Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Burmistrz ich zwolnił, więc idą do sądu

Utworzony przez nie powiem, 23 marca 2011 o 14:28 Powrót do artykułu
Myślę , że praca na państwowej posadce jest bardzo przyjemna . Wysoka pensja w terminie . Ciepło , kawa , herbata . Szkolenia za friko itp. A tu nagle ..... może trzeba zacząć normalnie pracować .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja pracuje w trudnych warunkach na Lasach nikt mnie za to nie może zwolnic bo sama siebie zatrudniam.Mam działalność usługowa jednoosobowa!Dziewczyny zapraszam do pracy wiosna idzie...
0
Tego sie mozna było spodziewac. Tylko żeby obecne władze nie zapomniały poinformowac o ostatecznym wyniku spraw.
nie powiem napisał:
Myślę , że praca na państwowej posadce jest bardzo przyjemna . Wysoka pensja w terminie . Ciepło , kawa , herbata . Szkolenia za friko itp. A tu nagle ..... może trzeba zacząć normalnie pracować .
A Ci co przyjdą na ich miejsca będa już normalnie pracowac, tylko dlatego, że z innego namaszczenia będa pochodzic?
0
Marysieńka napisał:
Tego sie mozna było spodziewac. Tylko żeby obecne władze nie zapomniały poinformowac o ostatecznym wyniku spraw. A Ci co przyjdą na ich miejsca będa już normalnie pracowac, tylko dlatego, że z innego namaszczenia będa pochodzic?
A kiedy ty się weźniesz do jakieś roboty? Chyba już dosyć naszych podatków na takich darmozjadów jak ty!
0
ross napisał:
A kiedy ty się weźniesz do jakieś roboty? Chyba już dosyć naszych podatków na takich darmozjadów jak ty!
A dajesz mi czy dawałeś chociaz złotówkę?
0
Czyścić, czyścić ten Kraśnik aż do kości !
0
mosquito napisał:
Czyścić, czyścić ten Kraśnik aż do kości !
To wtedy tych pozostałych w nim na palcach dałoby sie policzyc.
0
Marysieńka napisał:
To wtedy tych pozostałych w nim na palcach dałoby sie policzyc.
I pewnie ty będziesz w tym gronie,których można policzyć na palcach,czyż nie?
0
W Kraśniku gangrena zozwijała się przez kilkanaście lat ! Więc dobrze, że lekarz zajmuje się "uzdrawianiem" Kraśnika !
0
jo napisał:
I pewnie ty będziesz w tym gronie,których można policzyć na palcach,czyż nie?
A dlaczego by nie?
0
Maniek napisał:
W Kraśniku gangrena zozwijała się przez kilkanaście lat ! Więc dobrze, że lekarz zajmuje się "uzdrawianiem" Kraśnika !
Tylko gorzej jak sam uzdrowiciel albo jego otoczenie będzie nią zarazone i wtedy samo uzdrawianie nie pomoze, tylko jeszcze bardziej będzie sie rozprzestrzeniac.
0
Marysieńka napisał:
Tylko gorzej jak sam uzdrowiciel albo jego otoczenie będzie nią zarazone i wtedy samo uzdrawianie nie pomoze, tylko jeszcze bardziej będzie sie rozprzestrzeniac.
Ty NIEUKU!!! Gangreną nie można się zarazić !
0
paolo napisał:
Ty NIEUKU!!! Gangreną nie można się zarazić !
http://www.gazetawroclawska.pl/stronaglowna/116678,przez-gangrene-nie-przyjmuja-pacjentow,id,t.html?cookie=1
0
i prawidlowo, przebadac finanase i fakturki centrum calego ; nie ma ludzi niezastapionych
0
Zbigniew Nita .Najbardziej niekompetentny i butny urzedas jakiego spotkałem. Popisał się jako rzecznik prasowy Huta Stalowa Wola. Wywalili go na pysk a czubiński przygarnął. Rzecznik prasowy który nie potrafił odpisać na maila. Wielki doradzacz Piotra popłynął razem z nim. teraz jeszcze chce nas okraść.Won z Kraśnika.
0
A mnie ciekawi ile jest jeszcze nie zakończonych, toczących się spraw w sądzie pracy, gdzie wyrzuceni przez poprzednią ekipę ludzie starają się o powrót do pracy? To też ciekawy wątek.
0
Marysieńka napisał:
http://www.gazetawroclawska.pl/stronaglowna/116678,przez-gangrene-nie-przyjmuja-pacjentow,id,t.html?cookie=1
No i co ty NIEUKU za linki wciskasz?Nawet nie potrafisz doczytać ze zrozumieniem!Dotyczy to tylko osob ktore beda poddane zabiegom operacyjnym,czyli tzw otwarte rany.W Krasniku nikt nie chodzi z bebechami na wierzu,gangrena to nie grypa,że można sie zarazić przez kichnięcie.Za to twoja głupota może być zaraźliwa.DO NAUKI PATAŁACHU !!!
0
paolo napisał:
No i co ty NIEUKU za linki wciskasz?Nawet nie potrafisz doczytać ze zrozumieniem!Dotyczy to tylko osob ktore beda poddane zabiegom operacyjnym,czyli tzw otwarte rany.W Krasniku nikt nie chodzi z bebechami na wierzu,gangrena to nie grypa,że można sie zarazić przez kichnięcie.Za to twoja głupota może być zaraźliwa.DO NAUKI PATAŁACHU !!!
Wystarczy i ranka, a nowa władza ze swoją świtą nie sa tacy bez skazy. I niektórzy czego przykłdem jestes tak mają, ze na swoje patałactwo i nieuctwo, zeby je przykryc, potrzebują sie dowartosciowywać wyzywając innych gorszymi epitetami niz sami na nie zasługują. Wtedy to dopiero moga poczuc się wazni, a jacy mądrzy, ze udało im się cos wymysleć.
0
Marysieńka napisał:
Wystarczy i ranka, a nowa władza ze swoją świtą nie sa tacy bez skazy. I niektórzy czego przykłdem jestes tak mają, ze na swoje patałactwo i nieuctwo, zeby je przykryc, potrzebują sie dowartosciowywać wyzywając innych gorszymi epitetami niz sami na nie zasługują. Wtedy to dopiero moga poczuc się wazni, a jacy mądrzy, ze udało im się cos wymysleć.
Kobieto! Pisz co chcesz!Nikt ci nie broni! Tylko czytaj i pisz ze zrozumieniem.JAKOŚĆ A NIE ILOŚĆ!
0
paolo napisał:
Kobieto! Pisz co chcesz!Nikt ci nie broni! Tylko czytaj i pisz ze zrozumieniem.JAKOŚĆ A NIE ILOŚĆ!
A to juz Twój problem, że nie pojmujesz innej jakosci od takiej gównianej jak Twoja, opartej na oczenianiu i ubliżaniu. Tyle tylko, ze se ulzyłeś i pusciłeś ją w świat.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: