Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Nie chcemy kur za płotem

Utworzony przez alex, 10 grudnia 2012 r. o 06:39 Powrót do artykułu
Dziwi mnie, że ludzie budują się w takim miejscu, jak widzą, że od 40 lat istnieje tam kurnik. Czy w ich mózgu nie zrodzi się myśl, że może on emitować różne zapachy w różnych porach roku? No, ale jak się chce przyoszczędzić na zakupie działki w takiej lokalizacji, to potem proszę nie mieć pretensji, że kurnik śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kur sie nieche, ale jesc to jest pyszne?! nie? nie ma co trzeba do Jaworowicz do TVP1 napisac, oze ona cos pomoze,ale skoro kurniki tam byly to po jaka cholere sie tam ludzie budowali??????????????? gdzie mieliscie glowe wtedy??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno prawie każdy tam miał kury, kaczki nawet ule z pszczołami. Teraz nagle okazuje się ze to szlachta jakas tam mieszka i chyba służbę mieli do oporządzania bo wtedy im to nie przeszkadzało. Teraz wielcy miastowi i nie mogą w smrodzie wytrzymać. Jnne znów cwaniaczki kupiły sobie taniej działki doskonale wiedząc w co się pakują. Taka sama historia jak z oszołomami którzy budują domy na terenach zalewowych i skomlą potem ze ich zalewa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi tam ten smród się podoba;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CWANIAKI - jakbym się pobudował obok elektrowni atomowej to też bym za 30 lat chciał odszkodowanie bo " świecę " - O TO IM CHODZI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam takiego pomysła. Kupić gdzieś z laboratorium na lewo (podobno w Puławach by mieli) wirusa ptasiej grypy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszkadza tym, co szambo spuszczają w pola wtedy im nie śmierdzi, a kurniki tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czemu Pan Drozd i Ostrowski teraz się nie włączają do rozmowy na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu napisał:
Ciekawe czemu Pan Drozd i Ostrowski teraz się nie włączają do rozmowy na forum.
Przecież pisałem ostatnio o 20.41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich cwaniaków jak Ostrowski i pozostali powinno się karać z urzędu. Jak tanio kupował działkę to było OK? A teraz mu śmierdzi. Chce podniwść wartość swojej nieruchomości to niech płai, a nie sieje zamęt. Niech odkupi kurnik i wybudoje osiedle na jego miejscu, a nie rękami urzędników z miasta będzie sobie robił dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za Czubińskiego im nie śmierdziało ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli można wiedzieć to skąd ten pan pochodzi ? czy czasami nie ze wsi?jakoś nie przekonuje mnie,że to naprawdę mieszczuch z wielkiego miasta.Zapomniał czym pachniała wieś to naturalne pochodzę ze wsi i wcale się tego nie wstydzę te klimaty nie są nam obce.Trzeba był działkąę kupić koło stolicy!!!!Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogucik napisał:
A mi tam ten smród się podoba;)
działa na mózg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli macie problemy z zasięgiem lub internetem w PLUSIE piszcie reklamacje przez internet bok@plus.pl [b]lub pisemnie Polkomtel Sp. z o.o- Reklamacje, ul.Postępu3, 02-676 Warszawa. Anulowali mi[/b] kwotę miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie. Wystarczyło 100 maili reklamacyjnych i 3 pisemne. Wystarczyło 100 maili i 3 reklamacje pisemne. Ale warto- nie dajmy się !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli prawdą jest to, że ludzie ,,po sąsiedzku" kupywali działki taniej ze względu na otoczenie to niestety teraz nie mogą mieć pretensji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***e, oczywiście jak komuś się coś udaje i biznes przędzie to dziody chcą to zamknąć. Działki kupowali za pół ceny a teraz co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rumek napisał:
Przeszkadza tym, co szambo spuszczają w pola wtedy im nie śmierdzi, a kurniki tak.
hahaha racja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak krawaciarzu jak kupowales dzialke i stawiales dom to ci nie smierdzialo wiedziales z czym to sie wiaze a teraz co garbatemu sie zalisz ze masz proste dzieci wykup kurniki za taka cene zeby chlopak mogl kupic i postawic nowe jak nie to ci odsprzedam maske gazowa /slonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeetam, ptasio grype puścić od czasu do czasu z jakiej fiolki i sam sie wyniesie. Albo sam niech wpuści, dostanie odszkodowanie, potem teren sprzeda na działki budowlane i na trzy kurniki pod lasem mu wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziały gały gdzie się budowały !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...