Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Aglomeracja Kraśnik" Buahahahahahahahaha Już dawno się tak nie uśmiałem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ulicy Cegielnianej a nie Ceglanej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no to niech mieszkańcy płacą, bo ostatnie 4 lata na co innego kasa szła, znaczy się na kogo innego :-) bilbordy, wyjazdy, imprezki patriotyczne, itd.... a ciemny naród niech płaci :-(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jasne! - woda najdroższa w województwie Lubelskim, fakt że obecnie jest modernizowana część infrastruktury, ale przecież tańsza już ( ich w tym głowa nie będzie ) a jak dojdzie jeszcze opłata za ścieki to się dziwią, że ludzie nie są takim goleniem zainteresowani . poza tym na zebraniach z ludźmi padały kwoty o 100% wyższe. To kto tu kogo robi w h.........?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli porzedna kadencję PIsoski Burmistrz przespał :(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A mój chory i posunięty w latach tato mieszka u zbiegu ulic Kościuszki i Cegielnianej w tzw. II sterfie zabudowy i niestety miasto wykluczyło jego i jeszcze 3 domy z tego projektu. Mimo ze interweniowano w tej sprawie podczas spotkań z mieszkańcami- nie mamy dla nas dobrej wiadomości. Czujemy się jako mieszkańcy gorszej kategorii, a pracowaliśmy w tym mieście. podatki płaciliśmy i płacimy do kasy tego miasta. Może na starość też tak samo miasto potraktuje jaśnie nam panujących.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Karę" to zapłacą mieszkańcy w dużo wyższej cenie wody i ścieków. Zobowiązania akcesyjne Polski i ramy czasowe .... ponoszenia podwyższonych opłat lub kar są ujęte w KP OŚK, ale istnieje też brak pełnej zgodności z dyrektywą 91/271/EWG i kary to strachy na lachy ?, a prawda jest inna, jak zwykle inna ? Traktat Lizboński - Integracji z UE podpisał Kaczyński ? Wygląda na to , że Ktoś Tu robi wielki interes ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miasto potrzebuje alternatywy dla obecnej ekipy, która wiele mówi, a mało robi. Zamiast zajmować się działalności samorządową, pracować na rzecz Kraśnika, uprawiają politykę. Dla nich ważniejsze są kwestie migrantów, katastrofy w Smoleńsku, niż troska o mieszkańców naszego miasta. Nie za to im płacimy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kraśnik schodzi na psy (pisy). Przeszedłem się dziś na zakupy za ciuchem. Ile ogłoszeń "lokal do wynajęcia" to głowa mała. Handel zamiera. Nawet sobie sprawy nie zdawałem. Na Lubelskiej nawierzchnia chyba za PRL-u remontowana. Gdzie się nie ruszysz to dziadostwo. Chyba na Ukrainie tylko gorzej bywa? Masakra!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kaczyński dobrze przemyślał, że repatrianci z Ukrainy i Kazachstanu będą się w Kraśniku czuli jak u siebie w domu.  :lol:  :lol:  :lol:
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: