Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Burmistrz wysyłał sms-y, a płaciło miasto

Utworzony przez Maniek, 22 kwietnia 2011 r. o 08:13 Powrót do artykułu
RAŚNICZANKA napisał:
A kto zajmie sie wreszcie reklama szkoły ZAK, która jest za darmo na stronie www.krasnik, edukacja! Moze to tez trzeba doniesc do prokuratury, jakim prawem prywatna szkoła reklamuje sie na stronie maista. Pan Dubiel Dyrektor tejze szkoły, jdest taki ostatnio praworzadny, ale swoich grzeszków nie widzi????Na kolegów donosi a sam nielepszy!
Tą sprawą zajął się Radny PO (ten z artykułu) ale jak słyszałem na ostatniej sesji do tej pory Burmistrz nie umiał na to proste pytanie odpowiedzieć - czemu CNiB Żak jest na stronie UM w uprzywilejowanej formie.... poczekajmy cierpliwie, bo młyny Nowej Władzy mielą długo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"– Tego typu serwis byłby bardzo użyteczny w przypadku, kiedy np. zbliżałaby się potężna burza i trzeba byłoby ostrzec mieszkańców. Ale nie do taniej propagandy. Za te pieniądze można byłoby wybudować kilka placów zabaw – zauważa Paweł Świderski, radny PO" Przepraszam ale w PO to chyba wszyscy lubią siać propagandę. A kto popierał kandydata na burmistrza Pana P.Cz. czy to nie było PełO??? Więc dlaczego teraz Pan radny z PO jest oburzony??? Nie wiedział o tym??? To jest dopiero czysta propaganda.
A gdzie tu jest oburzenie??? ten Pan ma swoje zdanie, jak i druga Radna, a niektórzy szukają tu czegoś innego, z tego co wiem to niezłe baty ten Pan dostawał za krytykowanie byłego Burmistrza - a trzeba przypomnieć, że Radnym nie był!!!Co do siania propagandy jedni i drudzy są tacy sami! Myślę, że o wielu rzeczach radni PISu nie wiedzą, co ich Burmistrz robi, planuje zrobić, itd....i mam nadzieję, że Pan tak samo się oburzy za kilka lat, jak wyjdą kwiatki obecnej władzy - a że będą, to pewne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hihi napisał:
Czyżby pani Posuniak?? hihi...
za to powinieneś/powinnaś odpowiedzieć przed sądem! i to może cie oduczy prymitywnych komentarzy na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnicka Zorganizowana Grupa Przestępcza rozpocząła druk i kolportaż(znana zasłużona firma ) świerszczyka w dzielnicy Piaski .Ciekawe kto drukuje , kto daje papier i tonery i kto finasuje to wydawnictwo. Pozdrowienia WOŁKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczu napisał:
Kraśnicka Zorganizowana Grupa Przestępcza rozpocząła druk i kolportaż(znana zasłużona firma ) świerszczyka w dzielnicy Piaski .Ciekawe kto drukuje , kto daje papier i tonery i kto finasuje to wydawnictwo. Pozdrowienia WOŁKI !!!
Chodzi o ta ulotkę, co sie pojawiła "Wasz Znachor - widomości z miasta"? Jeszcze nie widziałam i nie czytałam, ale słyszałam o niej . Prawdopodobnie napisana takim jezykiem, ze o jej autorstwo podejrzewa sie byłego pisarczyka posła Stawiarskiego, a obecnego wielkiego kronikarza miasta.
Ostatnio edytowany 27 kwietnia 2011 r. o 12:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Chodzi o ta ulotkę, co sie pojawiła "Wasz Znachor - widomości z miasta"? Jeszcze nie widziałam i nie czytałam, ale słyszałam o niej . Prawdopodobnie napisana takim jezykiem, ze o jej autorstwo podejrzewa sie byłego pisarczyka posła Stawiarskiego, a obecnego wielkiego kronikarza miasta.
Tego pustego babsztyla z Budzynia, niejaką maryzieńkę powinno odizolować się od społeczeństwa, a co najmniej odciąć jej dostęp do netu. Za taki wpis można autorkę podać do sądu, ale po co, jak i tak życie te i.diotkę dostatecznie silnie pokarało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no męcząca jest ta osoba, ale co do tej niby ulotki - ktos miał fajny pomysł, by coś takiego zredagować i rzucić. Szkoda że tylko na piaskach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na smsy szła kasa, a w tej chwili podobno Wasz Włodarz ze swym Zastepcą bawią się na Ukrainie - czy to prawda, ktoś wie? Rzecznik Prasowy się może pochwali, bo za cos kase bierze chyba co nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tego pustego babsztyla z Budzynia, niejaką maryzieńkę powinno odizolować się od społeczeństwa, a co najmniej odciąć jej dostęp do netu. Za taki wpis można autorkę podać do sądu, ale po co, jak i tak życie te i.diotkę dostatecznie silnie pokarało
O, to chyba nawet sam zainteresowany we własnej osobie sie odezwał. Wyznawanie innych wartosci w zyciu niz takich sprzedajnych dla osiągania korzysci majątkowych nie jest zadną zyciową karą. Chociaz nie musiałam sie szmacic, zeby inni musieli mi pluć w twarz. Ale widocznie niektórym sie wydaje, ze czym więcej śliny na sobie poczują, tym bardziej inteligentniejsi i zaradniejsi przez to sie stają. A to tylko świadczy, ze po takim wszystkiego sie mozna spodziewac. A do sądu nawet wskazane, zebys leciał, tylko gorzej, ze nie masz z czym. Mnie atakując, nie zmienisz ludzkich nastawień do swojej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiek napisał:
no męcząca jest ta osoba, ale co do tej niby ulotki - ktos miał fajny pomysł, by coś takiego zredagować i rzucić. Szkoda że tylko na piaskach....
Jakby była na Piaskach, to bym była w jej posiadaniu, a info o niej przyszło akurat z dworca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak w ogóle to te ulotki będą rozprowadzane wsród mieszkanców, bo tak czekam, czekam i jakos nie widzę powpychanych w ogrodzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, Ha, Ha, Haaaa, Haaaa,ha:) Zorganizowana Grupa Przestępcza POCzub zaczyna nerwowo kwilić. To dlatego że straszna jest cisza przed burzą... A wiewiórki donoszą, po weekendzie majowym nie będzie burzy. To będzie prawdziwe tornado i tsunami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec_fabryczny napisał:
Ha, Ha, Ha, Haaaa, Haaaa,ha:) Zorganizowana Grupa Przestępcza POCzub zaczyna nerwowo kwilić. To dlatego że straszna jest cisza przed burzą... A wiewiórki donoszą, po weekendzie majowym nie będzie burzy. To będzie prawdziwe tornado i tsunami:)
A gdzie widzisz to kwilenie? Jak dla mnie dobrze jest poznac wszystkie wiesci z miasta, a nie jedynie słuszną propagandę sukcesu głoszona przez samą władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='poczu' timestamp='1303880166' post='469729'] Kraśnicka Zorganizowana Grupa Przestępcza rozpocząła druk i kolportaż(znana zasłużona firma ) świerszczyka w dzielnicy Piaski .Ciekawe kto drukuje , kto daje papier i tonery i kto finasuje to wydawnictwo. Pozdrowienia WOŁKI !!! Człowieku nie pluj jadem, do grupy przestepczej to moze ty nalezysz, bo ludzie jak pisza prawde o obecnej władzy, która niestety rzadzi naszym miastem, marnotrawi pieniadze, marnuje czas to boli! PRAWDA ZAWSZE BOLI! O nieudanym wyborze, o porazce trzeba pisac. LUDZIE WYBRALI CZŁOWIEKA NIE NADAJĄCEGO SIE DO RZADZENIA, CZLOWIEKA KOMPLETNIE BEZRADNEGO,nie nadajacego sięna takie stanowisko! MANIPULUJĄCEGO PRZEZ CZLOWIEKA Z PZPR I POSLA, KTÓRY NIEDOWARTOSCIOWANY chce teraz pokazac innym jaki on wazny! To trzeba opisywac, pokazywac ludziom, mówić, uswiadamiac co robią, jak kolesie rzadza mniastem a nie człowiek który został wybrany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MOGE DOCZEKAĆ SIE MAJOWEGO WYDANIA GAZETKI " WASZ ZNACHOR....." ciekawe jak opisza dziwne zachowania na sesjach obecnego Burmistrza??? czym sa spowodowane???? chorobą????)) Czy obecny Burmistrz przeklnął jak jego radny z PISu mówił do mikrofonu??? dlaczego tak się zachowuje??? czy tak przystaje na Burmistrza? MAm nadzieję ze w drugim numerze to przeczytamy. Juz nie moge się doczekać:)Aha i nie należe do żadnej grupy przestępczej!!!! UBIEGAM PISOWCÓW ZEBY NIE BYŁO TAKIEGO KOMENTARZA!!!! BO WAS STAC TYLKO NA TAKIE ZALOSNE TEKSTY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO DLA TELEWIZJI KTV ZA TE DWA FILMIKI I CZEKAMY NA WIECEJ!!!! SZCZERA PRAWDA O RADNYCH, SZCZEGOLNIE O JEDNYM KTORY POPISAŁ SIĘ BARDZO SWOJA IN TELIGENCJĄ RADNY Z...... http://www.ktv.com.pl/glowna/?f=684#skip_content SZCZERA PRAWDA O BURMISTRZU DWA W JEDNYM, PRACYJACYM 24H, TAKIEGO MEGA SUPERMENA WYBRALIŚMY:) http://www.ktv.com.pl/glowna/?f=685#skip_content
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz drugi numer, majowy ma sie ukazac, a ludzie jeszcze nie widzieli na oczy pierwszego. Opozycja gazetkę wydaje tylko dla siebie, powiadamia siebie i sobie najbliższych o sytuacji w miescie, pomijając przy tym wszystkich innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bubyybyb napisał:
BRAWO DLA TELEWIZJI KTV ZA TE DWA FILMIKI I CZEKAMY NA WIECEJ!!!! SZCZERA PRAWDA O RADNYCH, SZCZEGOLNIE O JEDNYM KTORY POPISAŁ SIĘ BARDZO SWOJA IN TELIGENCJĄ RADNY Z...... http://www.ktv.com.pl/glowna/?f=684#skip_content SZCZERA PRAWDA O BURMISTRZU DWA W JEDNYM, PRACYJACYM 24H, TAKIEGO MEGA SUPERMENA WYBRALIŚMY:) http://www.ktv.com.pl/glowna/?f=685#skip_content
Oklaski dla KTV to może bić chyba tylko właściciel sam sobie, bo nie wierze żeby ktoś o zdrowych zmysłach mógł to robić. Na ostatniej sesji lobbing przewodniczącego członki na rzecz Pana Opoki był w tonie przemówienie sekretarza PZPR. Jakim prawem Pan Członka w tak nachalny sposób próbuje wymusić aby miasto nadal finansowało ten stronniczy chłam pod nazwą KTV. Panie przewodniczący Pan nie jesteś naczelnikiem tylko przewodniczącym rady miejskiej miasta Kraśnik. Mazowiecki postawił gruba kreskę ,ale niech Pan wie ,że nie zrobił tego w imieniu wszystkich Polaków, a my o Panu pamiętamy. Panie Opoka, za komuny „Dziennik Telewizyjny” był bardziej wiarygodny niż Pana ocenzurowane i zmanipulowane wypociny . Ktoś napisał ,że w Kraśniku działała tzw. „zorganizowana grupa przestępcza ”.Jak to zwał to zwał ale tak długa działalność tej grupy jest możliwa między innymi dzięki promocji KTV. Wciskajcie kit głupim ludziom, bo w Kraśniku jest ich nie mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanka napisał:
O nieudanym wyborze, o porazce trzeba pisac.
To jest twoje zdanie, z którym całkowicie się nie zgadzam. Dla mnie porażką były rządy Czubińskiego i zbudowana przez niego sieć pasożytów .Okradanie miasta, łapówki, machlojki, manipulacja, zastraszenia, to było na porządku dziennym przez 14 lat. Radni z Platformy Obywatelskiej-Lubię Kraśnik i SLD brali w tym wszystkim czynny udział. Jeśli ktoś tego nie zauważył to dla mnie jest idiotą. Jeśli chodzi o obecnego burmistrza to jestem w stanie mu wybaczyć kilka kontrowersyjnych choć nie znaczy ,że niewłaściwych decyzji. Na razie racjonalnie i bez dodatkowego zera wydatkuje nasze pieniądze. Dam przykłady: Gazetka platformy "Lubie Krasnik" wydawana przez Czubińskiego kosztowała 60 000zł. Taka sama gazetka o takim samym nakładzie wydawana przez obecnego burmistrza kosztuje 4000zł. Wyjazd na Węgry do zaprzyjaźnionego miasta kosztował jeszcze rok temu prawie 5000zł.Obecnie 1800zł. Żona Pana Opoki jako kierowniczka MOPS-u zarabiała prawie 9 000zł.Nowa kierowniczka 4500zł. Prezes KPWIK Pan Ćwikła zarabiał prawie 10 0000zł,nie pozyskując srodków unijnych i nie rozbudowując sieci wod-kan.Obecny ma nieco ponad 6000zł. Obsługa zalewu przez firmę "Wizjer" siostry pani wiceburmistrz to cos koło 600 000zł.Obecnie inna firma wykonuje te same prace za połowę ceny. Obniżona pensja burmistrza oraz diety radnych. Sponsorowanie KTV przez Czubińskiego to cos koło 180 000zł rocznie. Obecnie 0zł. Jeśli ktoś jest w stanie, to niech poda jakikolwiek przykład zwiększania przez Włodarczyka kosztów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gerard napisał:
To jest twoje zdanie, z którym całkowicie się nie zgadzam. Dla mnie porażką były rządy Czubińskiego i zbudowana przez niego sieć pasożytów .Okradanie miasta, łapówki, machlojki, manipulacja, zastraszenia, to było na porządku dziennym przez 14 lat. Radni z Platformy Obywatelskiej-Lubię Kraśnik i SLD brali w tym wszystkim czynny udział. Jeśli ktoś tego nie zauważył to dla mnie jest idiotą. Jeśli chodzi o obecnego burmistrza to jestem w stanie mu wybaczyć kilka kontrowersyjnych choć nie znaczy ,że niewłaściwych decyzji. Na razie racjonalnie i bez dodatkowego zera wydatkuje nasze pieniądze. Dam przykłady: Gazetka platformy "Lubie Krasnik" wydawana przez Czubińskiego kosztowała 60 000zł. Taka sama gazetka o takim samym nakładzie wydawana przez obecnego burmistrza kosztuje 4000zł. Wyjazd na Węgry do zaprzyjaźnionego miasta kosztował jeszcze rok temu prawie 5000zł.Obecnie 1800zł. Żona Pana Opoki jako kierowniczka MOPS-u zarabiała prawie 9 000zł.Nowa kierowniczka 4500zł. Prezes KPWIK Pan Ćwikła zarabiał prawie 10 0000zł,nie pozyskując srodków unijnych i nie rozbudowując sieci wod-kan.Obecny ma nieco ponad 6000zł. Obsługa zalewu przez firmę "Wizjer" siostry pani wiceburmistrz to cos koło 600 000zł.Obecnie inna firma wykonuje te same prace za połowę ceny. Obniżona pensja burmistrza oraz diety radnych. Sponsorowanie KTV przez Czubińskiego to cos koło 180 000zł rocznie. Obecnie 0zł. Jeśli ktoś jest w stanie, to niech poda jakikolwiek przykład zwiększania przez Włodarczyka kosztów .
IDIOTA TO TY JESTES, PARE NIEWŁASCIWYCH DECYZJI, DOBRE!!!!! PARESET, KAZDA DECYZJA JEGO JEST NIEUDANA I SPOWODOWANA MAŁYM ILORAZEM INTELIGENCJI!!!! A TY CHYBA ZAZDROSCISZ KTO ILE ZARABIAŁ! ADWOKAT DIABŁA SIE ZNALAZŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...