Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KPWIK: Nie ma prezesa, nie będzie toyoty

Utworzony przez Gość, 4 lutego 2011 r. o 07:57 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Ariel/Siwa czy jak Ci tam..., może za dużo klikasz kopiuj/wklej na różnych forach i zaczyna Ci się mylić co gdzie piszesz
Nic mi sie myli,w przeciwieńswie do ciebie.Jak masz jakis problem to napisz do "Przyjaciółki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ariel/Siwa czy jak Ci tam..., może za dużo klikasz kopiuj/wklej na różnych forach i zaczyna Ci się mylić co gdzie piszesz
Z tego wszystkiego to juz jej/jemu sie myli jakiej płci jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwa napisał:
Jakbyś uwaznie czytała posty to bys wiedziala gdzie.Nikt tu niczego nie pokazuje,czy jest lepszy od poprzednikow czy nie.Szczerze to mnie to wali kto z jakiej jest partii,mnie interesuje czy to miasto kiedyś bedzie powodem powrotu wielu ludzi,ktorzy z niego wyjechali bo jedynie co mogli tu miec to darmową rejestrację w PUP.A jesli tobie odpowiada taka sytuacja jaka byla do tej pory to gratulacje poczucia humoru,zmienisz zdanie jak twoje dzieci skancza edukacje i zalapia sie do pracy w firmie "czyste miasto".czy ty nie rozumiesz,że przez te 15 lat nie nie zbudowano w tym mieście!
No niestety, ale przy braku jakichkolwiek efektów, a nawet braku czegokolwiek co by mogło byc ich zapowiedzią staje sie na razie takim pokazywaniem. I tak jak wielu nie miało do czego wracac, tak nie będa mięli, w tym moje dzieci.Tutaj rację bytu mają tylko Ci z układów, reszczcie pozostają ochłapy z ich podziałów albo szukać szczęścia gdzie indziej. A ty w durnej naiwnosci, że będzie inaczej mozesz sobie sama życ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
No niestety, ale przy braku jakichkolwiek efektów, a nawet braku czegokolwiek co by mogło byc ich zapowiedzią staje sie na razie takim pokazywaniem. I tak jak wielu nie miało do czego wracac, tak nie będa mięli, w tym moje dzieci.Tutaj rację bytu mają tylko Ci z układów, reszczcie pozostają ochłapy z ich podziałów albo szukać szczęścia gdzie indziej. A ty w durnej naiwnosci, że będzie inaczej mozesz sobie sama życ.
Wow! Marysieńko F, witaj! Widzę, że nadal jesteś w formie! Brawo, tak trzymaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
A miał być tylko tymczasowo do podpisywania dokumentów w razie konieczności, a tu sie zapowiada na dłuzsze posiedzenie.
Nie rozumiem tego, a miał być tylko tymczasowo do podpisywania dokumentów w razie konieczności tzn. nie On podejmuje decyzje??? Jak długo może być pełniącym obowiązki ??? Jakie kwalifikacje posiada Pan Jach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tłumaczył jeden z tych, którzy przed wyborami zarzekali sie jakimkolwiek powiązaniom z PiSowskim kandydatem na burmistrza , a dzisiaj przekazują informacje z pierwszej ręki. [/quote]KazikBulba napisał(a): Do chwili wyboru nowego prezesa, który ma być wyłoniony w ramach konkursu, jeden z członków rady nadzorczej tej spółki staje się szefem. Rada nadzorcza dała uprawnienia prezesa, Panu Ireneuszowi Jachowi. Oddelegowany członek rady nadzorczej nie pobiera wynagrodzenia, a jego rola to asekuracja rady, gdyby do czasu powołanie nowego prezesa niezbędne było np. podpisanie jakiegoś ważnego dokumentu.[/quote] Ale 6 tys. to chyba żadna kwota, skoro nie zalicza sie jej do pobieranego wynagrodzenia. A fucha dobra, to i ogłoszenie konkursu może sie opóźnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
No niestety, ale przy braku jakichkolwiek efektów, a nawet braku czegokolwiek co by mogło byc ich zapowiedzią staje sie na razie takim pokazywaniem. I tak jak wielu nie miało do czego wracac, tak nie będa mięli, w tym moje dzieci.Tutaj rację bytu mają tylko Ci z układów, reszczcie pozostają ochłapy z ich podziałów albo szukać szczęścia gdzie indziej. A ty w durnej naiwnosci, że będzie inaczej mozesz sobie sama życ.
W durnej naiwnosci to ty zyjesz,mnie juz dawno w tym grajdole nie ma i cale szczescie ,bo jak widze po twoich przekonaniach i wypowiedziach na wszelkich mozliwych forach lubelszczyzny i nie tylko,bo na krasnickim cie zbanowano,to wspolczuje temu miastu,ze ma takich mieszkancow jak ty.Nic nie robic,pierdziec w stolek,brac marne pieniadze i tylko krytykowac.Nie wazne kto bedzie rzadzil,ci z lewa czy z prawa,zawsze wedlug ciebie beda tu uklady i ochlapy dla reszty.Wiec skoro tak uwazasz to moja propozycja jest taka zebys sie powiesila,skoczyla z jakiegos mostu lub strzelila sobie w leb i oddala przysluge mieszkancom a przede wszystkim sobie,bo w ten sposob ulzysz sobie w cierpieniach,ktore ci daje to miasto.Tylko to zrob skutecznie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwa napisał:
W durnej naiwnosci to ty zyjesz,mnie juz dawno w tym grajdole nie ma i cale szczescie ,bo jak widze po twoich przekonaniach i wypowiedziach na wszelkich mozliwych forach lubelszczyzny i nie tylko,bo na krasnickim cie zbanowano,to wspolczuje temu miastu,ze ma takich mieszkancow jak ty.Nic nie robic,pierdziec w stolek,brac marne pieniadze i tylko krytykowac.Nie wazne kto bedzie rzadzil,ci z lewa czy z prawa,zawsze wedlug ciebie beda tu uklady i ochlapy dla reszty.Wiec skoro tak uwazasz to moja propozycja jest taka zebys sie powiesila,skoczyla z jakiegos mostu lub strzelila sobie w leb i oddala przysluge mieszkancom a przede wszystkim sobie,bo w ten sposob ulzysz sobie w cierpieniach,ktore ci daje to miasto.Tylko to zrob skutecznie :-)
Problem to Ty mas, a przyczyny mozna sie dopastrywac w miejsce Twojego pobytu. Jednak wierzenie we wszystko co sie ubzdura we własnej głowie, albo do niej nakładą daje podejrznie ogarnięcia umysłu przez psychozę z zaburzeniami spostrzegania i urojeniami.Takze lecz swój stan a nie męcz nim innych. Inni nie mają w zwyczaju mysleć Twoimi samobójczymi kategoriami. Pewnie dlatego że w przeciwienstwie do Ciebie nie ma w nich żadnego cirpienia, które pozbawiało by ich racjonalnego mysleniam, obiektywnego spojrzenia na rzecywistośc oraz doprowadzenie sie do stanu zobojetnienia, a nie krtykowania. I jak juz znalazłaś sie poza tym grajdołem, to sie nie mieszaj do jego spraw, które w tym przypadku najmniej powinny Cię ochodzic, a pilnuj tych sobie najbliższych. Bo chyba sama latasz po forach i w kazdej osobie, która dopusci sie krytyki widzisz mnie. A to juz graniczy u Ciebie z opsesją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja, ten ćućwok, durna baba z Budzynia teraz jest na tym forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ggg napisał:
Ale jaja, ten ćućwok, durna baba z Budzynia teraz jest na tym forum...
To teraz rozpocznijcie zakładanie tematów i wystosowywanie żądan do Dziennika wschodniego, o usunięcie mnie i z tego forum, bo tylko w takich działaniach i obrazaniu innych miesci sie wasza prawda o słuszności waszych przekonań i dążeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwa napisał:
Taaaaaaaaaaa.....znam bylego juz prezesa Ć,totalny ignorant i cham,zawsze uważal sie za kogos lepszego niż inni,nawet w liceum gdzie nie świecił zbytnio inteligencją,ale cóż...niektorzy tak maja od urodzenia.Chciałabym tylko jednego,żeby mieszkańcy Krasnika dowiedzieli się dlaczego woda w naszym mieście jest taka droga,jedna z najdroższych w Polsce.Czyżby miala jakies uzdrawiające właściwości? Otóż nie,był narzucony ukryty podatek z którego korzystała ekipa Czu.Może wreszcie czas to ujawnić publicznie ze szczegółami panie nowy-tymczasowy prezesie.A wy,mieszkańcy Kraśnika,podziękujcie osobiście byłemu prezesowi Ć jak go spotkacie na ulicy twarzą w twarz.Co do sposobu podziękowania to wybierzcie dla siebie jak najlepszy.Powodzenia
Znam Ćwikłę ze szkoły, super gość, a Ty się przedstaw. Cenę wody już niedługo zobaczysz. Pytaj dalej skąd taka cena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
My pracownicy kpwik natomiast nie zazdrościmy innym pracownikom , żaden z nas nigdy nie siedział w tm prywatnym aucie, nigdy tym samochodem nie była przewożona żadna lodówka. Nareście nastąpił kres prywaty byłego prezesa.
"NAREŚCIE" się dowiesz czego nie jeździsz takim samochodem (trzeba skończyć podstawówkę), a nie maturę za jajka zdać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwa napisał:
Jakbyś uwaznie czytała posty to bys wiedziala gdzie.Nikt tu niczego nie pokazuje,czy jest lepszy od poprzednikow czy nie.Szczerze to mnie to wali kto z jakiej jest partii,mnie interesuje czy to miasto kiedyś bedzie powodem powrotu wielu ludzi,ktorzy z niego wyjechali bo jedynie co mogli tu miec to darmową rejestrację w PUP.A jesli tobie odpowiada taka sytuacja jaka byla do tej pory to gratulacje poczucia humoru,zmienisz zdanie jak twoje dzieci skancza edukacje i zalapia sie do pracy w firmie "czyste miasto".czy ty nie rozumiesz,że przez te 15 lat nie nie zbudowano w tym mieście!
Siwa dzwoń do dzieci niech wracają przecież meksyk się do nas sprowadził, robota wygląda zza rogu, a kasa płynie z Urzędu Miasta (nowa lepsza władza?), burmistrz w każdy wtorek to angaże rozdaje i wita przyjezdnych. Napisz jak wierzysz że będzie lepiej, a może już ci jest lepiej i do znachora nie musisz iść. ZDROWIA, bo wiary tyle co głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwa napisał:
Jakbyś uwaznie czytała posty to bys wiedziala gdzie.Nikt tu niczego nie pokazuje,czy jest lepszy od poprzednikow czy nie.Szczerze to mnie to wali kto z jakiej jest partii,mnie interesuje czy to miasto kiedyś bedzie powodem powrotu wielu ludzi,ktorzy z niego wyjechali bo jedynie co mogli tu miec to darmową rejestrację w PUP.A jesli tobie odpowiada taka sytuacja jaka byla do tej pory to gratulacje poczucia humoru,zmienisz zdanie jak twoje dzieci skancza edukacje i zalapia sie do pracy w firmie "czyste miasto".czy ty nie rozumiesz,że przez te 15 lat nie nie zbudowano w tym mieście!
Siwa dzwoń do dzieci niech wracają przecież meksyk się do nas sprowadził, robota wygląda zza rogu, a kasa płynie z Urzędu Miasta (nowa lepsza władza?), burmistrz w każdy wtorek to angaże rozdaje i wita przyjezdnych. Napisz jak wierzysz że będzie lepiej, a może już ci jest lepiej i do znachora nie musisz iść. ZDROWIA, bo wiary tyle co głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwa napisał:
Nic mi sie myli,w przeciwieńswie do ciebie.Jak masz jakis problem to napisz do "Przyjaciółki"
SIWA skończ się bawić w transwestytę i powiedz, że szukasz męża tej samej płci, a najlepiej z pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwa napisał:
W durnej naiwnosci to ty zyjesz,mnie juz dawno w tym grajdole nie ma i cale szczescie ,bo jak widze po twoich przekonaniach i wypowiedziach na wszelkich mozliwych forach lubelszczyzny i nie tylko,bo na krasnickim cie zbanowano,to wspolczuje temu miastu,ze ma takich mieszkancow jak ty.Nic nie robic,pierdziec w stolek,brac marne pieniadze i tylko krytykowac.Nie wazne kto bedzie rzadzil,ci z lewa czy z prawa,zawsze wedlug ciebie beda tu uklady i ochlapy dla reszty.Wiec skoro tak uwazasz to moja propozycja jest taka zebys sie powiesila,skoczyla z jakiegos mostu lub strzelila sobie w leb i oddala przysluge mieszkancom a przede wszystkim sobie,bo w ten sposob ulzysz sobie w cierpieniach,ktore ci daje to miasto.Tylko to zrob skutecznie :-)
"Wiec skoro tak uwazasz to moja propozycja jest taka zebys sie powiesila,skoczyla z jakiegos mostu lub strzelila sobie w leb i oddala przysluge mieszkancom a przede wszystkim sobie,bo w ten sposob ulzysz sobie w cierpieniach,ktore ci daje to miasto.Tylko to zrob skutecznie :-)" A Ty to co robisz, powiedz gdzie mieszkasz to ja przyjdę Cię zdjąć ze sznurka, bo Cię chyba nikt nigdy nie odwiedzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYSIWA napisał:
Znam Ćwikłę ze szkoły, super gość, a Ty się przedstaw. Cenę wody już niedługo zobaczysz. Pytaj dalej skąd taka cena.
cena to pewnie z marsa bo i cena kosmiczna a jakby był super gościem to nie upychałby kasy w poszewkę od kołdry bo robotnik zarabiał g..... a szefostwo spijało śmietankę tak jest w każdej spółce sprzedanej przez czuczu weźmy PDIO prezes na śmieciach miał audi A6 ale było stare to dał kierowniczkowi (first przydupasowi ) a teraz ma nowego seata - pewnie jak grób z przepału kosztuje 3500 zł to ile by wyniósł domek postawiony przez prezesa? pewnie tyle co piramida w Gizie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może DW zainteresowałby się pracą Pana burmistrza. Biedaczysko musi dorabiać na drugim stołku w szpitalu jako kardiolog bo mu mało tej pensji burmistrza. Wychodzi że to zwykła pazerność bo i tak umowa zlecenie jaka mu daje dyrektor Krawiec ( radny rady miasta z PO) nic mu nie daje do prawa wykonywania zawodu, a 4 letnia przerwa w pracy tego prawa mu nie odbiera - wystarczy to wszystko sprawdzić dokładnie w przepisach. No ale nie wiem czy redaktorzy z DW sa w stanie siue zając tym tematem. Coś głaszcza tego Burmistrza. Jakoś im obiketywizmu brakuje ostatnio. No ale jak sie mieszka w mateczniku PiS i jest sie gazeta raczej dla pospołu to trzeba ta linie trzymać :0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że ten ćwikla zrobił dobry interes na tym aucie 3 lata pojeżdził i nic nie stracił. http://otomoto.pl/toyota-sienna-maly-przebieg-okazja-jak-nowa-C17411114.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
japan napisał:
Uważam że ten ćwikla zrobił dobry interes na tym aucie 3 lata pojeżdził i nic nie stracił. http://otomoto.pl/toyota-sienna-maly-przebieg-okazja-jak-nowa-C17411114.html
Uwzględniłeś fakt, że służyło ono dotychczas (mógł się trafić wyjątek) tylko do jednego celu - wożenia Pana prezesa. Wziąłeś pod uwagę koszty związane z eksploatacją auta w tym okresie. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...