Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Przybywa kamer na sesji rady miasta

Utworzony przez Janek Kos, 6 lutego 2012 r. o 21:43 Powrót do artykułu
Ja myślałem, ze radny Zając zabierając głos mówi tak, bo jest speszony kamerami. Ale jeżeli wcale nie myśli o tym , ze jest filmowany- to już nie mam nic na jego usprawiedliwienie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to przepłacają i to razy 10. Ale to nie mój problem a rzeczonych stacji i zarządu Kraśnika, że jedni publicznymi pieniędzmi szastają, a inni ich nadużywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja, jak się YouTube dowie, że komercyjnie używają ich platformy, to obedrze ze skóry nie tylko kraśnicki magistrat ale i tego ubogiego nadawcę, co kasę bierze, a na serwery własne pieniędzy nie ma. Politykę prywatności YouTube chociaż przeczytali zanim umowę o korzystanie komercyjne podpisali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
YouTube napisał:
Ale jaja, jak się YouTube dowie, że komercyjnie używają ich platformy, to obedrze ze skóry nie tylko kraśnicki magistrat ale i tego ubogiego nadawcę, co kasę bierze, a na serwery własne pieniędzy nie ma. Politykę prywatności YouTube chociaż przeczytali zanim umowę o korzystanie komercyjne podpisali?
Nie bardzo rozumiem co ma polityka prywatności do tego? Proszę wskaż, gdzie jest mowa o tym, że magistrat swoich filmów wrzucać nie może, a TV zamieszczać swoje wypociny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz urząd miasta jawność informacji iloscią żródeł przekazu mierzy, a nie jakością zamieszczania na nich informacji.Z tymi formami przekazu, jakie juz ma, nie potrafi sie uporać, żeby były czytelne, jasne dla odbiorcy,tylko odstawia nimi chałturę, jaka nawet za Czubinskiego nie miała miejsca, a bierze się za nowe. Chyba tylko dla mydlenia oczu, jak to starają na wszelkie możliwe sposoby dostarczać informację, pomijając całkowicie fakt, że to co zamieszczają zawiera tylko propagandę wygodną dla nich, pozwaljącą im sie lansowac. No i jeszcze przy okazji pobiawią sie drogimi gadżecikami udając filmowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bardzo rozumiem,że przepłacają.TV Kraśnik bierze 600zł za minutę a ITVL 6000zł, ale za cały miesiąc, więc chyba są oszczędności, a oprócz reportaży i newsów było już kilka transmisji na żywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież urząd nie jest firmą i nie czerpie z tego żadnych korzyści finansowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu muszę bronić swoich ludzi.Pisali za Czubińskiego i piszą nadal.Aż trzy osoby odpowiadają za stronę internetową, Biuletyn Miejski, organizację imprez miejskich i jeszcze w wolnym czasie kręcą materiał filmowy. Staramy się pisać o wszystkich aktualnych sprawach na bieżąco i mamy informacje, że mieszkańcy Kraśnika o wielu sprawach dowiadują się od nas po raz pierwszy. A jak działają inne media? To proszę mi przytoczyć słowa skierowane do dzieci młodzieży przez Burmistrza Miasta, np. ze ślubowania klas pierwszych w szkołach podstawowych czy ostatniej studniówki w Reju.TV Kraśnik, podobno taka rzetelna, wszystko zgrabnie wycięła. I jak tu współpracować z takim medium...ręce opadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierownik napisał:
Tu muszę bronić swoich ludzi.Pisali za Czubińskiego i piszą nadal.Aż trzy osoby odpowiadają za stronę internetową, Biuletyn Miejski, organizację imprez miejskich i jeszcze w wolnym czasie kręcą materiał filmowy. Staramy się pisać o wszystkich aktualnych sprawach na bieżąco i mamy informacje, że mieszkańcy Kraśnika o wielu sprawach dowiadują się od nas po raz pierwszy. A jak działają inne media? To proszę mi przytoczyć słowa skierowane do dzieci młodzieży przez Burmistrza Miasta, np. ze ślubowania klas pierwszych w szkołach podstawowych czy ostatniej studniówki w Reju.TV Kraśnik, podobno taka rzetelna, wszystko zgrabnie wycięła. I jak tu współpracować z takim medium...ręce opadają
A z czegóż to tak Ci ręce opadają?Ja tam uwazam, że miasto nie powinno ani jednym ani drugim płacić, gdyz za pieniadze powstają tylko materiały sponsorowane, robione pod dyktando, które maja mało wspólnego z obiektywnym przedstawieniem sytuacji, a sa nastawione na promowanie zleceniodawcy, który im płaci za zrobienie takiego a nie innego materiału. Tak tez i bywa z własnym materiałem, kręconym przez pracowników, którzy są na etacie tych, których ten materiał dotyczy.A jak w tych relacjach nie chodzi tylko o propagandę, to zapraszam na Piaski do sfilmowania i pokazania ulicznych koszy na smieci, w których smieci usypane w czub, otulające pojemnik ze wszystkich stron i rozdmuchiwane przez wiatr zalegają całymi tygodniami, pomimo że miasto płaci komuś niemałe pieniadze za opróżnianie tych pojemników. I czym Ty bronisz ludzi? Co z tego , że to Ci sami pisza co za Czubinskiego, skoro to co i jak piszą zalezne jest jak im to zostało zlecone odgórnie, żeby napisali.Idealnym tego przykładem mogą być strony internetowe, które po zmianie tej góry stały się dziadowskie. Przeciez poprzednia góra dała przykład,że moga być przejrzyste i czytelne , a ta jak nie potrafi ich ulepszyć, to niech by chociaż zostawiła tak jak było, a nie to że bawi sie w ich uwstecznianie. Ale to tylko po to, zeby prawdę często niewygodną ukryć, a wydać pieniadze na propagandę i promocję bardzo wygodną dla siebie. I czemu tu sie dziwić, ze mieszkancy o niektórych sprawach dowiadują sie po raz pierwszy od was, skoro wiele spraw wychodzi z urzędu i jego jednostek, i nikt spoza tego grona nie ma o nich żadnych informacji, a cała reszta może sie juz o nich dowiedzieć po fakcie z relacji miasta. Co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu jest to tylko miastowa propaganda nastawiona na kreowanie wizerunku władz. I powiedz kogo moga obchodzić słowa wypowiadane przez pana burmistrza do takich pierwszaków czy maturzystów, jak to są same słowa, a ile moga byc warte to po przedwyborczej propagandzie kazdy mógł się przekonać. Obejrzałam telewizyjną 3 minutową relację ze studniówki z Reja.I nie rozumiem nad czym to Twoje ubolewanie? że pan burmistrz przy takiej okazji nie mógł się trochę popromować? Przedstawicielowi starostwa i kuratorowi tez nie w niej nie dali głosu, pomimo że sa po tej samej stronie.I bardzo dobrze, bo za tymi całymi wystąpieniami politycznych pryków i ich przynudzania tak naprawdę nikt nie tęskni, zeby chciał je przy każdej okazji na okrągło słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
January Pawlos to ten specjalista co wcześniej pracował w pierdlu w opolu wszystko jedno co on tam robił to na pewno nasze miasto postawi na nogi w dziedzinie promocji to pewnie też znajomy włodarczyka jaki burmistrz taka i promocja do kompletu brakuje tylko sznajdra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z miłą chęcią posłucham dukających preziów, dyrektórów i inne maści prowincjoelity... "jak gdyby jestem zdania..." i inne michałki brzmią tam całkiem zabawnie. I co z tego, że naczelnik do nich wydzwania, pisze monity w sprawie petentów - jak życie toczy się tak, jak gdyby tego faktu nie było! Pozory, bicie piany.... a dziadki jak płaciły, tak płacić będą Ale lokalny kabaret niech się kręci i puszcza jak.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że radny Jacek Z. jest bardzo zdenerwowany jak czuje na sobie oko kamery. To widać jak ogląda się sesję. Poza tym kilka razy to już powiedział podczas swoich błyskotliwych wypowiedzi. Brawo Jacusiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny zając od zawsze miał i nadal ma problem z logicznym wysławianiem się oraz konstruowaniem wypowiedzi. Dzięki kamerom mieszkańcy mogą się przekonać o jego płytkiej wiedzy, żenująco niskim doświadczeniu w pracy jako radnego. Tacy goście decydują o bardzo ważnych i istotnych sprawach w tym mieście. Porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czyny są wazniejsze od słów, a mądrosc w podejmowaniu słusznych decyzji nie zależy od pięknego wysławiania. Sztuka krasomówstwa może być jedynie przydatna w łatwiejszym przekonywaniu do swoich głupot. I cóż np, że taki radny Misiak ładniej i składniej rzecze od Zająca jak za to w jego propagandzie więcej niedorzecznosci mozna znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...