Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Klub PiS bez Jacka Madejka

Utworzony przez pisiak, 24 lutego 2012 r. o 15:12 Powrót do artykułu
w sumie to dobrze zrobili , że wyrzucili tego radnego z klubu, bo ten na pewno współpracuje z Węcławskim , a to jak nic przyszły kandydat na burmistrza, i dlatego Stawiarski pozbył się go, ale swoją drogą to kąsał interpelacjami trafnie ,boją się chłopaki jakiejkolwiek krytyki podobnie jak Czubiński. Weszli w jego buty po uszy, szkolenia nawet w tych samych drogich knajpach w Kazimierzu, tak dbają o miejscowy biznes, delegacje zagraniczne też poza miastem i kwaterują i żywią.A z tą nagrodą dla Stawiarskiego to ciekawe, niemal zaraz po przyjściu do pracy dostał 2000zł taki prawy i sprawiedliwy to chce się wykazać i dyscypliny pilnuje jak sierżant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiał pytać chlebodawcę ? Nie wie że nie kąsa się ręki która jeść daje ? Nie jestem fanem radnego Madejka ale na tle pozostałych PiSiaków to orzeł jest. Dziej się w klubie radnych tak jak w mateczniku czyli PiS. Każdego myślącego- paszoł won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ładnie, więc wiemy kogo się słuchają radni...Wiceburmistrza...czyli kandydata w następnych wyborach...Panie Jacku gratuluję odwagi i myślę że z drugim młodym Radnym jeszcze wiele wytkniecie :-) wiele spraw wyjdzie na jaw!!! do boju Panowie Radni - w was nadzieja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarowi puszcaja nerwy. Wykończył wielu swoich, zawalił parlament i teraz wie że przyjdzie zapłacić rachunek za wykiwanie koleżków. Należy mu się wiedz wie co i jak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne wyrzucić radnego za to że zadawał pytania???No to tam niezła mafia w tym Kraśniku rządzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Madejek pytał o takie rzeczy które interesują mieszkańców ale nie podobają się władzy. Wiem że pytał za co dostał kilka tysięcy nagrody Stawiarski za pare dni pracy w urzędzie. Pytał o to co burmistrz bedzie robił dla miasta w tym roku i jakie ma plany? Pytał o odprawę pana Dubiela i o wiele innych rzeczy co władza uznała za agresję na siebie. Taka to władza. Wstyd za tych burmistrzów i niektórych radnych nawet ich nazwisk szkoda wymieniać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to nieciekawie zagrali radni na dyktando "drugiego" oj nieciekawie. wywalić gościa tylko dlatego że się coś pyta to niezła jazda w tym mieście. radny chyba jest od tego żeby pytać a władzuchna ma odpowiadać społeczeństwu. coś mi sie wydaje że to śmierdzi powtórką poprzednika burmistrzunia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam że to był jedyny radny który myślał i reprezentował interesy wyborców. Dziękuję panu Madejkowi że ryzykując stanowiskiem radnego w mieście zgłaszał mądre interpelacje.Bo reszta radnych to dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzeba takich radnych jak p.Madejek tylko tacy mogą ukrócić te samowole władzy.Nie zgadzam się na usunięcie p.Madejka.Będę o Niego walczyć.Będę głosować na burmistrza Kraśnika takiego który pytań się nie boi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan S. wpada w panikę poraz kolejny. Czyżby ta panika rozum mu odbierała....... Jarek rachunki trzeba płacić. Wyrzucenie kolejnego niewygodnego świadka nic już nie pomoże........ Jak znam się na tych których wykiwałeś to będzie ciekawie........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ,że to zjednoczy innych do walki .Błąd taktyczny zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO ZA PIS CO WYRZUCA ZA ZADAWANIE PYTAŃ O DRAŃSTWO WŁADZY? POWINNI USUWAĆ TYCH CO BIORA PIENIĄDZĘ ZA SŁABĄ ROBOTĘ ALBO ZA NAGRODY PRZED TYM JAK JESZCZE NIC NIE ROBILI! A W DU... Z TAKIMI PARTIAMI I TAKIMI RADNYMI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop ze wsi napisał:
śmiał pytać chlebodawcę ? Nie wie że nie kąsa się ręki która jeść daje ? Nie jestem fanem radnego Madejka ale na tle pozostałych PiSiaków to orzeł jest. Dziej się w klubie radnych tak jak w mateczniku czyli PiS. Każdego myślącego- paszoł won
A jaki to chlebodawca Stawiarski.Uposażenie radnego to z budżetu miasta.A więc Kraśniczan ma reprezentować radny i ich interesy a nie interesy władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna nadzieja mieszkańców Kraśnika w takich ludziach. Panie Jacku i Panie Konradzie odwagi, mam nadzieję że kolejne wybory coś wreszcie w tym mieście zmienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek zadaje rzeczowe, acz niewygodne pytania i się go usuwa. Nieładnie Panie Misiak, oj nieładnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzona jestem decyzją burmistrza .Pan Madejek na niego głosowałam do rady miasta.Część pytań które zadał to były moje pytania mieszkanki Kraśnika.I za to usunieto go z funkcji radnego??To samowola władzy jakiś absolutyzm władzy ??? Jak za Stalina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy odpowiedzi na interpelacje beda wreszcie na stronie miasta? czy ktoś ma coś do ukrycia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to też wstyd dla pozostałych radnych ,że pozwolili na usunięcie takiego radnego jak p.Madejek.A co na to prawo.Można usunąć radnego za spełnianie rzetelne swoich obowiązków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka K. napisał:
Oburzona jestem decyzją burmistrza .Pan Madejek na niego głosowałam do rady miasta.Część pytań które zadał to były moje pytania mieszkanki Kraśnika.I za to usunieto go z funkcji radnego??To samowola władzy jakiś absolutyzm władzy ??? Jak za Stalina.
burmistrz nawet jakby bardzo chciał nie może nikogo pozbawić mandatu, Pan Jacek został wykluczony z klubu radnych pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że usuwać powinni radnych którzy siedzą jak matoły nie pytają i to znaczy że nie interesują się miastem i jego losami.Jest to ignorancja.Nie po to tam są by milczeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...