Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Będzie park im. bł. Jana Pawła II

Utworzony przez putin, 20 czerwca 2011 r. o 12:48 Powrót do artykułu
w kraśniku radni rzeczywiście nie mają się czym zajmować tylko takimi deb***izmami? W sumie taki Bartoś nic innego do tej rady nie wniesie, tylko by się modlił i jeździł rowerkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kraśniku radni rzeczywiście nie mają się czym zajmować tylko takimi deb***izmami? W sumie taki Bartoś nic innego do tej rady nie wniesie, tylko by się modlił i jeździł rowerkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się.Poco wam tyle tych Janów Pawłów .To już do znudzenia.Jak już ktoś jest tak chorobliwie nawiedzony to niech nazwie w swoim domu stół, szafę, łózko jego imieniem ,albo klepisko za stodołą lub podwórko we własnym domu i nie wciska na siłę innym tego typu nazw,które stają się nudne i śmieszne zarazem. Amen .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i fontanna jak ulał sie przyda. Jeszcze pomnik sie dostawi i z komunistycznej dzielnicy zrobi najbardziej świętobliwa. A wiary , nadziei, miłosci, brakuje w zyciu, w ludziach, to niech chociaz w symbolach będą obecne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwny aby nazwa parku błog JP2 był,park na fabrycznym ponieważ z przekazów osób starszych którzy pamietaja ,że częstym gościem w czasie swej pracy na KUL,jak i studiów własnie Błógosławiony przyjeżdzał rowerem,bo nazwanie parku Jordanowskiego ,było by wstydem dla kochanej władzy,to jest typowa zagrywka wyborcza,żeby się przypodobać tym z PiSu jacy oni są wspaniali....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOP1--chyba ci chodziło bo niedopisałeś o kościół WNMP,i Mały kościółek w Krasniku,tak to jest prawda ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik będzie "Iranem Lubelszczyzny " Rety co za ciemnota w tej radzie ! A niedawno w KTV p. Człoka tek chwalił Piotra Czu że pewnie gdyby wybory potoczyły się inaczej to " Słońce Kraśnika" byłoby błogosławione !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie Konopa z Kurasem i Garnuchem bedą mieli odpowiedniego patrona , alleluja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i chyba radni będą wtedy sprzątali te optakane alejki, żeby godnie było ... litości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TADO napisał:
Ludzie opamiętajcie się.Poco wam tyle tych Janów Pawłów .To już do znudzenia.Jak już ktoś jest tak chorobliwie nawiedzony to niech nazwie w swoim domu stół, szafę, łózko jego imieniem ,albo klepisko za stodołą lub podwórko we własnym domu i nie wciska na siłę innym tego typu nazw,które stają się nudne i śmieszne zarazem. Amen .
Nie przeszkadza Ci w każdym mieście w Polsce ulica Mickiewicza?.Jan paweł II to najsławniejszy człowiek w historii Polski. Jak Ci sie nudzi to wyjedź do Izraela .A stół czy klepisko nazwij sobie im. Michnika. אמן.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ładnie się u Was dzieje!!! Uhonorowanie może i słuszne, ale ile to będzie kosztować? I kto pierś do orderów wypnie!!!! a znając życie zaproszenie na uroczyste otwarcie dostaną "jedynie prawdziwi, słuszni Polacy - Radni" :-) Dokąd zmierzasz Kraśniku :-) Może Uzdrowiciel coś poradzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakiś żart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
Nie przeszkadza Ci w każdym mieście w Polsce ulica Mickiewicza?.Jan paweł II to najsławniejszy człowiek w historii Polski. Jak Ci sie nudzi to wyjedź do Izraela .A stół czy klepisko nazwij sobie im. Michnika. אמן.
następny nawiedzony, zakłamany, świętojebliwy polaczek, który w każdym kto ma odmienne zdanie widzi żyda - ot, zacne pokolenie JPII, dobrze że wielki wasz ojciec papież tego nie widzi, nauki miłości niczym ogary w las poszły i tyle je widzieli - dla ciebie na wczasy afganistan proponuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
następny nawiedzony, zakłamany, świętojebliwy polaczek, który w każdym kto ma odmienne zdanie widzi żyda - ot, zacne pokolenie JPII, dobrze że wielki wasz ojciec papież tego nie widzi, nauki miłości niczym ogary w las poszły i tyle je widzieli - dla ciebie na wczasy afganistan proponuję.
Witam przedstawiciela wykształconej młodzieży z dużych miast, karmionego papką z ITI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
Witam przedstawiciela wykształconej młodzieży z dużych miast, karmionego papką z ITI.
Człowieku zastanów się nim będziesz dzielił ludzi na takich czy innych. Prawo do odmiennych wartości daje nam wolność wyznania i sumienia. Takie gwarancje wprowadzili jeszcze komuniści pod koniec PRL. Żyjemy w wolnym kraju więc każdy ma prawo kierować się swoimi wartościami, które wcale nie muszą być gorsze niż Twoje. Mi nie przeszkadza czy ten park będzie się nazywał imienia JP2 czy Michnika i tym się różnimy. Dla mnie ważne jest czy to ma wpływ na moje życie, na pracę, na rozwój miasta czy tylko jest następnym tematem zastępczym. Dla Ciebie może każdą zasrana dziurę w mieście nazwać imieniem papieża dla samej zasady i idei - bo Polak i dla Ciebie najważniejszy. ok niech i tak będzie jak Ciebie to zadowoli, bo ja bym wolał aby nie zastanawiać się jak to miejsce nazwać ale jak sprawić aby było zadbane i funkcjonalne dla jego mieszkańców. Różne priorytety i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu niegłupie, choć dyskusyjne pomysły są w tak beznadziejny sposób realizowane, bartos narobił szumu to znależli sie tacy co przebiją go w upamiętnianiu bądź co bądź wielkiego człowieka, stawiacie pomniki dziś , a nie zaastanawiacie sie co z nimi robić za kilka lub kilkanaście lat, ale fajnie jest wyrzucać nie swoje pieniądze w błoto, jak by jeden z drugim musiał wyłożyć trochę swojej kasy to dwa razy by sie puknął w czoło, oby moja wizja zaśmieconego, albo co gorsza zasranego i zarzyganego parku, pełnego meneli nie ziściła się tego życze pomysłodawcom, i inspiratorowi- bartosowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
Nie przeszkadza Ci w każdym mieście w Polsce ulica Mickiewicza?.Jan paweł II to najsławniejszy człowiek w historii Polski. Jak Ci sie nudzi to wyjedź do Izraela .A stół czy klepisko nazwij sobie im. Michnika. אמן.
Jan Paweł II wizytą w rzymskiej synagodze 13 kwietnia 1986 roku zapoczątkował dialog między Kościołem katolickim a społecznościami żydowskimi. W 2000 r. odwiedził Izrael, rozmyślał pod Ścianą Płaczu. Jak to się ma do twoich poglądów? Po co te zakłamane pozory z nadawaniem imienia polskiego papieża różnym miejscom lub obiektom skoro więcej tu zwykłego dewotyzmu niż znajomości przesłania nauk "najsławniejszego człowieka w historii Polski"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
white napisał:
Mi nie przeszkadza czy ten park będzie się nazywał imienia JP2 czy Michnika i tym się różnimy. Dla mnie ważne jest czy to ma wpływ na moje życie, na pracę, na rozwój miasta czy tylko jest następnym tematem zastępczym.
Jeśli Ci nie przeszkadza to gratuluje wypranego mózgu. Domyślam się co ma wpływ na twoje życie, pracę i rozwój. Ja bym nie chciał żeby w Kraśniku cokolwiek było nazywane nazwiskiem stalinowskiego zbrodniarza. Nadawanie patrona parkowi?. Głupi pomysł. A Już najgłupszy używać do tego imienia tak znakomitego człowieka jakim był nasz papież. On zasługuje na główną ulicę albo plac ,a nie jakiś park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli Ci nie przeszkadza to gratuluje wypranego mózgu. Domyślam się co ma wpływ na twoje życie, pracę i rozwój. Ja bym nie chciał żeby w Kraśniku cokolwiek było nazywane nazwiskiem stalinowskiego zbrodniarza. Nadawanie patrona parkowi?. Głupi pomysł. A Już najgłupszy używać do tego imienia tak znakomitego człowieka jakim był nasz papież. On zasługuje na główną ulicę albo plac ,a nie jakiś park.
No w sumie masz rację - rzeczywiście mi przeszkadza nadawanie ulicom , parkom etc. imienia człowieka, który beatyfikował zbrodniarzy. I tak na zapas nie gratuluj mi niczego, ty masz swojego papę, dobrze ci z tym i krzyżyk na drogę, ja mam inne wartości i nie jest to gwiazda Dawida, zresztą g... Ci do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najlepiej imieniem bł.JPII było by nazwać dzielnicę slamsów. Wtedy mielibysmy prawdziwe świadectwo wyniesione z nauk papieża, jak sie kocha bliźniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...