Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratki panie Zbyszku! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i raczej powinno być "Dom (tutaj dodać) PAŃSTWA Oszustów sąsiaduje z..." - bo tak to brzydko brzmi, jak by kogoś oszukali ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to przecież dopiero za burmistrza Włodarczyka wybudowano domki kempingowe i zaczęły się imprezy. Wiec niech rzecznik nie pieje ze taki prawy i sprawiedliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie będzie spokój nad zalewem dziękujemy panie Burmistrzu!!! za uwolnienie nas od zrzędliwego pana Zbigniewa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i o to fchodziło od samego początku aby zarobić na mieście krasniku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy oszust tylko kasa sie liczyla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo, widać jak kraśniccy "biznesmeni" spod parasola z piwem sie uaktywnili! Ja mieszkam na Fabelu i u mnie było w nocy słychać discopolo znad zalewu tak, że nie dało sie spać. Ale nawet Straż Miejska nie interweniowała, bo Czubiński nie pozwalał - kolesie by stracili na interesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo Mulawie trzeba zmienić imię na kłamczuszek, bo znowu mija się z prawdą. Te domki za płotem Oszustów to Włodarczyk wybudował więc niech nie zwala wszystkiego na poprzedników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Mulawa, a ja, mieszkaniec Fabelu i nie o domkach, a o dyskotekach pod chmurką piszę. Mnie domki w niczym nie przeszkadzają, ale wiejskie zabawy z nagłośnieniem, które jeszcze woda niesie - owszem. I zapowiadam, że jeżeli w tym roku też po 22.00 będzie taki hałas, to wezwę i SM i Policję i Straż Pożarną. Tak, że "szanowny biznesmenie" dosyć prywaty i nieliczenia się z ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że najbardziej hejtują Ci ,co mandaty zapłacili... Zresztą zazdrość i podłość ludzka nie zna granic... Zbychu,brawo Ty! ;) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...