Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przy takim rządzeniu miastem chyba wzrasta liczba porad lekarskich u kardiologa ,to jest uzdrowienie kolesiostwo ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik napisał:
Ale jak to nazwałeś przechowalnią urzędasów to Ci co tam wylądowali potrafili sie postawić Czubowi.Nie bywali z nim widocznie jak Ty.
Nie ja nazwalem KOEN przechowalnią urzędasów - to po pierwsze. Uważam że w każdej instytucji pracują jednak ludzie, niektórzy z nich w swojej działalności mogli "zbłądzić" . Druga rzecz - nie znam CZubińskiego, nigdy dla niego i u niego nie pracowałem i nie będe pracować 9niezaleznie czy to jest UM Kraśnik czy inna jednostka która podlega pod Urząd). Wypowiadam się wyłącznie na podstawie tego co widzę - co widzę to piszę i staram sie nie obrażać innych ludzi - niezależnie czy są od byłego burmistrza PCz. czy od obecnego M.W. - nie mam w tym żadnego interesu.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakiej klasy? Miłościwie obecnie panujący pokazał klasę na studniówce w Reju ponoć, poprzedni przynajmniej zaproszony na imprezy nie żłopał alkoholu...
A nie wolno mu ,jak sama pani dyrektor REja to żłop .On był gościnnie jak już a zresztą przynajmniej nie molestuje nikogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu, gdzie te "zero" arogancji władzy ??? Bo na razie jest gorzej niż było !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie kto będzie następcą pani Opoki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Nareszcie o co chyba nam chodziło się dzieje. Mam nadzieję, że nowe rządy nie będą zakłamane i że nasi obywatele docenią te działania. Pomoc społeczne jest dla ludzi potrzebujących a nie dla tych co pracują. Jeżeli nie odpowiada Ci zbyt niska płaca na tym stanowisku zrezygnuj z niej, bo nie chcesz pomagać tylko kraść. Nareszcie super klika pada. SUPER. SZACUNEK dl NOWYCH aby nigdy nie stali się takimi draniami jak reszta. POZDROWIENIA WIEM ŻE to początki ale szacunek za niesamowitą sprawiedliwość, czas zamknąć takie chore wynagrodzenia, my ludzie normalnie pracujący doceńmy działanie takiego człowieka i nie bójcie się o tym pisać. Czas zrobić coś dla miasta a nie tylko puste słowa. Nasz Kraśnik zadłużony, fajnie żyć na kredyt ale ile się tak da. Aż pan były burmistrz miałby wiek emerytalny i umył by się od wszystkiego. Na razie dobre znaki daje ten. Doceńcie jego porządki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to kto oczywiście pani Cholewińska przyjaciółka Włodarczykowej, wcześniej Krawca, absolwentka prestiżowej uczelni w Ostrowcu Świetokrzyskim żenada...., ale Ewa Opoka to jedna z najładniejszych zwolnionych przez obecną władzę, czy aby na pewno oni wiedzą co robią,ale jedni lubiąrurki z kremem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam. Ale czas na zmiany. Jak tak można kupa ludzi po studiach starało się tam o pracę i myśleliście, że to idioci? Wasze ironiczne uśmiechy przy rozmowach to porażka. Po co te głupie pytania, po co te rozmowy, każdego to zmęczyło, zmęczyliście Kraśnik. Każdy ma swój czas. Ludzie Czuba najwyższy czas odejść. W nas też jest potencjał, mieliśmy czas kształcić się jak wy specjaliści śmietankę i super premie za nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma być dobrze w Kraśniku skoro samochód jeżdzi po kraśniku a kierownicę ma w warszawie. Góra rok i nie będzie już zasiadał w miękkim fotelu burmistrzowskim Pan Włodarczyk. Ten człowiek nie potrafi "leczyć" nikogo i niczego . Źle się dzieje w Kraśniku, a to jeszcze nie koniec ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Maria' timestamp='1296676591' post='432354'] A czy na czas słynnej konwencji wyborczej Czubińskiego wszyscy obecni na sali pracownicy UM i innych miejskich instytycji wzięli urlop aby wspierać swojego szefa? Z tego co mi wiadomo konwencja miała miejsce w dniu wolnym od pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik napisał:
A nie wolno mu ,jak sama pani dyrektor REja to żłop .On był gościnnie jak już a zresztą przynajmniej nie molestuje nikogo.
A to norma, że dwoje nietrzeźwych albo się dogada albo sobie mordy obije. Nie tylko on był gościnnie, "gośćmi" byli też nauczyciele... przykład dla młodzieży idzie z góry? teraz wszystkim wszystko wolno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Flis napisał:
Jakieś ale do specjalistów?? Zapraszam do 315 na III piętro, Lubelska 84-pogadamy może o twoich specjalnościach d/s funduszy,hę-cwaniaku????
Specjalisto od nie pozyskiwania funduszy. Weszliśmy do unii w 2004roku .3 razy mniejszy Janów L. do chwili obecnej zaliczył 57 mln zł funduszy unijnych na inwestycje. Powtarzam na inwestycje ,które w 75% finansowane są ze środków unijnych, w 10% ze skarbu państwa a 15% wykłada samorząd. Nie wspominam o innych środkach typu schetynówki ,pomoc dla dzieci itp. Kraśnik nie uzyskał nigdy żadnych pieniędzy na inwestycje. Chyba, że masz na myśli wypady na ukraine i lans czubińskiego na konferencjach PR z funduszy norweskich, albo spapraną studzienkową graniczną z 50% dotacją od schetyny, Gościu ja się nie pcham na 3 piętro za Ciebie ,bo się do tego nie nadaje, nie będę urzędnikiem ,tak jak ty nie będziesz nigdy hydraulikiem. Tam powinien siedzieć ktoś kto do tej pory przez 7 lat przygarnął by dla miasta 150mln zł z unii.Jeśli tego nie zrobił to jest pajac i nieudacznik .Powinien zostać zwolniony po pierwszym roku lawirowania w papierach. Wyobrażasz sobie ,że zatrudniasz hydraulika ,ustalasz stawkę godzinowa a on przez 7 lat czyści Ci rurę?. Co robisz? Litujesz się bo 7 lat szarpie się z kluczami ,czy zatrudniasz innego.? Jak ktoś biegnie maraton miesiąc a nie 2.5h to znaczy ,że powinien zając się czymś innymi. Wam urzędnikom nie przychodzi do głowy ,że dajecie ciała na całej lini. Możesz pracować i 24h na dobe, co z tego jak brak efektów. Urzędniku pokaż na co zdobyłeś fundusze ,jaką inwestycje zrealizowałeś. 4 lata temu byłem w UM i na mostowej po poradę i co? igó..no, dwa dni chodzenia a wszyscy odsyłali mnie do Lublina bo nikt nie kumał o co chodzi. Porównaj wasz wniosek i Janowa L. na finansowanie infrastruktury wokół zalewu. Oni namówili do pomocy faceta który projektował Muzeum Powstania Warszawskiego i im pomógł. A wy złożyliście wniosek na jakieś tojtoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To weź ty się panie kaśka przeprowadź do Janowa, kolejny z kompleksem janowskim się znalazł - szybciej pracę w kraśniku dostaniesz jak niektórzy janowiacy , jak sam twierdzisz, że do pozyskiwania funduszy z UE się nie nadajesz to po cholerę brednie piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie spokojnie, dajmy burmistrzowi szanse. poczekajmy aż nie zatrudni nikogo z partyjnego klucza, nikogo kto pracował jego w kampanii, bo przecież nie może. sam mówił że liczy się tylko komptetencja i kwalifikacje. sam zapowiedział na spotkaniu z pracownikami um że będzie wymagającym szefem i tylko wyniki pracy będą się dla niego liczyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt napisał:
a ja z innej beczki mówi się że w najbliższych wyborach do sejmu z lewicy wystartuje pan Iwan Piotr i będzie to takie jego przetarcie przed wyborami samorządowymi na burmistrza a kampanię będzie mu organizował Piotr Czubiński bo na PO pan Czubiński się obraził ale to chyba niemożliwe chociaż...
czy ktoś coś słyszał w tym temacie? wątek wydaje się interesujący...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
To ja zapraszam "KASIĘ WYPRUTĄ" (chyba z poglądów) do UM Krasnik na jakiekolwiek stanowisko (nawet kierownicze)- będziesz miała szansę, będziesz świeża, bez kompleksów, nie przydeptana obcasem "boga". Tylko miej świadomość, że za 4 lata, po następnych wyborach znajdą się też niezadowoleni z realizowanej wizji Twojego "boga" i też będą mieć w d...pie Twoje odczucia jak będziesz skomleć, że ciebie - URZĘDASA - wyrzucają z pracy. Powodzenia
Nie wyobrażam sobie pracy w UM i bycie urzednikiem.Nie moja branża i nie pcham sie do tego.Za 4 lata ocenię pracę obecnego burmistrza . Na razie mogę ocenić 14 lat rządów Czubińskiego i jego służby.Wystawiam wam ocene 1. Jeśli chodzi o pracę to fachura zawsze ją znajdzie, chyba ,że ktoś jest specjalistą z namaszczenia po UM .Z takim wykształceniem bez pleców pewnikiem zostają wam maliny. Mnie interesują efekty waszej pracy.Z tego was rozliczam w wyborach. Czubiński i s-ka jedynka i aut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorzej jak się jest tylko fachowcem od rozliczania wszystkiego i wszystkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia Wypruta napisał:
Nie wyobrażam sobie pracy w UM i bycie urzednikiem.Nie moja branża i nie pcham sie do tego.Za 4 lata ocenię pracę obecnego burmistrza . Na razie mogę ocenić 14 lat rządów Czubińskiego i jego służby.Wystawiam wam ocene 1. Jeśli chodzi o pracę to fachura zawsze ją znajdzie, chyba ,że ktoś jest specjalistą z namaszczenia po UM .Z takim wykształceniem bez pleców pewnikiem zostają wam maliny. Mnie interesują efekty waszej pracy.Z tego was rozliczam w wyborach. Czubiński i s-ka jedynka i aut.
hej to nie ty czarna Kaśka z nowego stanowiska w UM ----> przyboczna Mirona? Nie bredź, że nie jesteś urzędnikiem bo właśnie nim zostałaś. Parzysz kawę J, I, no i na końcu Mirkowi Kogo chcesz tu oszukać? Chyba samą siebie a tak przy okazji Irek widzę ma się coraz lepiej w Kraśniku. Odkąd Czu pogonił go w 1998 to jakoś w mieście w ogóle się nie pojawiał. Teraz 10 000 zł za obsługę Miasta + 6 000 zł za p.o. prezesa KPWiK no i chyba ze 2000 zł za radę nadzorczą... razem to przynajmniej 18 000 miesięcznie! Wiem, że to nie koniec dopiero się rozkręca Za takie pieniądze tez mogę wyrzucać ludzi z roboty a moralność mieć w d..ie! To koszt Miasta wsparcia psychicznego nowego burmistrza. Sam ma za małe jaja aby przeprowadzić czystki pod dyktando Jareczka... Chyba pewne rzeczy trzeba zacząć nazywać po imieniu bo klakierzy "nowej elity" wszystko będą teraz tłumaczyć zmianami, współpracą, zaufaniem, lojalnością do byłego lub obecnego. Prawda jest taka, że mamy bezczelny TKM ukierunkowany na niszczenie konkretnych osób a nie jakieś tam zmiany na lepsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślisz, że wypruta to ta Kaśka z cebulowa co siedzi na sekretariacie? może i tak być za dobrze zna szczegóły jak na hydraulika . Ten hydraulik chyba wziął się jej z tej pękniętej rury u niej w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"white" widzę, że strasznie się boisz o skórę, gdybyś znał się na robocie, to tak byś się nie bał. Wreszcie robią porządek z tym burdelem. Należy Was wypierdzielić raz na zawsze i w maliny za szefem. Dosyć Waszego partactwa i nieróbstwa. Te, specjalista od pozyskiwania środków, Ty lepiej zamilcz, bo Ty jesteś jednym z głównych powodów zmiany burmistrza. Partacze w pozyskiwaniu środków - tak powinna się nazywać komórka UM zajmująca się środkami zewnętrznymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...