Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Lądowisko już gotowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 grudnia 2016 o 14:11 Powrót do artykułu
Czy lądowisko będzie miało patrona? Jakiś święty, wyklęty, a może prezydent Lech Kaczyński?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe kiedy zrobią wreszcie wjazd do Kraśnika w dół od stacji paliw dalej przy Policji do ul Urzedowskiej. wstyd że taki wjazd jest.
0
Zgadzam sie, powinni poprawic droge od Orlenu do swiatel na Urzedowskiej !!! tragedia
0
"Budowa lądowiska u zbiegu ulic św. Faustyny i alei Tysiąclecia, w okolicy kościoła p.w. Miłosierdzia Bożego na Piaskach już się zakończyła." W tym Krasniku to chyba jak rzuci sie kamieniem na slepo to zawsze w jakiegos swietego sie trafi.
0
Już wyjaśniam Koledze/Koleżance.Prezydent Ś.P. Lech Kaczyński odpada ponieważ  lądowisko budują ludzie z PSL-PO.Być może nadane imie będzie: Donalda Tuska?
0
A wczoraj widziałem w tvn24  na demonstracji PiS jeden transparent z Kraśnika. Czy tak jak kolega wyżej napisał że jak rzucić się kamieniem to pewnie prędzej trafi się w Pisiora
0
nie ma szlabanu ,jest gdzie bączki kręcić
0
870 tys.plus działki jak za ogrodzony pagórek wyłożony kostką i oswietlony to wcale nie tanio ,nie znam ceny rękawa.
0
Maj jedzie na burmistrza
0
Krikkernl napisał:
A wczoraj widziałem w tvn24  na demonstracji PiS jeden transparent z Kraśnika. Czy tak jak kolega wyżej napisał że jak rzucić się kamieniem to pewnie prędzej trafi się w Pisiora
TVN ogląda ubecja z Kodziarstwa...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: