Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Likwidują gimnazjum. Jaka przyszłość czeka nauczycieli?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2017 r. o 12:57 Powrót do artykułu
Zen napisał:
Jeśli ktoś tu nie wie o czym mówi to ty "real" ! Zejdź na ziemię, rozejrzyj się dookoła!  Wykształcenie to nie wszystko, bo głównie liczą się układy towarzysko - partyjne, ot i cała prawda! Jest mnóstwo osób z pasją nauczycielską, które ze względu na tzw brak pleców nie pracują w szkołach publicznych pod ochronką Karty Nauczyciela, ale w szkołach prywatnych czy społecznych,  gdzie liczy sie wiedza, kultura i chęć do pracy z uczniem (nawet trudniejszym). Nie można oczywiście wszystkich nauczycieli ze szkół publicznych wrzucać do jednego niechlubnego wora, ale takich z pasją jest niewielu. I oni najczęściej nie narzekają tylko uczciwie pracują. A skoro w zawodzie nauczyciela tak źle, to dlaczego bardzo dużo nauczycieli wpycha swoje dzieci do tego zawodu? Chcą dla nich źle?? Cóż za wyrodni rodzice! Przecież jako inżynierowie w fabrykach, księgowe, pielęgniarki, sprzedawczynie, mechanicy itd mieli lżej i nie użeraliby się z tym rozpieszczonymi dziećmi!
Słów kilka z mojej strony:  Wpycha swoje dzieci do tego zawodu? Zen pomedytuj jeszcze trochę może od tego przejrzysz na oczy. Jestem nauczycielem i nigdy nie pozwolę swoim dzieciom by kształciły się w tym kierunku! Nie mówię się o użerani bo jeżeli ktoś ma podejście pedagogiczne to nie ma problemów wychowawczych w klasach, których uczy. Lecz mówienie o extra zarobkach przy kilku godzinach pracy jest wierutnym kłamstwem i nadużyciem. Uczę polskiego i w domu mam dziesiątki wypracowań, testów i zeszytów, które trzeba ogarnąć. Nie znalazły się tam dlatego, że mam taki kaprys ale dlatego iż wymaga tego ode mnie podstawa programowa i cykl nauczania. Ty kończysz swoje 8 godzin i masz w głębokim poważaniu co się dzieje później. Ja natomiast oprócz swojej pracy polonisty, dodatkowo rozwiązuje również problemy wychowawcze bo jestem także wychowawcą. Tak wygląda próbka tej super pracy. Realizuje się w niej i wpienia mnie taka gadka pusta, kłamliwa i bezzasadna. Zresztą twoja wypowiedź świadczy o tym, że wiedzę czerpiesz z tylko prawdziwych i jedynie słusznych, prawicowych, źródeł a stan faktyczny, diametralnie rozbieżny, jako niepoprawny politycznie, cię nie obchodzi. Nie dziwi mnie ta sytuacja ponieważ staje się to regułą - albo jesteś po mojej stronie albo jesteś wróg patriotyzmu, polaków i systemu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nauczycielu"! Do rządu nie aspiruję, bo wystarczy mi to, co mam. Ale twój wpis potwierdza to, co napisałe/am. :) Wypieranie prawdy nie powoduje, że ona przestaje być prawdą. Światek współczesnych nauczycieli to walka między układami, intrygi i kablowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej zapracowani po ustawowym pensum są nauczyciele wychowania fizycznego !!!! Ha ha ha ha A za to zapracowanie otrzymują pensję roczną w wysokości 59 000 zł (przychód wg PIT za 2015). Dzięki swojemu ogromnemu zaangażowaniu pozalekcyjnemu mogą prowadzić dodatkowo płatne zajęcia i otrzymywać za to rocznie 21 000 zł (przychód wg PIT za 2015). No i nadmieniam, że łączna dzienna ilość pracy nie przekracza 6 godzin! Po co się przepracowywać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile wynosi MIESIĘCZNE WYAGRODZENIE burmistrza Kraśnika  (2 żródła dochodów). Z pewnością zrozumie nauczycieli z ROCZNYM przychodem ( jak wyżej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile wynosi korzyść płynąca z przynależności do ZNP? Dożywotnie okupowanie etatu w szkole? Oczywiście, bez zbędnych wysiłków i wkładania pracy w pracę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile wynos korzyść płynąca z przynależności do pis? Stołek i etat bez względu na wykształcenie kierunkowe i doświadczenie zawodowe! Oczywiście bez jakichkolwiek wymagań i rozliczeń w wykonywaniu samej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reasumując: światek współczesnych nauczycieli to walka między układami, intrygi i kablowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Reasumując: światek współczesnych nauczycieli to walka między układami, intrygi i kablowanie.
To już trollu pisowski czytaliśmy kilka razy. Napisz coś konkretnego a nie mówisz "światek..." jakby to byli przestępcy. Jesteśmy ciekawi wokół czego lub kogo twój światek się kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego to peowska ciamajdo nie rozumiesz? "Układy", "intrygi", "kablowanie" to chleb codzienny światka, w którym dobrzy pracownicy tracą chleb przez "uprzywilejowaną kastę" nic nie robiących związkowych miernot ubabranych w politycznym bagnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież "solidarność" to związkowo-partyjne ramię pisu! Więc co się ciskasz? Głosowałeś na "dobrą zmianę" to nie narzekaj i nie siej fermentu! To osobista "przywilejowana kasta" kaczyńskiego i jego spółki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ZNP to już nie istnieje? Przecież to taka sama banda nierobów. Wszyscy związkowcy nauczycielscy są jedną maścią smarowani: za nic mają poczucie solidarności, przyzwoitości i koleżeńskości. Dla nich liczy się tylko ich prywatny interes. A przy okazji: Solidarność Nauczycielska nie jest już reprezentowana w Kraśniku przez członków aktywistów PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma sprawa reprezentowania przez kogoś na lokalnym szczeblu? Wystarczy, że ogólnopolska centrala jest reprezentowana przez lizusa pisu "przewodniczącego" dudę, który wyraźnie nakreśla politykę "s". Pewnie drapie sobie na mandat poselski jak jego poprzednik śniadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki tępy jesteś, czy udajesz? To właśnie tu, na lokalnym szczeblu pracę tracą ludzie spoza układu. To tu wyrządza się krzywdę dobrym nauczycielom tylko dlatego, że nie są chronieni. Zaprzeczysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączę się. Poukładani są i jedni i drudzy. Tyle tylko, że znp nie ma nic do gadania a bez wsparcia rządowej "s" nie są w stanie nic ugrać. W gimnazjum już zaczęła się spina i zgadnijcie, Panowie, kto ma życie bez stresu? Niezależne znp czy pisowskie "s"? Doświadczenie czy opinia nie ma kompletnie nic do rzeczy - nie masz układu w mieście - idziesz na bruk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech będzie 7 jak kiedyś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz dzieci to masz problem? Jak PIS pozwalnia dobrych nauczycieli i zatrudni swoich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "nauczyciela": dobrze mówisz: znp nie ma nic do gadania,bo nic nie działał i nic nie gadał. Znp jest tylko po to, żeby załatwiać sobie, tzn. od lat tym samym swoim na wierchuszce, nietykalność. Pozostali frajerzy płacą składki i myślą, że kiedyś doczekają się ochrony:) Naiwni nie wiedzą, że ochroną objęte będą tylko te same, co dziś, osoby. Tylko te osoby. Nauczycielska S układa się ochoczo z każdym: PO, PiS, PSL, SLD...byleby się nachapać do sytości! No i co najważniejsze: chronią tych, którzy już dawno powinni być na emeryturze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła Podstawowa NR 7 tak jak kiedyś ........I Gimnazjum było i 7 podstawówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że "trójka" ma być do likwidacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...