Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Rada bez przewodniczącego

Utworzony przez kola, 28 lutego 2013 r. o 12:56 Powrót do artykułu
Poprostu p Albiniak był słaby ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprostu Pan Albiniak był uczciwy . Tylko człowiek pokroju poprzednika jest w stanie to wytrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słaby to ty jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak oto "poległ" na stanowisku porządny człowiek. Temat do przemyślenia dla mieszkańców Kraśnika: kogo wybraliśmy do Rady? Kim są te marne ludziki zapatrzone tylko w swój prywatny interes, z gębą pełną frazesów, pazernie trzymający się mandatów, bo słabemu człowiekowi daje to poczucie "władzy"... Sami intryganci i karierowicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O... to coś nowego, mnie osobiście napawa entuzjazmem. Może kraśniczanie zagłosują wreszcie wiedząc co dzieje się w radzie na osobę bezpartyjną, nie jakiś Wilk czy Babisz, nie Stawiarski, nie Janczarek... ale ktoś bezpartyjny. Na przykład Iwan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O... to coś nowego, mnie osobiście napawa entuzjazmem. Może kraśniczanie zagłosują wreszcie wiedząc co dzieje się w radzie na osobę bezpartyjną, nie jakiś Wilk czy Babisz, nie Stawiarski, nie Janczarek... ale ktoś bezpartyjny. Na przykład Iwan
No tak Iwan to wzór ha. haaaa!!! Jeszcze do dziś nie zmył brązowego nalotu z nosa...))) ja burmistrzem był Czubiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O... to coś nowego, mnie osobiście napawa entuzjazmem. Może kraśniczanie zagłosują wreszcie wiedząc co dzieje się w radzie na osobę bezpartyjną, nie jakiś Wilk czy Babisz, nie Stawiarski, nie Janczarek... ale ktoś bezpartyjny. Na przykład Iwan
ON bezpartyjny??? Tak samo jak Włodarczyk, śmiechu warte,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O... to coś nowego, mnie osobiście napawa entuzjazmem. Może kraśniczanie zagłosują wreszcie wiedząc co dzieje się w radzie na osobę bezpartyjną, nie jakiś Wilk czy Babisz, nie Stawiarski, nie Janczarek... ale ktoś bezpartyjny. Na przykład Iwan [/quote]
gość napisał:
ON bezpartyjny??? Tak samo jak Włodarczyk, śmiechu warte,
[quote name='Gość' timestamp='1362118712' post='739839'] nie jakiś Wilk czy Babisz, nie Stawiarski, Iwan
przecież to ludzie Czubka, do tego dodałbym jeszcze Czerwa. Głosując na tych panów głosujemy na Czubińskiego. Bo to on ich wypromował i niemu wszystko zawdzięczają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to oni napisał:
przecież to ludzie Czubka, do tego dodałbym jeszcze Czerwa. Głosując na tych panów głosujemy na Czubińskiego. Bo to on ich wypromował i niemu wszystko zawdzięczają.
nie do końca bo jedynym z nich, który nie poparł Czubińskiego to Janczarek. Wprost się go wyparł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie w Kraśniku niszczy się przyzwoitych ludzi, którzy chcą coś dobrego zrobić dla miasta i mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak właśnie w Kraśniku niszczy się przyzwoitych ludzi, którzy chcą coś dobrego zrobić dla miasta i mieszkańców.
Tzn kogo tu "przyzwoitego", chcącego coś zrobić dla miasta i mieszkańców zniszczono ? Czubińskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Janie Albiniak, głowa do góry i niech pan pamięta :"...że ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim..." . Było krótko, ale i tyle na razie wystarczyło, żeby znowu uwierzyć w cytowane powyżej słowa Czesława Niemena i w to, że są ludzie którzy brzydzą się polityką prywaty w samorządach, bo interesuje ich dobro ogółu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny porządny człowiek w radzie musiał się wycofać z funkcji, bo reszta niby-działaczy uprawia pieniactwo i prywatę za społeczne pieniądze. Powinno się jak najprędzej pogonić to towarzystwo, bo pożytek to tylko oni mają, a miasto same straty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Stawiarka to niby kto wypromował jak nie Czubek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto jest ten Albin Siwak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzę sobie tak w pracy, czytam komentarze i zrobiło mi się tam smutno, że aż nie chce mi się przez to miasto wracać do domu... Co ta grupa cwaniaków, która od ponad 20 lat rządzi w mieście, zrobiła z tym miastem, abo skłóciła ludzi, niszcząc tak wspaniałe, rozwijające się w latach PRL miasto... Ludzie nie bądźcie zaślepieni, w 2010 nie było u nas zmiany I po jednej "brygadzie" P.Cz. przyszła druga J.S.. Bo nie inaczej patrzę na pewne komentarze, widać po nich, że po jednych zaslepieńcach teraz do koryta w instytucjach miejskich i urzędach dorwali się "zaciemnieni" przez polityka PiS. Ludzie, jemu jest tak dobrze w życiu, że ma daleko wasze problemy i naprawianie Kraśnika. Ten typ "wychowany" przez P.Cz. mydli wam oczy, że chce zmian. A tak na prawdę wszedł w buty poprzednika, swojego byłego przyjaciela, obstawił tak jak tamten "miernotami", które i tutaj udzielają sie, tak sadzę, po jakości pewnych komentarzy, pod tym i innymi artykułami, wszystko po to, żeby ich idol Jarunio utrzymał sie na kolejne lata, no i oni przy nim. To jest zimy typ, tak jak poprzednik, który dla władzy i przywilejów z tego płynących, powie wam wszystko, a dokladnie to co chcecie usyszeć, a i zrobi też. Nawet z dewotkami szedł po ulicach w marszu w obronie ojca dyrektora. Facet w eleganckim gangu obok babć upbranych z setkach kraśnickich szmateksów. Jakie to było żałosne. Szkoda mi w tym wszystkim Mirka, któtry jest jego kumplem i dlatego zgodził się to wszystko firmowac, żeby Jarosław mógł reliazowac swoje zyciowe cele, a jest nim głownie bycie u władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczęść bosze , czy będzie w tym roku rajd papieski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Siedzę sobie tak w pracy, czytam komentarze i zrobiło mi się tam smutno, że aż nie chce mi się przez to miasto wracać do domu... Co ta grupa cwaniaków, która od ponad 20 lat rządzi w mieście, zrobiła z tym miastem, abo skłóciła ludzi, niszcząc tak wspaniałe, rozwijające się w latach PRL miasto... Ludzie nie bądźcie zaślepieni, w 2010 nie było u nas zmiany I po jednej "brygadzie" P.Cz. przyszła druga J.S.. Bo nie inaczej patrzę na pewne komentarze, widać po nich, że po jednych zaslepieńcach teraz do koryta w instytucjach miejskich i urzędach dorwali się "zaciemnieni" przez polityka PiS. Ludzie, jemu jest tak dobrze w życiu, że ma daleko wasze problemy i naprawianie Kraśnika. Ten typ "wychowany" przez P.Cz. mydli wam oczy, że chce zmian. A tak na prawdę wszedł w buty poprzednika, swojego byłego przyjaciela, obstawił tak jak tamten "miernotami", które i tutaj udzielają sie, tak sadzę, po jakości pewnych komentarzy, pod tym i innymi artykułami, wszystko po to, żeby ich idol Jarunio utrzymał sie na kolejne lata, no i oni przy nim. To jest zimy typ, tak jak poprzednik, który dla władzy i przywilejów z tego płynących, powie wam wszystko, a dokladnie to co chcecie usyszeć, a i zrobi też. Nawet z dewotkami szedł po ulicach w marszu w obronie ojca dyrektora. Facet w eleganckim gangu obok babć upbranych z setkach kraśnickich szmateksów. Jakie to było żałosne. Szkoda mi w tym wszystkim Mirka, któtry jest jego kumplem i dlatego zgodził się to wszystko firmowac, żeby Jarosław mógł reliazowac swoje zyciowe cele, a jest nim głownie bycie u władzy.
Zgadzam się w całej rozciągłości, oprócz tekstu dotyczącego Mirka, Ja jestem przekonany że on jest niezłym kłamcą, nie ma jaj, i zwyczajnie zachowuje się jak ostatni dziad (ostatni przykład to sesja rady powiatu, podatek itp.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo już kiedy będzie przewodniczący? Czyżby już sami radni się pogubili kto w koalicji kto w opozycji i nie wiedzieli na kogo oddać swój głos? Państwo radni nie przejmujcie się niczym, mieszkańcy też już się dawno w tym pogubili hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając artykuł i śledząc wypowiedź p. Albiniaka, ma on słuszną rację. Zamiast współpracować, to prowadzi się igrzaska polityczne między sobą. Co z tego wyniknie? Ogień podsycany ogniem. Powodzenia, tylko tak dalej, będzie wesoło przedszkolaki. Odpowiedzialni ludzie, podejmujący mądre decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...