Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takich person jak ja było ponad 9 milionów, a tacy działacze jak ty doprowadzili ten ruch do tego, czym jest obecnie: zbieraniną cwaniaków podczepionych pod partie i twardo trzymających się funkcyjnych stanowisk gwarantujących nienaruszalność w pracy. Często kosztem szeregowych członków. Tobie i innym "geniuszom" tak odwaliła ta władza, że wydaje się wam, że możecie ingerować w całe życie innych ludzi. Całkiem jak za komuny. Jeszcze raz pytam: kto dał ci prawo zabierania głosu na temat wiary burmistrza? I zadam drugie pytanie: rozmawiałeś o tym z burmistrzem, czy tylko tu, w gazecie, za kurtyną ujadasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu strzeliłeś ślepakiem. Nie jestem i nie byłem w żadnej partii. Pod żadną partią też się nie podczepiałem. Nie korzystałem z protekcji żadnej partii. Nie korzystałem też z protekcji "SOLIDARNOŚCI" I nie byłem i nie jestem człowiekiem władzy. To nie ja, afiszowałem wiarę Burmistrza w Częstochowie. Prawo do ingerencji we wszystkie sprawy Burmistrza, dał mi sam Burmistrz, stając się osobą publiczną! Jeżeli tak cię to uraża, jakim prawem Ty oceniasz moje wypowiedzi? Ja nie ujadam. Podałem Ci fakty. To Ty raczej poszczekujesz, bo brak Ci argumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończąc jeszcze poprzednią myśl, dodam że droga którą wybrała SOLIDARNOŚĆ, wcale mi nie odpowiada. Nie wiem, czy to związek zawodowy, czy partia? Inne miałem wyobrażenie o NSZZ. Zgoda, w Polsce zostało to zawalone. I nie oceniaj mając tak mało danych na temat mojej osoby. Naprawdę stać mnie na wyrażenie moich opinii prosto w twarz, niezależnie z kim rozmawiam. Ale wcale nie musisz mi wierzyć. Więc nie sil się na ocenę, czegoś co nie podlega takiej ocenie. I przypominam Ci. To BURMISTRZ jest osobą publiczną. To burmistrz odpowiada przed SUWERENEM. To BURMISTRZ ma obowiązek wyjaśnienia swoich decyzji. Nie JA. Ja mam prawo pytać i oceniać w/g moich wartości. A ty masz prawo oceniać według własnych. Ale mam prawo też prostować Twoje błędne aluzje. Mów słowem faktów, nie inwektyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...