Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnicki Urząd Miasta oszczędza na BIP-ie

Utworzony przez ja, 8 listopada 2011 r. o 21:02 Powrót do artykułu
ta nowa strona na moje oko wymaga sporo dopracowania bo poki co to mi się kojarzy z zajęciami informatyki na poziomie podstawówki. czy należało zacząć przenosić danych z odpowiednim wyprzedzeniem i dopiero po pełnym uruchomieniu nowego serwisu zerwać umowę z dotychczasowym dostawcą? bo czyż istotą dobrego zarządzania nie jest planowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka obkrojona jest ta strona. Brakuje informacji jakie mozna było przeczytać za bytnosci poprzednika, który to niby miał skąpić dostępu do jej jawności. A przy okazji pozbyli sie dowodów na to co miało miejsce wczesniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jejciu, toz to pierwsze oszczędnosci jakie robi nowa władza od objęcia stanowiska i to na całe 300 zł miesięcznie. Ciekawe kiedy zacznie oszczędzac na swoich przyjemnościach. I ile tak np. w swojej rozrzutnosci wydaje miesiecznie ponad plan na sport i kulture, że az tak ich przypiliło do oszczędzania. Czyzby na parę imprez z deczka brakowało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...