Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KPWIK: Nie ma prezesa, nie będzie toyoty

Utworzony przez Gość, 4 lutego 2011 r. o 07:57 Powrót do artykułu
cyt. "Mogliśmy zdecydować się również na citroëna berlingo, ale nowy kosztowałby tyle samo, co toyota" Tak jest, tylko Berlingo spaliłby o połowę mniej i w utrzymaniu byłby o wiele tańszy i i i i!!! byłby nowy!!! a nie roczny - dlaczego nie porównał do rocznego egzemplarza???. Ale co tam d..pe trzeba przecież wygodnie wozić!!! Tak są właśnie marnotrawione pieniądze. Tylko żeby teraz nie było tak, że sprzedadzą Toyotę a kupią Mercedesa? Ciekawe jest jeszcze ile razy ta Toyota widziała lodówkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes liczną rodzinę ma zdaje się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekę za ile go teraz sprzedadzą? Jak drożej niż jego wartość księgowa, to dobrze bo będzie zysk na tej operacji i plus dla starego prezesa bo dzięki niemu spółka zarobi, jeżeli zaś za cenę niższa niż wartość księgowa będzie to działalność na szkodę firmy a sama sprzedaż przyniesie stratę. Aby było dobrze trzeba by sprzedać po kosztach wynikających z wartości księgowej Ciekawe czy ktoś powie za ile opchnęli to auto i komu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne autko. Chyba bardzo sie komuś spodobało, to i będzie okazja pospełniać marzenia po okazyjnych kosztach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy burmistrz pewnie kupi, za atrakcyjną cenę lub wskaże nabywcę? Dajcie adres byłego prezesa niech mi kupi samochód, bo też bym chciał używać samochodu kilka lat i mieć jeszcze zyski. Popytam jak to się robi. Czas przestać polować na czarownice i pokazać, że firme stać na lepsze auto dla prezesa i pracowników? A burmistrz i prezes z Pis-u niech sobie kupią hulajnogę jak chcą oszczędzać (jedną do spółki)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
cyt. "Mogliśmy zdecydować się również na citroëna berlingo, ale nowy kosztowałby tyle samo, co toyota" Tak jest, tylko Berlingo spaliłby o połowę mniej i w utrzymaniu byłby o wiele tańszy i i i i!!! byłby nowy!!! a nie roczny - dlaczego nie porównał do rocznego egzemplarza???. Ale co tam d..pe trzeba przecież wygodnie wozić!!! Tak są właśnie marnotrawione pieniądze. Tylko żeby teraz nie było tak, że sprzedadzą Toyotę a kupią Mercedesa? Ciekawe jest jeszcze ile razy ta Toyota widziała lodówkę?
O spalaniu nieprawdziwe dane, są ciekawe fora które piszą ile spala sienna? Czuć tu szczucie? Nowy prezes ma papiery na inżyniera mechanika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy burmistrz na dyżury do pracy dojeżdża służbową też toyotą...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były prezes ma chyba taką samą Toyotę prywatną . Więc pewnie to i owo na koszt firmy w niej poserwisował. I nikt mu teraz nic nie zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop ze wsi napisał:
były prezes ma chyba taką samą Toyotę prywatną . Więc pewnie to i owo na koszt firmy w niej poserwisował. I nikt mu teraz nic nie zrobi
To jedna i ta sama toyota firmowo-prywatna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop ze wsi napisał:
były prezes ma chyba taką samą Toyotę prywatną . Więc pewnie to i owo na koszt firmy w niej poserwisował. I nikt mu teraz nic nie zrobi
W oświadczeniu majątkowym byłego prezesa nie ma ani słowa o takim aucie, a przecież tanie ono nie jest, więc wszystko wskazuje na to że to było jednak autko takie służbowo-prywatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem że ma 4. My pracownicy zazdrościliśmy pracownikom kpwik, a teraz będzie tam dziadostwo. Burmistrz i kolesie podnieśli już cene biletów mpk, aby patrzeć jak podniosą ceny wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My pracownicy kpwik natomiast nie zazdrościmy innym pracownikom , żaden z nas nigdy nie siedział w tm prywatnym aucie, nigdy tym samochodem nie była przewożona żadna lodówka. Nareście nastąpił kres prywaty byłego prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgonie z przepisami Kodeksu Spółek Handlowych Rada Nadzorcza nie ma prawa wydawać wiążących poleceń Zarządowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Mały' timestamp='1296917342' post='433691'] Zgonie z przepisami Kodeksu Spółek Handlowych Rada Nadzorcza nie ma prawa wydawać wiążących poleceń Zarządowi. [/q Zgadza się art.219 par.2 ksh. Ale cóz znowu amatorka dziennikarska lub rady nadzorczej, której członek niejaki Ireneusz Jach został delegowany czasowo jako p.o. prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaaaaaaaa.....znam bylego juz prezesa Ć,totalny ignorant i cham,zawsze uważal sie za kogos lepszego niż inni,nawet w liceum gdzie nie świecił zbytnio inteligencją,ale cóż...niektorzy tak maja od urodzenia.Chciałabym tylko jednego,żeby mieszkańcy Krasnika dowiedzieli się dlaczego woda w naszym mieście jest taka droga,jedna z najdroższych w Polsce.Czyżby miala jakies uzdrawiające właściwości? Otóż nie,był narzucony ukryty podatek z którego korzystała ekipa Czu.Może wreszcie czas to ujawnić publicznie ze szczegółami panie nowy-tymczasowy prezesie.A wy,mieszkańcy Kraśnika,podziękujcie osobiście byłemu prezesowi Ć jak go spotkacie na ulicy twarzą w twarz.Co do sposobu podziękowania to wybierzcie dla siebie jak najlepszy.Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
My pracownicy kpwik natomiast nie zazdrościmy innym pracownikom , żaden z nas nigdy nie siedział w tm prywatnym aucie, nigdy tym samochodem nie była przewożona żadna lodówka. Nareście nastąpił kres prywaty byłego prezesa.
To juz jak samochód sie sprzeda to nie będzie prywaty? Chyba tylko o to chodzi, ze ten albo jest nie potrzebny albo nie podoba sie pełniącemu obowiązki prezesa. A miał być tylko tymczasowo do podpisywania dokumentów w razie konieczności, a tu sie zapowiada na dłuzsze posiedzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
To juz jak samochód sie sprzeda to nie będzie prywaty? Chyba tylko o to chodzi, ze ten albo jest nie potrzebny albo nie podoba sie pełniącemu obowiązki prezesa. A miał być tylko tymczasowo do podpisywania dokumentów w razie konieczności, a tu sie zapowiada na dłuzsze posiedzenie.
Do "krasniczanka",dopiero co napisałam,że używanie mózgu nie boli....ja pierdziu,znowu bez echa......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwa napisał:
Do "krasniczanka",dopiero co napisałam,że używanie mózgu nie boli....ja pierdziu,znowu bez echa......
ja pierdziu, a gdzies Ty to zrobiła? I do czego? I jak na razie to wszystko opiera sie na pokazywaniu, jacy to my cacy w porównaniu z tymi b poprzednikami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś uwaznie czytała posty to bys wiedziala gdzie.Nikt tu niczego nie pokazuje,czy jest lepszy od poprzednikow czy nie.Szczerze to mnie to wali kto z jakiej jest partii,mnie interesuje czy to miasto kiedyś bedzie powodem powrotu wielu ludzi,ktorzy z niego wyjechali bo jedynie co mogli tu miec to darmową rejestrację w PUP.A jesli tobie odpowiada taka sytuacja jaka byla do tej pory to gratulacje poczucia humoru,zmienisz zdanie jak twoje dzieci skancza edukacje i zalapia sie do pracy w firmie "czyste miasto".czy ty nie rozumiesz,że przez te 15 lat nie nie zbudowano w tym mieście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ariel/Siwa czy jak Ci tam..., może za dużo klikasz kopiuj/wklej na różnych forach i zaczyna Ci się mylić co gdzie piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...