Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W dupie to mam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Co stanie się z działką? – Jeszcze nie ma w tej sprawie decyzji." już to widzę... pewnie powstanie następny market...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba zacząć przede wszystkim od utrzymania porządku wokół już istniejącego placu targowego przy ulicy Fabrycznej. Sprzątanie samego placu nie wystarczy. Wiatr roznosi śmieci wszędzie wokół. Czy FŁT, THP, Biedronce i PSS nie wstyd za totalny śmietnik, brud i syf panujący na przyległych działkach?. Gdzie jest Straż Miejska i Policja, które dopuszczają do pozostawiania przez handlujących i niestety kupujących również góry śmieci, które wiatr roznosi wszędzie wokół.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A światła na tym skrzyżowaniu przy fabryce kiedy, bo teraz to koszmar a co dopiero jak ruszy targowisko pełną parą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A światła na tym skrzyżowaniu przy fabryce kiedy, bo teraz to koszmar a co dopiero jak ruszy targowisko pełną parą.
A o tym to już kiedyś wspominałem, również jeszcze za poprzedniej władzy. Masz rację, ale przemyślaną regulacją trzeba objąć cały ruch począwszy już od skrzyżowania ul. Urzędowskiej i ul. Słowackiego, a skończywszy na drodze wyjazdowej od FŁT i Nabora w lesie. Niestety FŁT wciąż nie wyciąga wniosków z obserwacji i trwa przy niewłaściwym wymuszonym jednym kierunku ruchu na odcinku ul. Fabrycznej. Po drugie na wspomnianym odcinku są skrzyżowania dróg wojewódzkiej, powiatowych i gminnych oraz wewnętrznych, a jak zarządzające ruchem na tych poszczególnych drogach organy potrafią współpracować to wiadomo. Każdy chwali się zawsze tylko sukcesami na swoim własnym podwórku, ponieważ budowa skrzyżowań drogi wyższej kategorii (tu najwyższa woj. potem powiatowa i dalej gminna) z drogą niższej kategorii zawsze należy do organu zarządzającego drogą wyższej kategorii. Nie trzeba z nikim współpracować, o nic starać i niczym wykazywać, trzeba tylko znaleźć środki finansowe na budowę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak dziala wladza aby postawic 14 kontenery wyrzuci sie 40 handlujacych brawo burmistrz brwao urzad miejski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widać sprawą zajmuje się "KUKUŁCZE JAJKO". To dobrze. Trzeba będzie patrzeć na realizację. A może nie? To w końcu Burmistrz nie wytrzyma i tak jak po modernizacji kina w CKiP, z "gniazda" wypadnie to "KUKUŁCZE JAJO".
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: