Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Miasto daje zarobić żonie burmistrza

Utworzony przez 100 g., 26 sierpnia 2010 r. o 07:11 Powrót do artykułu
Gość napisał:
no ale pan opoka to też dobry zawodnik od domokrążcy amway'a do szefa propagandy wodza kraśnickiego narodu. panie dyrektorze honorny to raczej nigdy nie byłeś, nawet na osiedlu kumple mieli cię za nic ale teraz możesz im pokazać jaki jesteś wielgi
A to pan dyrektor łod tylewizji kraśnickiej domokrążcą był? No, widzę, że dyzmizm powszechny! He, he!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rubin napisał:
Ale jaja! Myślałem że Czubiński mnie już nie zaskoczy po swoich licznych wpadkach, a tu taki klops! Kraśniczanie, oni się Wam smieją prosto w twarz, a Wy wybieracie na burmistrza takiego cwaniaka??!! Kpina. Zobaczcie na ruchy w UM w ostatnim półroczu, przecież to jest jakiś inny świat...
czy podczas tej kampanii wyborczej uda nam się wreszcie wyzwolić spod rządów Pana Cz.??? dość wstydu za afery... Teraz wszystko w naszych rękach... do boju:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał:
Może burmistrz ma wiele na sumieniu , ale zauważcie że wypromował w jakiś tam sposób nasze miasto. Kiedyś Polacy z poza woj.Lubelskiego nie mieli pojęcia gdzie jest Kraśnik. teraz połowa wie dokładnie. Wiec zanim oczerniacie w 100% człowieka to zróbcie sobie listę wad i zalet. Każdy kto wejdzie na stołek będzie kradł. Pokażcie mi choć jednego polityka który nie kradnie, albo swoich nie wsadza na jakieś stanowiska. Nie ma takiego. Czubiński miał wiele afer ale w większości były to jego sprawy prywatne które nie miały wpływu na nasze miasto. Co do kraśnika przynajmniej widać że się zmienia czego nie widać np po Lublinie. Mamy budowane obwodnice, Drogę Lublin - Kielce , rondo. Wiec nie mówcie że do cholery nic dla kraśnika nie zrobił. Kiedyś marzylibyście o basenie który teraz jest w Kraśniku, o mistrzach polski bez hal, o wypoczynku nad wodą bez zalewu. Wiec zanim kogoś oczernicie spójrzcie co też zrobił. Bo połowa z polityków pewnie by nic nie zrobiła. Ja osobiście nie wstydzę się swojego miasta. Jak ktoś się wstydzi swojego pochodzenia to jakby wstydził się siebie. Bo też jest współautorem tego co się tu dzieje. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprawdy trzeba być naiwniakiem roztropności, aby podkreślać te wszelkie zasługi na rzecz Kraśnika przez burmistrza.Ja gore nie mogę zrozumieć, że ten Pan, w którym jest zero moralności i empatii dla ludzkich tragedii, non stop jest tolerowany na tak odpowiedzialnym stanowisku.Czy ten człowiek podjął jakiekolwiek merytoryczne działania na rzecz stwarzania miejsc pracy w naszej miejscowości?!Co reprezentuje sobą Kraśnik, oprócz rozrastających się z używaną odzieżą?!Jak wygląda dziś nasza społeczność, która w dawnych czasach emanowała zadowoleniem z życia?!Serce człowiekowi pęka, kiedy dziś widzi jak nędznie żyjemy po dojściu chamstwa,cwaniactwa, hipokryzji do władzy.Rzygać się chce, kiedy człowiek widzi tu w Kraśniku np wielkie , butne damy po nijakim wykształceniu zatrudnione po linii tego naszego kraśnickiego betonowego układu, w którym dziś to cwane dyletanctwo dosłownie puka nam do drzwi i bez ogłady kultury bycia, dosłownie informuje-chce być radnym...Gdzie jest kultura bycia, m.in .przedstawienie się i chociażby odpowiedzenie na merytoryczne pytanie,,O hańbo, jacy my jesteśmy naiwni, bo niestety sami jesteśmy sobie winni,że tolerujemy I P.burmistrza i jego zastępczynie, która także niestety gardzi empatią , i w rzeczy samej godzimy się na takich radnych, którym li tylko zależy na własnych dotacjach. Reasumując człowiek, który nie potrafi poszanować własnej rodziny, niestety przenigdy nie będzie w stanie w sposób cywilizowany rozwiązywać naszych interesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał:
Może burmistrz ma wiele na sumieniu , ale zauważcie że wypromował w jakiś tam sposób nasze miasto. Kiedyś Polacy z poza woj.Lubelskiego nie mieli pojęcia gdzie jest Kraśnik. teraz połowa wie dokładnie. Wiec zanim oczerniacie w 100% człowieka to zróbcie sobie listę wad i zalet. Każdy kto wejdzie na stołek będzie kradł. Pokażcie mi choć jednego polityka który nie kradnie, albo swoich nie wsadza na jakieś stanowiska. Nie ma takiego. Czubiński miał wiele afer ale w większości były to jego sprawy prywatne które nie miały wpływu na nasze miasto. Co do kraśnika przynajmniej widać że się zmienia czego nie widać np po Lublinie. Mamy budowane obwodnice, Drogę Lublin - Kielce , rondo. Wiec nie mówcie że do cholery nic dla kraśnika nie zrobił. Kiedyś marzylibyście o basenie który teraz jest w Kraśniku, o mistrzach polski bez hal, o wypoczynku nad wodą bez zalewu. Wiec zanim kogoś oczernicie spójrzcie co też zrobił. Bo połowa z polityków pewnie by nic nie zrobiła. Ja osobiście nie wstydzę się swojego miasta. Jak ktoś się wstydzi swojego pochodzenia to jakby wstydził się siebie. Bo też jest współautorem tego co się tu dzieje. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie osobiście jest wstyd za takiego burmistrza i jego zastępczynie.Jestem ofiarą tego szczytu władzy , bo niestety coś jest nie tak skoro najwyższe władze potrafiły zająć merytoryczne stanowisko w moim osobistym dramacie, a p.Burmistrz był zdolny jedynie do pisemnego dyletanctwa i egoizmu. Abstrahując od powyższego.,niestety dziś już nadszedł czas, aby P.Burmistrz i jego świta opuścili nas na zawsze!!!I niestety nawet P.Wilk nie odmieni oblicza tej ziemi, ale o tym moge porozmawiać w cztery oczy. To jaka jest nasza władza, tj. niestety nasza wina i niestety od 20-stu lat jest coraz gorzej, a żródłem naszego zła są wlaśnie te nasze betonowe samorządy. Tak więc wszystko jest w naszych rękach, bo żródłem zła są nasi samorządowcy, to właśnie tu rodzi sie niekompetencja polityczna . Od pewnego czasu nie żyłam sprawami Kraśnika, właśnie z tytułu osobistych krzywd ze strony instytucji odpowiedzialnych za pomoc rodzinie, ale o ile dobrze pamiętam to P.Sz. newralgicznie komunikowałnam co jest czarne a co białe.Tak więc zmieniając oblicze tej naszej miejscowości ja bym bardziej była za P.Sz. niż P.W.I tu muszę dodać , że mam niestety nosa w sprawach politycznych.Tak więc postawmy na to co nowe , bo ani P.burmistrz ani jego zastępczyni i ich świta nie zrobią niczego dobrego na rzecz większości z nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...