Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
aaa napisał:
Marycha to stare babsko na bezrobociu. Siedzi non stop przy klawiaturze i produkuje swoje frustracje. Taka uzależniona i przekonana o swej nieomylności, ale po za tym niegroźna. Lepiej omijać jak g...no. [/quote] Pomijając fakt, że wprowadzasz innych w błąd rozsiewając fałszywe informacje o moim bezrobociu, to stara będę jak mi na karku siądzie 70 albo 80tka i ze swoimi wiekowymi niedomaganiami lekarzy zacznę nawiedzac. A na razie jestem jeszcze młoda i co najwazniejsze cieszę sie zdrowiem, które jest bardzo potrzebne do mojej pracy. A wy przy okazji widzenia se swoim kardiologiem, poproście go, co by zdjął moją nieomylnosć z waszych serc, bo cos za bardzo wam na nich ciąży.
Gość napisał:
a do tej pory bidulko nie wiedziałaś?
Alez wiedziałam , bo co roku płace, tylko że w tym władza sie zmieniła, a z nią nic nie wiadomo... tak że wszystko mogło byc mozliwe. [quote name='Gość' timestamp='1300267991' post='450869'] zapytaj tych osób, a nie wypisujesz bzdury a to że można sobie różne historie w umyśle uroić to jesteś doskonałym przykładem
Przykładem to Ty jestes, ale swojego opóźnienia... Na ten temat było znacznie wiecej powiedziane, tylko Tobie trudno było przyjąc to do wiadomości i swoje od nowa zaczynasz. Jakim to trzeba byc ograniczonym, zeby wysyłac pytac sie o cos osób, które swego czasu przypadkowo spotkało sie na przystanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro twierdzisz, że są świadkowie tej rozmowy, to można było sądzić, że wiesz kto tam był. Jeśli nie wiesz, to pewnie rację ma poprzednik piszący, że cała sytuacja powstała w Twojej głowie. Ileż to teorii spiskowych na Włodarczyka już wymyśliłaś na LKR, gnębiciel okrutny. Ciekaw jestem w czym już zostałaś tak strasznie doświadczona przez obecnego burmistrza. Nie pisz proszę tylko o zasłyszanych komediodramatach na przystankach, bo to nic nie znaczy, napisz o konkretnie Twoich przypadkach. Bo wiesz mogę sobie napisać, że znam Twoich sąsiadów i oni twierdzą że masz żółte papiery. Siła argumentu jak widac taka sama, czyli nic nie warta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Skoro twierdzisz, że są świadkowie tej rozmowy, to można było sądzić, że wiesz kto tam był. Jeśli nie wiesz, to pewnie rację ma poprzednik piszący, że cała sytuacja powstała w Twojej głowie. Ileż to teorii spiskowych na Włodarczyka już wymyśliłaś na LKR, gnębiciel okrutny. Ciekaw jestem w czym już zostałaś tak strasznie doświadczona przez obecnego burmistrza. Nie pisz proszę tylko o zasłyszanych komediodramatach na przystankach, bo to nic nie znaczy, napisz o konkretnie Twoich przypadkach. Bo wiesz mogę sobie napisać, że znam Twoich sąsiadów i oni twierdzą że masz żółte papiery. Siła argumentu jak widac taka sama, czyli nic nie warta.
Świadkami tej rozmowy były inne osoby, których nie znam osobiscie, a tylko dwie mogę wskazać, gdyz sa mi znane z widzenia. Na przystankach w oczekiwaniu na transport spotykają sie przypadkowe osoby, a nie tylko takie które znamy. To dla Ciebie jest niewyobrażalne. Ale ja w przeciwienstwie do Ciebie nie znam ludzi z całego Krasnika. W obecnych czasach nie znam nawet wszystkich zamieszkałych na swoich Piaskach, a co dopiero mowic w innych miejscach, tak jak ta sytuacja miała miejsce na przystanku w Koszarach na przeciwko Aldika. A wymyslone przeze mnie teorie spiskowe dotyczące burmistrza Włodarczyka możesz przyblizyc. Jeśli były na LKR to zaden problem i zobaczymy czy sam nie próbujesz wymyslać jakichs komediodramatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A wymyslone przeze mnie teorie spiskowe dotyczące burmistrza Włodarczyka możesz przyblizyc. Jeśli były na LKR to zaden problem i zobaczymy czy sam nie próbujesz wymyslać jakichs komediodramatów. [/quote] Należało by przytoczyc kilkaset twoich postów.Jednak nikt tego nie zrobi ,bo każdy kto Cię czytał zna ich treść,a przytaczanie ich tobie nie ma sensu.Je4stes chyba jedyną osoba na tym forum która nie rozumie tego co pisze. Przytocze Ci twój wczorajszy wpis z innego tematu i odpowiedź ,prawdopodobnie oskarżonej.
Marysieńka napisał:
I pewnie te 50 osób , które wzięły udział w akcie zawierzenia zrobiły sobie wycieczkę na Jasną Górę na koszt podatników.
[quote name='Ania' timestamp='1300294852' post='451049'] Jest Pani kłamcą.Pod przykrywką anonimowosci rani Pani innych. Poświęciłam trochę czasu i przeczytał kilkaset Pani wpisów, żeby zrozumieć czym sie Pani kieruje.. Uważam ,że potrzebuje Pani pomocy. Ja Pani wybaczam i pomodlę sie za Panią. Pozdrawiam serdecznie.
Podobnie jak Ania oświadczam Ci ,że krzywdzisz ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda o opiera sie na pustych ogólnikach i ilości anonimowych osób twierdzących tak samo, a mających w tym interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jedno sie dziwie, ze za kilkaset bezpodstawnych oskarżen pan burmistrz nie pozwał mnie jeszcze do sądu, a tylko wysłał na forum swoich przybocznych do obrazania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
wysłał na forum swoich przybocznych .
Kolejne twoje kłamstwo .Pamiętaj, że ranisz ludzi swoją chorobą. Czym prędzej zaczniesz się leczyć tym mniej ludzi z krzywdzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kolejne twoje kłamstwo .Pamiętaj, że ranisz ludzi swoją chorobą. Czym prędzej zaczniesz się leczyć tym mniej ludzi z krzywdzisz.
Z takim samym kłamstwem spotkałam sie na LKR, kiedy jeszcze agitowali na rzecz kandydata Włodarczyka jako zwykli obywatele tego miasta, nie mający z nim żadnych powiązań, a zaraz po wyborach okazali sie jego współpracownikami i zamieszczali na forum informacje z urzędu jako pewne pochodzące z pierwszej ręki. Takze wystepując jako anonim mozna wszystko innym wmawiac. a jak sie czuja tacy zranieni, to niech kierują sprawę do sądu. Ale i tak pozostaje pytanie czy kogos kto wystepuje jako anonimowa osoba do tego obrazająca innych mozna zranic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Z takim samym kłamstwem spotkałam sie na LKR, kiedy jeszcze agitowali na rzecz kandydata Włodarczyka jako zwykli obywatele tego miasta, nie mający z nim żadnych powiązań, a zaraz po wyborach okazali sie jego współpracownikami i zamieszczali na forum informacje z urzędu jako pewne pochodzące z pierwszej ręki.
Kłamstwo.Podaj kto agitował na LKR i został zatrudnionu przez Włodarczyka.Kto umieszczał informacje jako pewne z pierwszej ręki. Jestes złośliwą zgryźliwą zołzą ,która w realu za swoje kłamstwa dostała by w pape.Oczerniasz innych na forach jako anonimowa osoba myśląc ,że nikt Cię nie zna. Mam pytanie do forumowiczów,czy ktoś mógłby powiedziec jak nazywa się ta zgorzkniała baba i gdzie mieszka?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Kłamstwo.Podaj kto agitował na LKR i został zatrudnionu przez Włodarczyka.Kto umieszczał informacje jako pewne z pierwszej ręki. Jestes złośliwą zgryźliwą zołzą ,która w realu za swoje kłamstwa dostała by w pape.Oczerniasz innych na forach jako anonimowa osoba myśląc ,że nikt Cię nie zna. Mam pytanie do forumowiczów,czy ktoś mógłby powiedziec jak nazywa się ta zgorzkniała baba i gdzie mieszka?.
Kłamstwo? A chociazby Kazik Bulba.A na jakiej zasadzie współpracuje z burmistrzem tego nie wiem, tak jak i wielu innych sojuszników burmistrza, którzy wystąpują anonimowo, to i trudno określic jakie dokładnie powiaząnia ich łączą. Zacznijcie najpierw sami sie przedstawiac z imienia i nazwiska podawać adres zamieszkania, do tego miejsce zatrudnienia i wtedy będziecie mogli sie cwaniaczyć. Zwykłym osobom nie powiązanym z burmistrzem, nie przeszkadzała by az do tego stopnia czyjaś krytyka jego osoby i poczynań, że nie istnieje dla nich poruszana kwestia tylko oczenianie i naskakiwanie na osobę dopuszczajacej sie tej krytyki. I podawanie danych osobowych przez osoby trzecie jest dozwolone? Chociaz przy naszych sądach i przestrzeganiu prawa wszystko jest możliwe. Ale przy okazji napisz od kogo bym dostała w papę. Czy to ma byc ostrzezenie dla mnie, że powinnam czuc sie zagrozona i zgłosic ten fakt na policje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Oczerniasz innych na forach jako anonimowa osoba myśląc ,że nikt Cię nie zna.
A jesli o to chodzi, to nie myslę. Na LKR dałam nie tylko swoje zdjecie ale takze duzo napisałam o sobie, to i nie trudno było do mnie trafic, ze były osoby, które wczesniej mnie nie znały, ale rozpoznawały mnie. Takze przy mnie jestescie tylko mega odszczekujacymi sie anonimami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Kłamstwo? A chociazby Kazik Bulba.A na jakiej zasadzie współpracuje z burmistrzem tego nie wiem, tak jak i wielu innych sojuszników burmistrza, którzy wystąpują anonimowo, to i trudno określic jakie dokładnie powiaząnia ich łączą.
Kolejne pomówienie a razcej twoje urojenie.Najpierw oskarżasz a później masz pretensję ,że nie masz na to dowodów . Babo rocznik 70 ,kiedyś się doigrasz.Nie bądź ździwiona jak ktoś na ulicy plunie Ci w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kolejne pomówienie a razcej twoje urojenie.Najpierw oskarżasz a później masz pretensję ,że nie masz na to dowodów . Babo rocznik 70 ,kiedyś się doigrasz.Nie bądź ździwiona jak ktoś na ulicy plunie Ci w twarz.
Oplutym mozna zostac i za niewinnosc. Takich dokładnych informacji jakie przekazywał Kazik Bulba na ulicy sie nie uzyskuje, a jak by wyglądało ich dociekanie przez zwykłego mieszkanca u źródła kazdy moze sobie wyobrazić. Podejrzewam, ze nawet jakbym poza godzinami urzędowania ktos obcy chciał widziec sie z burmistrzem, to nie zostałby dopuszczony do niego. Ale nie ma to jak podpisac sie nickiem, zeby nikt nie wiedział kim jest, a później bronic swojego honoru. Nie bez przyczyny ukrywacie swoją prawdziwą tozsamosć. Pierwsze tłumacząc sie strachem przed konsekwencjami ze strony Czubinskiego a teraz przed ludzmi, żeby nie poznali waszego prawdziwego oblicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Oplutym mozna zostac i za niewinnosc. Takich dokładnych informacji jakie przekazywał Kazik Bulba na ulicy sie nie uzyskuje, a jak by wyglądało ich dociekanie przez zwykłego mieszkanca u źródła kazdy moze sobie wyobrazić. Podejrzewam, ze nawet jakbym poza godzinami urzędowania ktos obcy chciał widziec sie z burmistrzem, to nie zostałby dopuszczony do niego. Ale nie ma to jak podpisac sie nickiem, zeby nikt nie wiedział kim jest, a później bronic swojego honoru. Nie bez przyczyny ukrywacie swoją prawdziwą tozsamosć. Pierwsze tłumacząc sie strachem przed konsekwencjami ze strony Czubinskiego a teraz przed ludzmi, żeby nie poznali waszego prawdziwego oblicza.
Po co jej pluć w twarz,lepiej przypirdolić raz a dobrze aż klawiatura sie posypie.....a to już niedługo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
Po co jej pluć w twarz,lepiej przypirdolić raz a dobrze aż klawiatura sie posypie.....a to już niedługo.....
A to ujawnisz sie do tego przypier***ania czy z tchórzostwa anonimowo będziesz to robił? Tylko krzyza nie zapomnij wziąć do reki, bo nie będziesz miał czym przypier***ac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was głupie GOJE, żałośni jesteście a i śmieszni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A to ujawnisz sie do tego przypier***ania czy z tchórzostwa anonimowo będziesz to robił? Tylko krzyza nie zapomnij wziąć do reki, bo nie będziesz miał czym przypier***ac.
Na taka wiedźmę jak ty to trep wytarczy,precz wywłoko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chiałam Wszystkich bardzo mocno przeprosić za te wszystkie posty na forum.Teraz wiem,że nie miałam racji,bładziłam i byłam nieuczciwa wobec innych forumowiczów,tak tutaj jak i na innych forach.Wszystko przez to,że byłam opętana przez SZATANA! Obecnie jestem po egzorcyzmach,odnalazłam właściwą drogę, bębę nią podążać i głosić jedynie prawdę! W podzięce za nawrócenie, ruszam na kolanach do Częstochowy,wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do współudziału i dalszego wspierania mnie na nowym szlaku ku światłości,gdyż SZATAN nie śpi i może mnie zatakować z podwójną mocą!Niech MOC będzie z Wami i ze mną! ALLELUJA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już mamy nowego pracownika w Urzędzie Miasta, tym razem audytora wewnętrznego, bez przeprowadzenia jakiegokolwiek konkursu na stanowisko. A ilu ich jest w rzeczywistosci, jesli wszystko trzyma sie w tajemnicy. A jak oszczędnosć dla miasta przy dublowaniu stanowisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O cholerka, nawet kolejną nową asystentkę pan burmistrz sobie fundnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 14 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...