Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tragedia.! Mochery moze rolete w okno trzeba sobie kupic i nie przypierniczac sie do innych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nazwa ulicy szokująca.
0
Tragedia.! Mochery moze rolete w okno trzeba sobie kupic i nie przypierniczac sie do innych
  wiesz co ... jesteś idiotą.
0
Do najbliższego bloku jest 30 metrów, do tego drzewa, chyba nudzi się komuś i pisze takie bzdury do gazet...
0
Nazwa ulicy szokująca.
pewnie wolałbyś bieruta albo jakiegoś "bohatera" z AL - mam złą wiadomość, wasz czas minął, kilkadziesiąt lat uszczęśliwialiście nas swoimi czerwonymi mordercami i starczy.
0
Koniec dyskusji ! Już reklamuje... Dziennik jak zwykle spóźniony :D
0
Do najbliższego bloku jest 30 metrów, do tego drzewa, chyba nudzi się komuś i pisze takie bzdury do gazet...[media]http://przemekkainel.pl/forum/spot.swf[/media]
dokładnie
0
wiesz co ... jesteś idiotą.
0
Koniec dyskusji !Już reklamuje...Dziennik jak zwykle spóźniony :D
szłam dzisiaj rano do roboty koło tej apteki i nie migała ta reklama chyba znów sie coś spirtoliło
0
szłam dzisiaj rano do roboty koło tej apteki i nie migała ta reklama chyba znów sie coś spirtoliło
No tak, kaskę się wzięło od PO za reklamę, a ta reklama od przypadku do przypadku.A może Irka szłaś za rano do tej roboty?
0
jak nie działa jak widzę że działa
0
jak nie działa jak widzę że działa
 Guzik prawda ! Wczoraj nie świeciła się tam żadna reklama bo kilka razy miałam wyjścia z roboty i sama dokładnie widziałam więc nie oszukujcie a to co widać to może na chwilę ktoś włączył do zdjęcia
0
U mnia działa i wszystko wuidać... może macie wyłączone funkcje reklam ???
0
pizgnięty??????????????????
0
"jak nie działa jak widzę że działa"   Coś, jak:  "Widzisz?                    Nie widzę.                   A  widzisz!"
0
"jak nie działa jak widzę że działa"   Coś, jak:  "Widzisz?                    Nie widzę.                   A  widzisz!"
Albo tak: wstaję rano, idę do łazienki, patrzę w lustro i nic nie widzę, przyglądam się dokładnie, a ja mam oczy zamknięte :)
0
Do najbliższego bloku jest 30 metrów, do tego drzewa, chyba nudzi się komuś i pisze takie bzdury do gazet...
No właśnie Przebudziłem się Wyszedłem na balkon i jest kwadrans do drugiej w nocy I co ? Zgasło to wszystko A więc w nocy nie ma problemu... może z wieczora Ale przecież okno jest po to, żeby światło wpadało do chałupy, to raczej powinno się być zadowolonym, że tego światła więcej
0
W soboty nie świeci
0
W soboty nie świeci
OOOOO ! Coś błysnęło, ale na krótko... no nie wiem, czy to ma sens...
0
:huh:
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: