcze się taki ks. nie narodził żeby wszystkim ludziom dogodził.Zycie weryfikuje nasze marzenia obraz księdza nie może byc zbyt piękny,żeby był prawdziwy.Chodzi o to,żeby coś dobrego pozostało w innych po naszym odejściu.Parafia,kościół każdy z Nas to niezastąpione wsparcie dla kapłana.Mówimy za dużo... słowa stają się frazesami jeżeli do nich nie dorastamy. Czy anonimowa krytyka jest w stanie rozwiązac jakikolwiek problem?Zastanówmy się przed wypowiedzią .... to co mieszka w Nas wychodzi z naszych ust...
O Boże, a cóż to za filozof pisał? Jakby co mieszkancy, parafianie pozostawili by po sobie kaplicę, która tez niemało kosztowała. Tylko że na wygórowane ambicje niektórych rady nie ma. A nie anonimową krytykę, to ten ksiadz by zarznął ze swoimi obrońcami ślepo wierzącymi w niego i w jego dzieło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnicznka ! pisze; Benusia -Dobrze napisała : Po tym księdzu i ludzxiach ,którzy się w to dzieło właczyli pozostanie kościół widoczny z róznych stron krasnika . Ja jestem zachwycona bryła tego kościoła. To jeden z nowych pięknych kościółow na lubelszczyznie . Gratulacje księze ze ci się udało z ludzmi dziś cos zrobić dla Boga i krasniczan. Dobrze ze P. Burmistrz to zauważył i powiedział pare miłych słow w uroczystosć pod adresem tego księdza bo coz on z tego ma przecież premii od PO nie dostał 500 tys. za wykonane dzieło.A jeszcze tu niektórzy pisze żle tak jak by coś złego zrobił . Ileż jadu do księzy. Alleluja i do przodu ksieża nasi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Krasnicznka ! pisze; Benusia -Dobrze napisała : Po tym księdzu i ludzxiach ,którzy się w to dzieło właczyli pozostanie kościół widoczny z róznych stron krasnika . Ja jestem zachwycona bryła tego kościoła. To jeden z nowych pięknych kościółow na lubelszczyznie . Gratulacje księze ze ci się udało z ludzmi dziś cos zrobić dla Boga i krasniczan. Dobrze ze P. Burmistrz to zauważył i powiedział pare miłych słow w uroczystosć pod adresem tego księdza bo coz on z tego ma przecież premii od PO nie dostał 500 tys. za wykonane dzieło.A jeszcze tu niektórzy pisze żle tak jak by coś złego zrobił . Ileż jadu do księzy. Alleluja i do przodu ksieża nasi.....
Ale jakby to było jakby do budowy koscioła polityki nie wmieszali. A to nie może być nikt inny jak tylko PiSuar z odpowiednio wypranym mózgiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość z Lublina ! A czemu to Pisowscy maja wyprane mózgi ?.Bronią Narodu i wartosci chcrześcijańskich wszystkiego co Polskę stanowi i za to ich ta chołota tak nazywa . Ten z Lublina poseł wam dobro zrobi wtedy najbardziej jak chłopy będa się zenic z chlopami a baby z babami ot bedzie przyrost naturalny i prawdzxiwa wolniosc a szkoly będa pekac szwach. A ile zakładów pracy juz stworzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gość z Lublina ! A czemu to Pisowscy maja wyprane mózgi ?.Bronią Narodu i wartosci chcrześcijańskich wszystkiego co Polskę stanowi i za to ich ta chołota tak nazywa . Ten z Lublina poseł wam dobro zrobi wtedy najbardziej jak chłopy będa się zenic z chlopami a baby z babami ot bedzie przyrost naturalny i prawdzxiwa wolniosc a szkoly będa pekac szwach. A ile zakładów pracy juz stworzył.
Gość z Lublina to Ty jestes? To czego tu szukasz w naszych kraśnicko-piaskowych realiach? Nie wiem jakie mózgi mają wszyscy pisowscy,bo np. władzom krasnickiim reprezentującym PiS koło prawdziwych wartości chrzescijanskich udało sie stac, albo mieli je wypisane na kartce. A po tym jak piszesz i co piszesz wyraźnie widac, ze Twój mózg jest porządnie wyprany przez politykę i kościół. I może proboszcz za swoje dzieło nie dostał 500 tys od PO, ale może dostał je od PiS, za rzucanie ludzi na klęczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRASNIK POLSKA JEST TAK BOGATY ŻE ABY TEGO PAŁACU TU BRAKOWAŁO !BÓG JEST WSZĘDZIE LUDZIE NIE MAJĄ CO DO GARKA WSADZIĆ A TU TEN PRZEPYCH!PO CO PO CO W KAPLICY SIE MIESCILISMY !!!!!!!!!POMODLIĆ SIĘ MOŻNA WSZĘDZIE !ZDEWOCIALI NIECH ZAMILCZĄ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xamongj account napisał:
Szkoła to nie wszysto..na brak pieniędzy nie nażekam ale mafiozem ksiundzem nie chciałbym być!Jak biedny nie ma to jak grzmi z tej ambonki prostak..nich wieśwagena spzreda jezus na osiołku jeżdził a pieniądze przezaczy na ubogich chorych bo oni marmurku nie zjedzą itp. CIEMNOGRÓD!CIEMI LUDZIE
Oj wez skończ.... Tak jak powiedziałam nie znasz nie oceniaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aty mieszkasz w szopce . czy w pięknym mieszkaniu a moze domku. Pewnie nic nie dalas na ten pałac Bozy i nic nie masz. Bo Bog ci nie błogosławi .A może to Swiadeczek Jehowy Bo oni tak mówia Bóg jest wszedzie! A my chcieliśmy kościoła przyszedł ksiądz gospodarz i dobry księgowy nie złodziej i jest kościół Nalezy mu sie szacunek i dobre słowo. No cos zrobił dla tego miasta , Był w naszym domu nie za pieniędzmi ale za ludzmi do pracy i nie odmówlilismy syn poszedł i pracował 2 dniówki.Po owocach ich poznacie . Znam takich co tylko gadaja nawet udaja po0boznych i do czestochowy jeżdza w sutannie a jak zyja ?????? kościół jest piękny według planów w czerwcu 2013 roku będzie już wyposazony . Ładna archtektura . Chodze koło niego codziennie ! Jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty masz pojęcie być mafiozem ! Na księdza trzeba się uczyc i umieć nim byc.Dziś samochód każdy ma prostaku . a smochód tego księdza ma już 10 lat. to jaka to wartośc jak bym cie dorwał to bym cie morde utłókł za ksiezy którzy sa ok.Siuszku. Krasniczanin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Gość z Lublina to Ty jestes? To czego tu szukasz w naszych kraśnicko-piaskowych realiach? Nie wiem jakie mózgi mają wszyscy pisowscy,bo np. władzom krasnickiim reprezentującym PiS koło prawdziwych wartości chrzescijanskich udało sie stac, albo mieli je wypisane na kartce. A po tym jak piszesz i co piszesz wyraźnie widac, ze Twój mózg jest porządnie wyprany przez politykę i kościół. I może proboszcz za swoje dzieło nie dostał 500 tys od PO, ale może dostał je od PiS, za rzucanie ludzi na klęczki.
Doby jest antyklerykał jak cię raczek dopadnie to pewnie rodzinka zechce do kościólka i by księza wychwalali twoje cnoty . I od Pisu to ty sie odwal. Ks. się nie sprzedaje ani wam ani PiSowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy budowa kościoła w Kraśniku spowodowała nędzę i ubóstwo wiernych?. Napewno nie. To, że kościół został wybudowany w tak krótkim czasie to zasługa ks. proboszcza i wiernych. Zaznaczam proboszcza a nie prostaka. Prostak i cham nic nie potrafi zrobić i zorganizować, potrafi pisać tylko w komentarzach nieprawdę o ludziach zorganizowanych, uczciwych, wykształconych, pracowitych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy Katolik zna 10 przykazań Bożych i szanuje je. 3. Nie wzywaj imienia Pana Boga nadaremno Uważam ,ze nie trzeba byc filozofem aby kulturalnie i z klasą wypowiedziec się na temat bliżniego swego (na forum publicznym). Pies to przyjaciel człowieka ale prawdziwym wsparciem dla człowieka jest DRUGI CZŁOWIEK. A co do ambicji księdza, to proste. Zawsze tak było ,jest i będzie ,że ludzie ambitni osiagają swój życiowy cel a to dlatego że są optymistami pełnymi wiary i nadzieji. Ten kto chce byc wielki jest smiesznie mały.Giganta od karła dzielą centymetry, mądrego od głupiego -cała odchłań. Ps. Jeżeli ktokolwiek czuje się urażony PRZEPRASZAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benusia napisał:
Każdy Katolik zna 10 przykazań Bożych i szanuje je. 3. Nie wzywaj imienia Pana Boga nadaremno Uważam ,ze nie trzeba byc filozofem aby kulturalnie i z klasą wypowiedziec się na temat bliżniego swego (na forum publicznym). Pies to przyjaciel człowieka ale prawdziwym wsparciem dla człowieka jest DRUGI CZŁOWIEK. A co do ambicji księdza, to proste. Zawsze tak było ,jest i będzie ,że ludzie ambitni osiagają swój życiowy cel a to dlatego że są optymistami pełnymi wiary i nadzieji. Ten kto chce byc wielki jest smiesznie mały.Giganta od karła dzielą centymetry, mądrego od głupiego -cała odchłań. Ps. Jeżeli ktokolwiek czuje się urażony PRZEPRASZAM
Jesteś pewien/na,że każdy katolik zna dekalog? ja myślę inaczej.Z całą resztą zgadzam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Doby jest antyklerykał jak cię raczek dopadnie to pewnie rodzinka zechce do kościólka i by księza wychwalali twoje cnoty . I od Pisu to ty sie odwal. Ks. się nie sprzedaje ani wam ani PiSowi.
Jak dla mnie PiS jest takim samym syfem politycznym, walczącym o wpływy, pozycję i stołki, jak kazde jedno ugrupowanie w tym kraju. A ze nie przystaję , nie sympatyzuję z żadnym z nich, pozwala mi to zachować obiektywizm i trzeźwe spojrzenie na każde z nich. A z kim trzymają księża, którzy powinni jednak zyc z dala od brudnej, zakłamanej polityki, a zajmowac sie jedynie kwestiami wiary, to widac. Walczą w ten sposób o swoje wpływy i silniejszą pozycję w kraju, które mogą zyskac dzięki niektórych ugrupowaniach, które dojdą do głosu w tym kraju, a oni im w tym pomogą. Ale zostawmy politykę na boku. Co mnie dopadnie, to dopadnie, na coś umrzec trzeba, to może to byc i raczek. I dziwne by było, gdyby rodzinka w mojej ostatniej drodze nie chciała do kościoła. W końcu zostałam wychowana w wierze katolickiej i żyję w tej wierze. A wyznacznikiem tej wiary nie jest odmawianie sobie i dzieciom wszystkiego, żeby dać na budowę kościoła, a tym bardziej widziec budowę nowego, gdy zaraz obok stoi pobudowany drugi, tyle tylko, że mniej wyniosły. O moich cnotach ksiądz nie musi mówić. Ocena dokonana przez księdza w duzej mierze jest tylko powierzchowna, gdyz nie widzi nas w każdej sytuacji, i nie wie co nas w niej kieruje. A nasze cnoty i przywary najważniejsze są dla Boga, który jest wszędzie i widzi wszystko i on jest ostatecznym sędzią, i do sądzenia nas nawet nie potrzebuje rekomendacji od księdza. I wątpię, żeby Bogu bardziej podobało się, ze zamiast mamę wziąć do lekarza, wykupić lekarstwa, te pieniądze dawała na Kosciół. Ale za to księdzu na pewno. A to, ze księża czują sie bogami tu na ziemi, od sądzenia nas, to już inna sprawa. Dla mnie jedna rzecz jest niepojętną. Dla mnie kościołem była ta kaplica, budowana w bardzo trudnych czasach zmian w kraju, które niosły ze sobą ogromne bezrobocie,a co za tym idzie biedę. I niebyła to byle szopa. W kosciele tym mój syn został ochrzczony, dwójka dzieci, przyjęła pierwsza komunię świetą, były u bierzmowania, służył nam jakies 20 lat, a dzisiaj ot tak kościół przestaje być kościołem - domem bożym tylko dlatego , że obok niego stanęła druga budowla, bardziej okazała. i nagle ona sie staje właściwym kościołem, a tamten idzie w całkowite zapomnienie. To to że cos jest kosciołem przez jakis określony okres czasu decyduje stopien jego wyniosłości, bogactwa jego wnętrza, że ot tak można sie z niego wyprowadzic i zamienić w cos innego? Jak będziemy o tym mówić,że to był kościół, tylko nie Stalin, Brezniew go zamknęli tylko same władze koscioła, bo za mało przepychu było w nim i przez to niedostatecznie ukazywała ich potęgę? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasniczynianka lat 30 Tak przeczytałam to co tu piszecie.Ku rozwadze . Był czas komunizmu ,czas faszyzmu okropne to było tylu Polaków zginęło zapominamy o tym a warto pamiętac a teraz przyszedł czas ateizmu i ateisci albo ci którzy nie maja wiary jak słyszą ,ze powstała nowa parafia ,ze ksiądz poptrafił z ludzmi zbudowac piękny kościoł to ich szlak trafia i pisza zle bo nie po ich mysli . Nie udaje sie ateizacja Polski.Przeminęłi ci wielcy iproproctwa komunistów ,że w XXI wieku już nikt nie bedzie chodził do kościoła . Na Piaski w Krasniku bardzo dużo ludzi chodzi do kościoła a w niedzielę 7 pażdziernika ten kościół nowy był wypełniony ludzmi i duzo na dworze stało. To zasługa pięknej pracy księzy z proboszczem na czele ,który potrafii do serca przemówić , zaspiewać , nawet i zagrać na organch w kościele i dobrze wydawć pieniądze. Ogłaszał ,ze nie ma długów saldo dodatnie a Polska tonie w długach wszystko zadłużone upada atylu madrych dr ,prof. inz itd. Pozdrawiam Księzy z parafii i wiernych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...