Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KPWIK: Nie ma prezesa, nie będzie toyoty

Utworzony przez Gość, 4 lutego 2011 r. o 07:57 Powrót do artykułu
ktoś napisał:
Uwzględniłeś fakt, że służyło ono dotychczas (mógł się trafić wyjątek) tylko do jednego celu - wożenia Pana prezesa. Wziąłeś pod uwagę koszty związane z eksploatacją auta w tym okresie. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I juz nie jezdzi Toyota, tylko Kia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ggg napisał:
Ale jaja, ten ćućwok, durna baba z Budzynia teraz jest na tym forum...
Aleś jej ..... Pękam ze śmiechu! a nie chciałes napisać zamiast ću.. -czu..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak w ogóle, co to znaczy ćućwok, bo jakos nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia tego słowa. Trzy g jakis swój własny język tutaj promuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaj się na intuicję i pomyśl o czymś błeeeeeeeeeeeee!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A tak w ogóle, co to znaczy ćućwok, bo jakos nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia tego słowa. Trzy g jakis swój własny język tutaj promuje.
ĆIUĆWOK to młodszy brat ĆIUĆMY ,dla tych co dłużej żyją wszystko jasne du..palu,jak nie możesz znależć to musisz zmienić sprzęt na nowszej generacji. Gdzie ty w ogóle żyjesz ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A tak w ogóle, co to znaczy ćućwok, bo jakos nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia tego słowa. Trzy g jakis swój własny język tutaj promuje.
Aj, kokietka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj da się zauwazyć, że wackom od wacków mózgi się zlasowały. I teraz z braku laku do myślenia muszą używac swojego krocza.
Ostatnio edytowany 10 listopada 2012 r. o 22:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Oj da się zauwazyć, że wackom od wacków mózgi się zlasowały. I teraz z braku laku do myślenia muszą używac swojego krocza.
Maryśka,jak ktoś ma ,to może spokojnie i dostatnio żyć w tym dzikim kraju i POmiędzy takimi jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży Wacek napisał:
Maryśka,jak ktoś ma ,to może spokojnie i dostatnio żyć w tym dzikim kraju i POmiędzy takimi jak ty.
Co ma, wacka? Jak tak bardzo chce mieć i ciągle zwiększac swój stan posiadania, to niech to robi w sposób uczciwy, a nie jawnie oszukując i wykorzystując społeczenstwo. Może se na to pozwolić, bo w polityce jest to bezkarne. I przy tym wyręcza się takimi parszywymi gnidami twojego pokroju, którym za oszukanczą pomoc sypnie działeczkę, zeby mu jeszcze lepiej służyli i ręce z brudów wylizywali. Także przy Święcie Niepodległości z pozdrowieniami dla wszystkich, którzy spokojnie i dostatnio żyją robiąc politykę,zeby tylko bogacic sie na niej, znamienne słowa Piłsudskiego "Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić." Jacy politycy taki kraj. Złodziejska, oszukancza dzicz, która na pokaz rżnie największych patriotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Co ma, wacka? Jak tak bardzo chce mieć i ciągle zwiększac swój stan posiadania, to niech to robi w sposób uczciwy, a nie jawnie oszukując i wykorzystując społeczenstwo. Może se na to pozwolić, bo w polityce jest to bezkarne. I przy tym wyręcza się takimi parszywymi gnidami twojego pokroju, którym za oszukanczą pomoc sypnie działeczkę, zeby mu jeszcze lepiej służyli i ręce z brudów wylizywali. Także przy Święcie Niepodległości z pozdrowieniami dla wszystkich, którzy spokojnie i dostatnio żyją robiąc politykę,zeby tylko bogacic sie na niej, znamienne słowa Piłsudskiego "Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić." Jacy politycy taki kraj. Złodziejska, oszukancza dzicz, która na pokaz rżnie największych patriotów.
To już myszko nie jest wacek.To jest KNAGA-istny potwór,zjadacz dziewic i małych myszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To już myszko nie jest wacek.To jest KNAGA-istny potwór,zjadacz dziewic i małych myszek.
Knagą to jest koryto, do którego sie przywiazują wszelkimi sposobami, zeby sie z niego nie spuścic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Oj da się zauwazyć, że wackom od wacków mózgi się zlasowały. I teraz z braku laku do myślenia muszą używac swojego krocza. [/quote] Aż strach pomyśleć, do czego ty możesz użyć swojego krocza, pisząc na komputerze ... [quote],,Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
Opis: Założę się, że tradycyjnie nie masz bladego pojęcia, gdzie i w jakich okolicznościach Marszałek wypowiedział te słowa: było to 11 listopada 1918, po jego przyjeździe z Magdeburga do Warszawy, a było skierowane do współpracowników z rządu Ignacego Daszyńskiego powołanego kilka dni wcześniej. Wizjoner Piłsudski przewidział też istnienie takiej kreatury jak ty: Był cień, który biegł koło mnie – to wyprzedzał mnie, to zostawał w tyle. Cieniów takich było mnóstwo, cienie te otaczały mnie zawsze, cienie nieodstępne, chodzące krok w krok, śledzące mnie i przedrzeźniające. Czy na polu bitew, czy w spokojnej pracy w Belwederze, czy w pieszczotach dziecka – cień ten nieodstępny koło mnie ścigał mnie i prześladował. Zapluty, potworny karzeł na krzywych nóżkach, wypluwający swą brudną duszę, opluwający mnie zewsząd, nieszczędzący mi niczego, co szczędzić trzeba (...) ten potworny karzeł pełzał za mną jak nieodłączny druh, ubrany w chorągiewki różnych typów i kolorów – to obcego, to swego państwa, krzyczący frazesy, wykrzywiający potworną gębę, wymyślający jakieś niesłychane historie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy musi sie popisywac wiedzą, która lezy otworem. Ale jak kogos nie stać na samodzielne myślenie , to tylko pozostają mu takie popisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Nie każdy musi sie popisywac wiedzą, która lezy otworem. Ale jak kogos nie stać na samodzielne myślenie , to tylko pozostają mu takie popisy.
Widać że to ty leżysz z OTWOREM,a wiedzy totalnie u ciebie nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży Wacek napisał:
Widać że to ty leżysz z OTWOREM,a wiedzy totalnie u ciebie nie widać.
Na leząco to by mi sie ciężko pisało. A wiedza lezy teraz w zasięgu ręki kazdego, takze nie trudno po nią siegnąć. Gorzej tylko jak ktos zastosuje metodę kopiuj, wklej, i wydaje mu sie , że juz błyszczy z jej nadmiaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Na leząco to by mi sie ciężko pisało.[/quote] A jednak próbujesz, co widać, słychać (i czuć)
Marysieńka napisał:
A wiedza lezy teraz w zasięgu ręki kazdego, takze nie trudno po nią siegnąć. .
Szkoda, że ty zryty łbie po tą "leżącą w zasięgu ręki każdego" wiedzę nie sięgasz, tylko trolujesz, produkując masowo spam na forum. Ale jak się za PRL-u kończyło wieczorówki, będąc członkiem PZPR to nic dziwnego ... [quote name='Marysieńka' timestamp='1352625815' post='692164'] Gorzej tylko jak ktos zastosuje metodę kopiuj, wklej, i wydaje mu sie , że juz błyszczy z jej nadmiaru.
Wreszcie tak długo oczekiwane słowa samokrytyki (np. temat z wiatrakami - pamiętasz?). Niby mała rzecz, a cieszy - nareszcie moje pisanie odnosi skutek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy rzucic w google i bez nachalnego, oszukanczego sugerowania widac, kto te metode stosuje http://cytaty.soup.io/post/162693978/By-cie-kt-ry-bieg-ko-o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wystarczy rzucic w google i bez nachalnego, oszukanczego sugerowania widac, kto te metode stosuje http://cytaty.soup.i...kt-ry-bieg-ko-o
Otwieram pierwszy z brzegu link, i co widzę? http://www.cytaty.in...efpilsudski.htm Wam ku­ry szczać pro­wadzić, a nie po­litykę robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego? to nie ja sie panoszę sie wiedzą przy okazji byle cytatu, która jest w tym samym internecie co i cytat., żeby tylko na siłę zrobić z kogoś głupiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...