Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Miasto daje zarobić żonie burmistrza

Utworzony przez 100 g., 26 sierpnia 2010 r. o 07:11 Powrót do artykułu
Nepotyzm napisał:
Ale o cooooo chodziiii? Ładna jest przecież!
Na zdjeciu, to nawet niebrzydka. Ale rogi to ma niesamowite
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawska napisał:
Żona burmistrza ma firmę - Studio mia, siostra Pani burmistrz ma firmę - Wizjer. Obie mają umowy z miastem.Ciekawe.
Uprzejmie donoszę ,że właścicielem firmy Wizjer,Mia i LK jest jedna i ta sama osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Na zdjeciu, to nawet niebrzydka. Ale rogi to ma niesamowite
Ehh, gdyby nie ta rozłożysta kadra w centrum CWPU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uprzejmię donoszę napisał:
Uprzejmie donoszę ,że właścicielem firmy Wizjer,Mia i LK jest jedna i ta sama osoba.
Kto jest tym WŁAŚCICIELEM? Powiedz Kraśniczanom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedz napisał:
Kto jest tym WŁAŚCICIELEM? Powiedz Kraśniczanom!
Shrek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś z komentatorów miał przyjemność wziąść udział w sesji zdjęciowej z omawianym kandydatem??? znaczy się do wyborów???? bo wiewiórki piszczą, że coś w tym temacie się dzieje.... a tak przy okazji, to wiecie jak wygląda dwór - ci co główkują przy wyborach p. Burmistrza? Słabo, bo wielu już się pozbył, ale przy nim jeszcze są: - "wierny jak pies" Łukasz W. - latał już od listopada po ludziach i zachęcał do włączenia się do wielkiego projektu Burmistrza, a obiecywał...... hohohoohoh - wierny I Sekretarz - Beata N. - coś tam robi, ale móźdżenie słabo jej wychodzi (no i już gada o swej przyszłości z potencjalnym następcą, zarówno z lewa jak i z prawa) - wierny - kiedyś urzędnik - a teraz przedsiębiorca Łukasz K. - dla niezorientowanych - zaplecze finansowe, i promocyjne - zarządzają zalewem i wiatami przystankowymi, plakatów Burmistrza na pewno tam dużo będzie - wierne asystenki (jest ich kilka....) - no i żona, a jakże przy mężu musi być, a zaplecze finansowe też trzeba mieć (kontrakty z kasy UM), no i medialne (biblordy, które teraz wiszą w Kraśniku, niedługo się zapełnią wizerunkiem Piotrrrra) - o kimś zapomniałem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te wszystkie komentarze?ktoś normalny wziąłby już dawno sobie to do serca i nie robił z ludzi kretynów no i z siebie największego! ale piotr jest i był jak świnia-plują na niego a on mówi że to tylko deszcz pada !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten Pan to ma jakąś słabość do imienia Łukasz??? czy co? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieżle, hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno nie mieszkam już w Kraśniku. Jak ktoś pyta skąd pochodzę to wstydzę się mówić. Zgadnijcie dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest nadzieja na normalność! Podobno Poseł Wilk ma kandydować na burmistrza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dobry kandydat - mam mój głos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana burmi-szcza! Panie burmi-szczu, nie mówi się "będzie Co posłuchać" tylko "będzie CZEGO posłuchać". TRAGEDIA! Stanowisko burmistrza, ups, przepraszam - burmi-szcza zobowiązuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zagłosuję na Pana Wilka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
do czego potrzebny jest w takiej pipidówie ( przepraszam mieszkańców Kraśnika ) rzecznik prasowy ? kolejna posada dla znajomego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to po CO??? żeby się tłumaczyć za grzeszki miłościwie panującego nam burmistrza. A jest z czego się tłumaczyć, naprawdę jest, tylko czy ktoś jeszcze wierzy w te bajkowe tłumaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jest nadzieja na normalność! Podobno Poseł Wilk ma kandydować na burmistrza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka nadzieja na normalność uczeń taki sam jak nauczyciel, chyba, że przerósł mistrza, to trzeba się będzie wyprowadzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chcę burmistrza, który mówi w wywiadzie dla Telewizji Kraśnik: "Będzie co posłuchać"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciąg dalszy piaru: http://www.youtube.com/watch?v=Pd2BscWmMvQ&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...