Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Budynek powstał przed wojną, jest na planach z roku 1943, poczytajcie książkę Sznajdera i nie piszcie... że z lat 70tych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sznajdera? To ten chory krzykacz?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy lata postawienia budynku, mają jakiekolwiek znaczenie? Ktoś chciał Miastu zapłacić 50 tys. a może nawet 100 tys. Kasa pusta. Podnoszone są podatki i lekką ręką wyrzuca się w błoto 100 tys. Dodatkowo Miasto ponosi koszt rozbiórki. Gospodarność przynajmniej ciekawa. Co tam, "szaraczki zapłacą".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego brak było jakiejkolwiek informacji przed podjęciem rozbiórki tego budynku,uważam ,że byłoby na pewno zainteresowanie ze strony społeczeństwa dalszym losem tego budynku?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te Mulawa, ty wiesz o czym ty mówisz? "Oprócz złego stanu technicznego, należy zaznaczyć, iż stał on w takiej odległości od dróg gminnej i powiatowej, iż stwarzał realne zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego." Wyburzony budynek stał przy ulicy jednokierunkowej i w żaden sposób nie mógł stanowić zagrożenia w ruchu drogowym. Nie zasłaniał widoczności tym którzy jechali od Mickiewicza, a tym którym ewentualnie mógł zasłaniać (jadącym od CKiP) nic nie zagrażało ponieważ ruch na Sikorskiego jest w przeciwną stronę i nikt by z za tego budynku nie mógł wyjechać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Mulawa jak zwykle się kompromituje swoimi wypowiedziami. Może czas pomyśleć o nowym rzeczniku, który będzie umiał wypowiedzieć się nie strzelając gaf. Gratuluję wiedzy z ruchu drogowego Panie Michale
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe jakiej opcji jest pan, który chciał kupić ten budynek, bo jeżeli nie PiS to wiadomo dlaczego miasto wolało dokonać rozbiórki... Chore miasto
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No, jak PO rządziło w mieście, to był raj na ziemi: nikt niczego nie załatwiał po znajomości, praca była dla wszystkich bez przynależności politycznej i towarzyskiej, wygodnymi, szerokimi ulicami płynęły strumienie mleka i miodu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szaleństwo. Co ma do rzeczy PIS czy PO. Są podawane często za przykład włodarze miast takich jak Janów Lub. czy Biłgoraj. Rządzone przez "PIS". To nie partia daje umiejętność w zarządzaniu Miastem. To Burmistrzowie, Rady. I to w Kraśniku kuleje cały czas. Tak Czubiński jak i Włodarczyk myślą że mają monopol na wiedzę. Żaden nie chce naprawdę rozmawiać ze społeczeństwem. Żaden nie przyjmuje krytyki, choćby była najbardziej konstruktywna. Żaden nie chciał słyszeć, że inwestycje (czasem lotne społeczne) mogą być tak kosztowne w utrzymaniu, że następne budżety mogą ich nie udźwignąć. A Państwo Radni, pro burmistrzowi, zachowują się jakby byli pozbawieni możliwości samodzielnego myślenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bo państwo radni są od brania pieniędzy za przynależność partyjną. Im nikt za myślenie nie płaci i nie wymaga sie od nich tego. To tylko taka nagroda jest, ta nieopodatkowana dodatkowa pensja, zwana dla zmyły "dietą".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale znajomosc o ruchu drogowym to nawet policja krasnicka ,nie ma pojecia bo przy ul al niepodleglosci ,jest zatoczka znak stoi jakie samochody maja stawac i w jaki sposob alesoja tam busy i zastawiaja wyjazd ,z ulicy bocznej od lasu ,od oslej laki i jast duze uczeszanie z tej ulicy ,i policja jezdzi po kilka razy i nikomu to nie przeszkadz?to niech ktos spojzy niezmaconym wzrokiem na to
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W to miejsce zoatanie wybudowana kaplica im. JPII !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nieeee, POdobno POmnik Lenina albo Rysia Petru?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nic podobnego. Tam postawią mur z solidnego betonu aby wszystkie PiSiory mogły sobie baranka strzelić żeby im się we łbach poukładało. Żadni specjaliści ani farmakologia. Tylko czółkiem w mur - z rozpędem i z całej siły !!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wolę PiSlam niż islam z lewctwem i pedalstwem POd rękę :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: