Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Czy, jeśli prezes jakiegoś banku w Kraśniku zdefrauduje pieniądze, to wszyscy mieszkańcy będą się zrzucać na załatanie bankowego manka? Na urzędnikach, dyrektorach ciąży odpowiedzialność materialna. Nie może być tak, żeby urzędnik bezkarnie malwersował nasze wspólne pieniądze. Jeśli wziął takie, które mu się nie należały, to musi je oddać. U nas jest tak, że jeśli przytulony do polityków "menager-byznesmen" narobi brudów, to za karę...awansuje na inne, bardziej odpowiedzialne stanowisko. To pozostałość po nieboszczce komunie. W cywilizowanym świecie taki numer by nie przeszedł. Dlatego ja - członek społeczeństwa nie życzę sobie, by moje pieniądze służyły utrzymaniu bezkarności kolesiów Czubińskiego.
myślę że chodzi o bezkarność kolesiów innego burmistrza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę, że tu chodzi o bezkarność dyrektorów- obecnie poddanych pana S. kolesiostwo było i jest, a obecna władza nie ma się czym wykazać więc musi ludowi podrzucić temat zastępczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasi "miłościwie" nam panujący wiedzieli już wcześniej o wszystkim i to przed wyborami. Podobno mieli receptę jak "uzdrawiać kraśnik". Lekarz też nie pomógł, biedne chłopisko - taki specjalista a nie wie, że trzeba leczyć - nawrót choroby... burmistrzo-lekarzu????!!!! Ten temat już wałkują co najmniej przez 2 lata, pewnie jeszcze dwa i do wyborów dojadą jak małpa na skórce od banana! Nie wiem czy wyborcy to łyknął jeśli tak to pewnie się udławią- obietnicami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy, jeśli prezes jakiegoś banku w Kraśniku zdefrauduje pieniądze, to wszyscy mieszkańcy będą się zrzucać na załatanie bankowego manka? Na urzędnikach, dyrektorach ciąży odpowiedzialność materialna. Nie może być tak, żeby urzędnik bezkarnie malwersował nasze wspólne pieniądze. Jeśli wziął takie, które mu się nie należały, to musi je oddać. U nas jest tak, że jeśli przytulony do polityków "menager-byznesmen" narobi brudów, to za karę...awansuje na inne, bardziej odpowiedzialne stanowisko. To pozostałość po nieboszczce komunie. W cywilizowanym świecie taki numer by nie przeszedł. Dlatego ja - członek społeczeństwa nie życzę sobie, by moje pieniądze służyły utrzymaniu bezkarności kolesiów Czubińskiego.
Ale skoro jestes taki pewny tej defraudacji pieniedzy to zgłoś to do odpowiednich organów ścigania , a przy okazji jeszcze sam urząd miasta za to, ze ukrywa i chroni malwersantów. I wtedy zyskasz pewność z którego włodarza bezkarnoscią kolesi jako członek społeczenstwa masz tak naprawdę do czynienia. I gdyby tak nieboszczka komuna kradła tyle co ten obecny cywilizowany świat, to żylibyśmy jeszcze w powojennych ruinach i zgliszczach, z których pomału odkopywała by nas UE. Ale nie ma , jak mieć wyprany mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Człowieku nie porównuj Amper Gold i jego milonów, które mogły słuzyć i innym do takiej sprawy w Krasniku.[/quote] To jakaś nowa afera ? Co to za bank/parabank "Amper Gold" ? Jakiś parabank elektryków, czy producentów prądu ? [quote] Dlatego ja - członek społeczeństwa nie życzę sobie, by moje pieniądze służyły utrzymaniu bezkarności kolesiów Czubińskiego.
Mnie to hasło nawet by się i podobało, jakby nie to, że mam poważne wątpliwości, czy ty jesteś członkiem. I czy na pewno społeczeństwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Mnie to hasło nawet by się i podobało, jakby nie to, że mam poważne wątpliwości, czy ty jesteś członkiem. I czy na pewno społeczeństwa ?
A może tak jaśniej? Że niby ja taki aspołeczny jestem? Na jakiej podstawie tak sądzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A może tak jaśniej? Że niby ja taki aspołeczny jestem? Na jakiej podstawie tak sądzisz?
A czy ty jesteś Marysieńką, do której adresowana była wypowiedź ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
A czy ty jesteś Marysieńką, do której adresowana była wypowiedź ?
No, wiesz? Nawet takie przypuszczenie jest dla mnie obraźliwe Ale przytoczyłeś moją wypowiedź, więc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
To jakaś nowa afera ? Co to za bank/parabank "Amper Gold" ? Jakiś parabank elektryków, czy producentów prądu ? [/quote] Taka sama nowa jak ty tworzysz nowe wyrażenia
antymarysieńka napisał:
Na to pytanie bez wachania odpowie tow. Marysieńka
Tylko nie wiem czy w swojej doskonałości az takie ortografy fasolisz czy tez miało byc bez wąchania, tylko ogonka zabrakło, bo posłuzył ci do przypięcia sobie... http://forum.dziennikwschodni.pl/farmy-wiatrowe-pod-krasnikiem-konsultacje-i-protesty-t59275/page__st__240__p__703624#entry703624 [quote name='Gość' timestamp='1354456338' post='703733'] No, wiesz? Nawet takie przypuszczenie jest dla mnie obraźliwe Ale przytoczyłeś moją wypowiedź, więc...
Chyba ja bardziej nie chciałabym być kojarzona z kims takim, kto nie potrafi kierować się swoim własnym rozumem, tylko daje sie manipulowac i jak robot powtarza nabite mu do głowy brednie. No, ale pokrzyżowałes szyki antymarysience, który do tego stopnia nastawiony jest na przypier***anie mi, ze posługuje sie do tego, byle cytatem wyjętym bez róznicy z czyjej wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Marysieńko" Podaj tego gościa do sądu zapewniam że wygrasz, masz podstawy do założenia sprawy cywilnej ten facecik już dawno stracił kontrole nad tym co wypisuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu cisza w temacie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
i znowu cisza w temacie???
Taka strategia sprawdza się idealnie od kilkunastu lat. Ludzie zapomną o temacie, a winnych zamieszania będzie można...awansować! To dlatego, żeby wynagrodzić im chwilowy dyskomfort spowodowany ludzką niechęcią do spłacania cudzych długów. Oczywiście wszystko za zgodą i z błogosławieństwem nauczycielskiej Solidarności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś pan burmistrz w swoim " drugim expose" nic nie wspomniał o tym czy postawione sa już komuś zarzuty prokuratorskie . To jakaś bardzo śmierdząca i podejrzana sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lublin.gazeta...ch_lawkach.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie! Jakoś długo prokuratura musiała dojrzewać do decyzji zajęcia się 8 milionami. Czyżby sprawa ich przerosła? Czy organom ścigania śmiałości starcza tylko w odniesieniu do przestępstw w granicach 200-300zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jeszcze nie wiadomo, czy wszczęto postępowanie ...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz przez 2 lata będą ustalać komu postawić zarzuty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się gdzie tu są jakieś znamiona przestępstwa? czy prokuratura będzie szukać konkretnych osób, żeby przedstawić im zarzuty? tylko jakie? czy Ci pracownicy-urzędnicy wzięli te pieniądze do swojej kieszeni ? chyba nie. Kto osiągnął korzyść majątkową z tego"procederu" ? Wiele pytań, a odpowiedzi się nie doczekamy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że szanownemu przedmówcy marzą się stare "dobre" czasy, kiedy karą za nie przestrzeganie prawa była nagana partyjna i...awans na inne, bardziej odpowiedzialne stanowisko? Otóż nie, "to se ne vrati"!. Konkretni ludzie fałszowali konkretne dokumenty. I owszem, osiągnęli z tego korzyści majątkowe: premie, awanse, i sprzęt, który został zdjęty ze stanu jako zamortyzowany, a wylądował w prywatnych domach. I następna sprawa: jeżeli ktoś zabiera moje pieniądze bez mojej zgody, to mnie OKRADA! I dlatego to nie mieszkańcy miasta mają oddać te pieniądze, a ci, którzy je wyłudzili. Przecież to takie proste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...