Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: 15-letni nożownik z Popkowic na wolności

Utworzony przez xyz, 22 sierpnia 2013 r. o 21:25 Powrót do artykułu
Zatrzymanie w areszcie to nie jest kara. O winie zadecyduje sąd na podstawie zebranego materiału dowodowego. To ze 15 latek został wypuszczony nie przesadza o jego niewinności. Ci którzy na tym forum sie dziwia musza mieć świadomość że doszło do nieszczęsliwego wypadku a nuie do zabójstwa z premedytacją. Uzywanie przez media okreslenia nożownik tez jest naduzyciem. Nadal pozostaję w przekonaniu że był to rodzaj obrony przed napastnikami którzy szukali zaczepki i trafili na śmiertelna kosę. Porównywamnie że ktoś t6am dostał za psa 3 lata też jest irracjonalne. Zanim diostał był na wolności. areszt jest środkiem zapobigawczyjm a nie wyrokiem,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak go wypuśćili to pewnie maja jakieś dowody że jest niewinny ... LUDZIE nie wydajcie wyroku jak nie wiecie jak było a może były dwa zdarzenia... a on w jednym uczestniczył ? nie pomyśleliście że ktoś inny mógł Damiana Ciachnąć ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym bardziej że nikt oprócz Adriana S. nic nie widzial .... śmiech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym bardziej że nikt oprócz Adriana S. nic nie widzial .... śmiech
nie dziw się była godz 23. a na boisku światła nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gowniarze o czym wy tu piszecie ? Został brutalnie zamordowany człowiek a wy sie z tego nabijacie i wypisujecie jakieś popierdolone teksty wstydzcie sie !!! Czy wiecie co przeżywają jego rodzice i rodzeństwo ??? Jak wam nie wstyd nawet po jego śmierci nie możecie dać mu świętego spokoju cóż za kraj i popierdolone prawo polskie ? Ten gowniarz który odebrał zycie Damianowi zapłaci za to przekonacie sie sami wcześniej czy pózniej i on moze miec nóż w sercu nikomu zle nie zycze ale za to co zrobił niestety brak słów . Niedal Damianowi zycia więc dlaczego mu je zabrał ? Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziw się była godz 23. a na boisku światła nie było
to skoro nic nie widzieli to jak widzieli że to Adrian K. no wytłumacz mi prosze ! Tam takich moło być wielu innych i mogli spierdzielic w każdej chwili i mieć różne noże .... twierdza tak tylko dlatego że jego koleżanka krzykneła po imieniu i nazwisku i  to wszystko nie ma żadnych konkretnych dowodów że to on .... Pomyślcie lepiej kto jeszcze mógł to zrobic .... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie uszanujcie ból i żałobe rodziny tego chłopaka.Każdy z was bedzie miał kiedyś dziecko w wieku tego zmarłego chłopaka wtedy też  bedziecie wygadywać takie bzdury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przede wszystkim to 15 letni gówniarz nie powinien być poza domem o 23 h, poza tym dlaczego miał przy sobie nóż  - nie wierzę, że wsadził go w kieszeń przez pomyłkę zamiast np. telefonu , zrobił to z premedytacją a więc jest zwyczajnym mordercą i do tego bez sumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich 15-letnich gówniarzy było tam więcej więc nie był sam ... a on nie miał noża tylko scyzoryk i  też pewnie setki osób miało taki ze sobą .. ja mam mały scyzoryk przypięty do kluczy i co też jak gdzieś ide i zabieram klucze to idę z tym zamiarem żeby zabić ??? no jasne że nie bo scyzory to przydatna rzecz jest otwieracz korkociąg i wiele innych dupereli ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
New York w 100% popieram... Ci co pisza ze nic sie nie stało... nie widzieli rodziny wczoraj... W jakim jest stanie... Nikt nie ma prawa odbierać drugiej osobie życia... bo sam mu nigdy go nie dał... a nawet jak dał to i tak prawo takie ma tylko przypadek lub starość... Co do tego 15sto latka sam sie przyznał na policji... wiec nie róbcie z niego deb***a ze nie wiedział co mówi ... Uszanujcie zmarłego i jego najblizsza rodzine wkoncu...
Gowniarze o czym wy tu piszecie ? Został brutalnie zamordowany człowiek a wy sie z tego nabijacie i wypisujecie jakieś popier***one teksty wstydzcie sie !!! Czy wiecie co przeżywają jego rodzice i rodzeństwo ??? Jak wam nie wstyd nawet po jego śmierci nie możecie dać mu świętego spokoju cóż za kraj i popier***one prawo polskie ? Ten gowniarz który odebrał zycie Damianowi zapłaci za to przekonacie sie sami wcześniej czy pózniej i on moze miec nóż w sercu nikomu zle nie zycze ale za to co zrobił niestety brak słów . Niedal Damianowi zycia więc dlaczego mu je zabrał ? Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy ...
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
New York w 100% popieram... Ci co pisza ze nic sie nie stało... nie widzieli rodziny wczoraj... W jakim jest stanie... Nikt nie ma prawa odbierać drugiej osobie życia... bo sam mu nigdy go nie dał... a nawet jak dał to i tak prawo takie ma tylko przypadek lub starość... Co do tego 15sto latka sam sie przyznał na policji... wiec nie róbcie z niego deb***a ze nie wiedział co mówi ... Uszanujcie zmarłego i jego najblizsza rodzine wkoncu...
  A gdzie byli wcześniej ? Jak wychowali swojego syna? Normalnie żenada...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dręczony przez oprawców od dłuższego czasu, pozostawiony sam sobie, nie wytrzymał i doszło do tragedii. Tak łatwo oceniać skutki, ale może warto zastanowić się nad przyczynami. I o nich powinni napisać "dziennikarze" a nie szukać taniej sensacji wyciskając z dramatu zarówno osoby, która niewytrzymała i ugodziła nożem jak i rodziny zmarłego, pieniądze z wierszówki i liczby kliknięć w artykuł.    Swoją drogą osoby piszące we wcześniejszych postach: "on mu tylko dał z liścia" czy inne głupoty w podobnym tonie, mają na rękach krew tego młodego człowieka, gdyż jako jego bliscy znajomi, przyjaciele czy też rodzina powinni w odpowiedni sposób zareagować i uzmysłowić mu, że nie jest rzeczą normalną "dawanie z liścia" co jakiś czas.   Dziwi mnie też jak może być zdeprawowane to środowisko skoro nie widzi niczego złego w okładaniu po twarzy innych,  a tym samym deptaniu godności drugiego człowieka.      Szkoda, że tak się to skończyło, bo przez brak reakcji środowiska w którym Ci młodzi chłopcy żyli, złamane zostały dwa życia: jedno zakończyło się śmiercią fizyczną drugie śmiercią duchową.
BRAK REAKCJI ŚRODOWISAKA ZDEMORALIZOWANY OBIEŻYŚWIACIE ! To jest przyczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie teraz czasy nastały, że dzieci rozpuszczone są jak dziadowski bicz. Szlajają się niewiadomo gdzie po nocy. Wielu rodziców na to pozwala i sprawia pozostałym olbrzymie problemy wychowawcze. Bo jak to, Adrian, Damian, Kaśka, Jagoda może, a mnie nie wolno ? I ten alkohol...nastolatkowie są nim wprost zauroczeni. Przejrzyjcie konta na Facebook swoich dzieci, a szczególnie znajomych. Wielu z nich zamieszcza zdjęcia z flaszkami wódki i piwa w garści... i te komentarze... prymitywizm, demoralizacja aż kipi. Przyjrzyjcie się dokładnie tym "klubom sportowym" gdzie posyłacie swoje dzieci, tam to dopiero się dzieje. Synek rzeźbi sylwetkę, to i owszem, ale dusza idzie na manowce. Jeśli czytaliście uważnie te wszystkie komentarze, to wiecie, że całe to zdarzenie przypomina "ustawkę", awanturę po sparingu. Zobaczcie jak nagle wyczyszczono stronę internetową Ruchu Popkowice, ciekawe rzeczy tam wypisywano.W innych "klubach" poziom podobny. Jeżeli nie zaczniemy walczyć z tą postępującą demoralizacją dzieci i młodzieży, to takich nieszczęść będzie więcej.
 Tutaj się ścierają poglądy normalnych ludzi i środowiska bandziorów, gdzie "dawanie z liścia" drugiej osobie to codzienność.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli wcześniej ? Jak wychowali swojego syna? Normalnie żenada...  
jak zauwazyli reagowali wiec tu sie mylisz fakt faktem moze i zauwazyli to za późno ale zareagowali... a gdzie byli rodzice gówniarza... który o 23 godzinie powinien spac... za moich czasów o 21 gówniarstwo musiało byc w domu paciorek i spac... ten przynajmniej miał 17 lat wiec prawie pełnoletni... a 15 to wybaczcie ale takie gowniarstwo powinno byc odwozone do domów juz po 22 ... druga sprawa ze on byl normalny czlowiekiem... i nie upilnuje sie prawie doroslego chłopaka... sama bedziesz miała dzieci w tym wieku to zobaczysz co to jest mlodzienczy bunt...a New Yorker mówi szczera prawde... bedziesz miała dziecko które bedzie moze pyskowało... ktos go sprowokuje a  gowniarz go zadzga jak świnie bo byl mniejszy... i wtedy zobaczysz jak czuje sie rodzina... bo to nie Tobie oceniac czy reagowali czy nie (ale ci powiem reagowali)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te komentaże piszą postronne osoby? Raczej nie.Tyle jadu i grożenie śmiercią...  
WITAM CIĘ W POLSCE. Co za deb***e prowadzą tą sprawę? CHŁOPAK NIE ŻYJE KUR**!!!! Ten 15 latek dostał tylko taką karę ze względu na to że ma w rodzinie prokuratora? To są kpiny! Powinien dostac dożywocie. Jestem pewna, że jak dopadną go przyjaciele Damiana [*] to on będzie leżał koło niego. Co to za kraj? Teraz Ja boję się wyjśc na ulicę, wiadomo czy ten zjeb (bo inaczej nazwac się tego nie da) mnie nie zaatakuje!!!!!
 
*ła. Jestem dziewczyną. Widzę że kolejny z rodziny morderców? Miło poznac, jestem....znaczy byłam przyjkaciółką Damiana. Wiesz co Ci powiem?Twój Brat, kolega nie wiem kim morderca dla ciebie jest, ale najwyraźniej go znasz. Człowieku ogarnij się. Damian tylko dał mu z liścia, A ON GO ZABIŁ... Skąd 15 letnie dziecko miało nóż? Mógł Damianowi oddac i sobie pójśc. Ale lepiej kogoś zabic ku***.....
 
Gowniarze o czym wy tu piszecie ? Został brutalnie zamordowany człowiek a wy sie z tego nabijacie i wypisujecie jakieś popier***one teksty wstydzcie sie !!! Czy wiecie co przeżywają jego rodzice i rodzeństwo ??? Jak wam nie wstyd nawet po jego śmierci nie możecie dać mu świętego spokoju cóż za kraj i popier***one prawo polskie ? Ten gowniarz który odebrał zycie Damianowi zapłaci za to przekonacie sie sami wcześniej czy pózniej i on moze miec nóż w sercu nikomu zle nie zycze ale za to co zrobił niestety brak słów . Niedal Damianowi zycia więc dlaczego mu je zabrał ? Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy ...
  Ludzie czy wy macie mózgi... nieszczęśliwy wypadek... kretyni latają z nożami, zamiast dać sobie po męsku po ryju. Nie znam ani jednego, ani drugiego, nie wiem co tam zaszło dokładnie, ale idiotów z nożami i podobnym sprzętem powinni skazywać na najwyższy wymiar kary. To co się pisze w komentarzach pod artykułem jest nie do ogarnięcia.   jak nie na miejscu zmarł to nie zabójstwo?to miął go dorżnąć jak świnię?QRWA CHORY KRAJ,a skąd nóż u gówniarza?powinno być MORDERSTWO Z PREMEDYTACJĄ I USIŁOWANIE DRUGIEGO,jak dostał w ryj to niech by spier***ał a nie walić w szyje nożem i jeszcze patolog NIE WIEDZIAŁ CO ROBI?JAKIE BĘDĄ SKUTKI?Jeszcze troche to będzie strach wyjść z domu w biały dzień.DOŻYWOCIE   Jaki ku*** ja sie pytam uszczerbek chłopak nie zyje a oni pier***a o uszczerbku ja pier***e paranoja Co to ma byc w tym kraju Powinni gowniarza powiesic za to a nie posiedzi w poprawczaku 3 lata i juz bedzie ok ku*** mac zastanowcie sie Powinna byc smierc za smierc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie wiecie co piszecie. Damian i jego kolega byli prowokowani a na sparingu który wcześniej grali z Borzechowem również była bojka . Adrian zaczął . Poza tym to było ustawione. Na Facebook'u krążyl filmik jak się bili.
 
Takie teraz czasy nastały, że dzieci rozpuszczone są jak dziadowski bicz. Szlajają się niewiadomo gdzie po nocy. Wielu rodziców na to pozwala i sprawia pozostałym olbrzymie problemy wychowawcze. Bo jak to, Adrian, Damian, Kaśka, Jagoda może, a mnie nie wolno ? I ten alkohol...nastolatkowie są nim wprost zauroczeni. Przejrzyjcie konta na Facebook swoich dzieci, a szczególnie znajomych. Wielu z nich zamieszcza zdjęcia z flaszkami wódki i piwa w garści... i te komentarze... prymitywizm, demoralizacja aż kipi. Przyjrzyjcie się dokładnie tym "klubom sportowym" gdzie posyłacie swoje dzieci, tam to dopiero się dzieje. Synek rzeźbi sylwetkę, to i owszem, ale dusza idzie na manowce. Jeśli czytaliście uważnie te wszystkie komentarze, to wiecie, że całe to zdarzenie przypomina "ustawkę", awanturę po sparingu. Zobaczcie jak nagle wyczyszczono stronę internetową Ruchu Popkowice, ciekawe rzeczy tam wypisywano.W innych "klubach" poziom podobny. Jeżeli nie zaczniemy walczyć z tą postępującą demoralizacją dzieci i młodzieży, to takich nieszczęść będzie więcej.
Dlaczego dzieci trenują w tych PZPN-owskich klubach przesiąkniętych alkoholem, korupcją i Bóg wie czym jeszcze ? Dlaczego przy szkołach nie ma klubów z odpowiednią kadrą ? Chodzę na te mecze mojego dziecka i chyba po tej tragedii wypiszę go z tego klubu (akurat nie z Popkowic). Na trybunach prym  w dopingu wiodą miejscowe żule spod sklepu, oczywiście napite, jak i ochrona trzymająca się płota, bluzgi na boisku, bluzgi na trybunach i brzęk pryt w siatkach, a pośrodku tego wszystkiego wójt i działacze... oczywiscie zadowoleni. Ciekawe, czy kiedyś policja skontroluje trzeźwość tej "ochrony" i sprawdzi jak wygląda zakaz picia alkoholu na trybunach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dzieci trenują w tych PZPN-owskich klubach przesiąkniętych alkoholem, korupcją i Bóg wie czym jeszcze ? Dlaczego przy szkołach nie ma klubów z odpowiednią kadrą ? Chodzę na te mecze mojego dziecka i chyba po tej tragedii wypiszę go z tego klubu (akurat nie z Popkowic). Na trybunach prym  w dopingu wiodą miejscowe żule spod sklepu, oczywiście napite, jak i ochrona trzymająca się płota, bluzgi na boisku, bluzgi na trybunach i brzęk pryt w siatkach, a pośrodku tego wszystkiego wójt i działacze... oczywiscie zadowoleni. Ciekawe, czy kiedyś policja skontroluje trzeźwość tej "ochrony" i sprawdzi jak wygląda zakaz picia alkoholu na trybunach.
Dlatego tusk musi odejść,nie panuje już nad niczym !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie cieszy się z Tego że Damian nie żyje jaki był to był jego sprawa ale był człowiekiem....Trzeba teraz znaleźć sprawcę a nie oskarżać Adriana K. który tego nie zrobił ... więc pomóżcie koledze Damianowi skoro go szanujecie i pomóżcie odnaleźć sprawcę a nie wypisujecie takie głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie cieszy się z Tego że Damian nie żyje jaki był to był jego sprawa ale był człowiekiem....Trzeba teraz znaleźć sprawcę a nie oskarżać Adriana K. który tego nie zrobił ... więc pomóżcie koledze Damianowi skoro go szanujecie i pomóżcie odnaleźć sprawcę a nie wypisujecie takie głupoty.
  Mamy pomagać policji... a skąd wiecie, że Adrian tylko Adriana ,a nie Damiana ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=moE-s3tJWyI[/media]  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...