Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A miało być tak uczciwie, zgodnie z prawem a jest gorzej niż za poprzednika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jakie obiektywne konkursy??? Chyba dopiero jak PiS oddawładzę w Kraśniku. Miało być tak pięknie. Uczciwie i bez kolesiostwa. A jest jak widać ......
Komu w Kraśniku ma oddać władzę ten PiS ? Tobie ? A może skompromitowanym POpłuczynom po przestępcy Czubńskim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu w Kraśniku ma oddać władzę ten PiS ? Tobie ? A może skompromitowanym POpłuczynom po przestępcy Czubńskim ?
Tak ja chętnie obejmę to stanowisko i dodatkowo obiecuje że w nie będę dorabiał tylko oddam się w całości miastu. Każdy będzie lepszy od tzw "niedojdy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ja chętnie obejmę to stanowisko i dodatkowo obiecuje że w nie będę dorabiał tylko oddam się w całości miastu. Każdy będzie lepszy od tzw "niedojdy"
A ty jesteś tzw. "dojda" ? :) Masz kompetencje, umiejętności (oraz poparcie społeczne) do kierowania magistratem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty jesteś tzw. "dojda" ? :) Masz kompetencje, umiejętności (oraz poparcie społeczne) do kierowania magistratem ?
Tak mam kompetencje i umiejętności znacznielepsze niż "gamoń". Nie mam jedynie poparcia kościołą ojca Rydzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest jakaś komisja "konkursowa" do rozstrzygnięcia kto najlepszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu w Kraśniku ma oddać władzę ten PiS ? Tobie ? A może skompromitowanym POpłuczynom po przestępcy Czubńskim ?
Każdy byłby lepszy :), a władzy sie nie oddaje tylko zmienia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie potwierdzeniem często słyszalnej tezy, że obecny burmistrz nie nadaje się do rządzenia miastem jest to, że od wielu miesięcy (!!!!) przy głównej ulicy miasta czyli Urzędowskiej, na odcinku około 50 metrów jego pracownicy nie potrafią zaprowadzić porządku. Może dlatego, że jak jeden urzędas z drugim jadą samochodzikami nie widzą, że za żywopłotem jest istny SYF!!! Zapraszam burmistrza i jego nie mało zarabiających urzędników do spaceru od tzw Czerwoniaka do przystanku MPK. Panie burmistrzu, trzeba zaprzestać uprawiania miernej polityki, ruszyć 4 litery i zacząć wymagać od podległych ludzi i służb tego za co dostają pieniądze.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu, proszę też poszukać pracowników, którzy będą wykonywać Pana zarządzenia. Chodzi mi o Zarządzenie wewnętrzne nr 178/2011 z dnia 29.12.2011 roku w sprawie przyjęcia procedury opracowania broszury „Przejrzyste Miasta Kraśnik”. Mamy początek września, a pracownicy UM olewają Pana zarządzenie. A jeśli nie olewają to może na czyjeś polecenie dane nie są publikowane, aby w okresie przedwyborczym nie drażnić mieszkańców często niepotrzebnymi wydatkami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...