Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnicki szpital kontra NFZ: 1,7 mln zł za nadwykonania

Utworzony przez v, 30 stycznia 2012 r. o 19:06
Co za bzdury opowiada Krawiec o ratowaniu życia Kraśnicki szpital jest na bardzo niskim poziomie leczenia a załoga o niskich kompetencjach.Klika kolesi jest zatrudniona na kilka godzin i to ma być leczenie.Jak panu nie wstyd przed pacjentami wypisywać takie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie miał czym zapłacić burmistrzowi Wlodarczykowi, bo temu nie wystarczają dyżury w pogotowiu w Annopolu i teraz wraca jeszcze do szpitala. Granda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już złozył podanie o podwyżkę pensji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na serio ? Włodarczyk ma dyzury w Annopolu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore, żeby szpitale musiały się procesować z NFZ o pieniądze za wykonane zabiegi. To może niech w tym kraju konstytucję zmienią , ze prawo do leczenia w szpitalu ma zdychający pacjent a nie chory. I wychodzi na to, że zamiast zwalczac chorobę w początkowym stadium taki pacjent zmuszony jest ją w sobie rozwijać do takiego stopnia, że już mu leczenia nie będzie potrzeba. Po co NFZ na przemian co miesiąc przysyła mi zaproszenia na badania jak nie manograficzne to cytologiczne, na siłę szuka mi choroby,na darmo wydaje pieniądze, żeby później mi powiedziec, ze nie zapłaci za moje leczenie? Po co mi w ogóle NFZ szuka mi tych chorób, skoro zgrożona jestem całkiem innym nowotworem, ale to dla nich nieistotne, bo oni się rzucili akurat na te i tylko profilaktyka tych jest najważniejsza. Staje się chyba nawet wazniejsza niż leczenie innych, skoro o chemioterapię tez sie szpital musiał z nimi procesowac. Ale tylko sami nie płacąc za nadwykonania doprowadzają, że szpitale nie chcą przyjmowac pacjentów, jesli taki pacjent nie jest jeszcze w agonii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejka napisał:
na serio ? Włodarczyk ma dyzury w Annopolu ?
Praktycznie w każdy weekend. Widziano go np. w sobotę,kiedy rozbił się bus z Ludźmi w Wilkolazie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszą mine Wasze posty krytykujące władzę ZUS i NFZ ma kasę każdego Polaka i oni są "bogami" kopmu zapłacić a komu nie a tu Pan Krawiec (nie jestem za PO oraz żedną inną partią)załatwił zwrot kasy - wielki szacun bo i pielęgniarki coś dostaną - może niedużo - ale zawsze COŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit14 napisał:
śmieszą mine Wasze posty krytykujące władzę ZUS i NFZ ma kasę każdego Polaka i oni są "bogami" kopmu zapłacić a komu nie a tu Pan Krawiec (nie jestem za PO oraz żedną inną partią)załatwił zwrot kasy - wielki szacun bo i pielęgniarki coś dostaną - może niedużo - ale zawsze COŚ
Ta....dostana jak zawsze.....kopa w d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...