Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Nocą taksówką albo na piechotę

Utworzony przez nico, 7 września 2012 r. o 07:52 Powrót do artykułu
Marysieńka napisał:
Nie, to tylko Twój szambiarski poziom przewyższa moja trafna i dobitna argumentacja, a rozmowa z nim wiązałaby się z włażeniem przez Ciebie w jeszcze większe szambo.
Buhahahahahaha ! Ty popier***ony zryty łbie o ego jak stąd do Urzędowa .... Ty i jakakolwiek argumentacja - jeżeli nawet z nagła wyskoczyłaby z krzaków, i kopnęła cię w twoją tłustą doopę, to i tak byś jej nie zauważyła, ty zakało kraśnickich forów internetowych P.S. I jeszcze jedno - Panowie kierowcy kraśnickiego MPK - oto facjata tej osoby, która pomawia was, że jakoby zatrudnieni zostaliście "po znajomości": http://www.fotosik.p...39c2134923.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiona?! To przecież Fiona! Żadna tam Marysieńka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antymarysieńku, po twoich tekstach widac, ze pisze je idiota do takich samych idiotów jakim sam jestes. A twój jeszcze większy idiotyzm objawia sie w przechowywaniu przez ciebie mojego zdjęcia na swoim komputerze. I ty jestes takim szambem, że jakbys pokazał swoją facjatę to na jej widok ludzie by na chodnik spluwali, bo zeby plunąc ci w twarz, było by to zbyt odrażające dla nich. I nic sie nie pomyliłam. Przeglądając LKR da sie zauwazyc, że nie jestem jedyną osobą krytykujacą nowy rozkład jazdy. I tak samo w odpowiedzi na krytykę da sie zauwazyć chamstwo, arogancję i lekcewazący stosunek do ludzi, którzy nie chcą uznać doskonałości kunsztu pracownika MPK. Nie ma to jak pycha politycznych pachołków władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiona nie irytuj się, bo wulgarna się robisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...