Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a mnie ciekawi jak zachowają się Radni w sprawie Pani S.? Czy zagłosują za wygaszeniem mandatu, czy będą solidarni z Radną i nic nie zrobią? Chyba to głosowanie pokaże kto jakim człowiekiem jest, jakie zasady wyznaje... test się odbędzie...jak się spiszą? któż to wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milena napisał:
no nic nie zrobił, obwodnicy Kraśnik nie ma, Orlików też, a i hali sportowej też nie ma, graniczna też się nie wybudowała, w szpitalu też nic się nie działo, a i Mickiewcza, - oj niemota jesteś i tyle, jak byś zaczął dedukować to byś coś może zrozumiał, a tak dalej siedź w domciu i bądź niemotą
Taaaaa mota jesteś :-D - nie za swoje nie sam co do obwodnicy to już za komuny były przymiarki na jej budowę orliki wybudowane przed jego kadencją hala za unijną kasę szpital? Na fabrycznym - obskurny Mickiewicza? Jeśli chodzi o parking przy stokrotce i dalej to część kasy wyłożyła właśnie stokrotka a i miasto sprzedając plac otrzymuje kasę to niech coś dla mieszkańców zrobi ja dalej będę w domu a Ty wyjdż na ulicę i wychwalaj kolesi z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta radna już dawno powinna zrezygnować z pełnienia tej funkcji, bo podpisała się pod listą, w której oznajmiono nam, że możliwa jest współpraca tylko z byłym burmistrzem. Ludzie, trochę honoru!! Spadać tam, gdzie bedziecie mieli mozliwość współpracy dla społeczeństwa Kraśnika! WY jestescie dla NAS a nie odwrotnie! Jeśli radni zagłosują za utrzymaniem mandatu dla tej kobiety to oznacza, że nie szanują siebie ale przede wszystkim nie szanuja NAS!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można oczekiwać pod tym względem honoru od radnych, jesli sam pan burmistrz sie nim nie wykazuje, a piszę to w odniesieniu do jego przedwyborczych zapowiedzi, które nie znajdują najmnieszego potwierdzenia od kiedy zaczął sprawować swoją funkcją. A nie szanowanie nas i siebie doskonale można zarzucic innym radnym, chociazby z tym startującym z listy PiS, a prym wsród nich wiedzie radny Misiak, który zapomina że jest dla ludzi i mało się nie skręci na sesjach w swojej słuzalczej obronie interesów włodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jak można oczekiwać pod tym względem honoru od radnych, jesli sam pan burmistrz sie nim nie wykazuje, a piszę to w odniesieniu do jego przedwyborczych zapowiedzi, które nie znajdują najmnieszego potwierdzenia od kiedy zaczął sprawować swoją funkcją. A nie szanowanie nas i siebie doskonale można zarzucic innym radnym, chociazby z tym startującym z listy PiS, a prym wsród nich wiedzie radny Misiak, który zapomina że jest dla ludzi i mało się nie skręci na sesjach w swojej słuzalczej obronie interesów włodarza.
Można oczekiwac honoru i dbalości o sprawy Krasnika od wszystkich radnych, jednakże nie od tych którzy nie potrafi współpracować z nowym burmistrzem, a przede wszystkim nie od tych z podejrzanej grupy byłego włodarza - wystarczający dowód- Marzena S. WARUNKOWE umorzenie postępowania, małżonek Roman S. Wyrok w zawieszeniu po dobrowolnym poddaniu się karze, były burmistrz jeszcze nie skazany aczkolwiek prokuratura proponuje 3/6 i zamierza on według mediów dobrowolnie poddac się karze. To nie są ludzie godni zaufania-to chyba jasne? A nie powiem, bo nie śledzę przedwyborczych obietnic p. Włodarczyka. Ale za kazdym razem kiedy jestem w rodzinnym miescie rzuca mi sie na oczy kolorowa fontanna i paskudny rynek Starego Miasta. Ten widok wystarczy, żeby ocenić rządy byłego włodarza miasta. co do sluzalczej postawy - "tyle slonca w całym mieście..." )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mina napisał:
Można oczekiwac honoru i dbalości o sprawy Krasnika od wszystkich radnych, jednakże nie od tych którzy nie potrafi współpracować z nowym burmistrzem, a przede wszystkim nie od tych z podejrzanej grupy byłego włodarza - wystarczający dowód- Marzena S. WARUNKOWE umorzenie postępowania, małżonek Roman S. Wyrok w zawieszeniu po dobrowolnym poddaniu się karze, były burmistrz jeszcze nie skazany aczkolwiek prokuratura proponuje 3/6 i zamierza on według mediów dobrowolnie poddac się karze. To nie są ludzie godni zaufania-to chyba jasne? A nie powiem, bo nie śledzę przedwyborczych obietnic p. Włodarczyka. Ale za kazdym razem kiedy jestem w rodzinnym miescie rzuca mi sie na oczy kolorowa fontanna i paskudny rynek Starego Miasta. Ten widok wystarczy, żeby ocenić rządy byłego włodarza miasta. co do sluzalczej postawy - "tyle slonca w całym mieście..." )
Zaraz, zaraz! Czego ty oczekujesz, zeby radni godzili się na wszystko co jest w zamierzeniach burmistrza, pomimo że kłóci sie to z interesem mieszkanców, którzy wybierali tych radnych, zeby ich interesy reprezentowali, gdyż to ma byc dowodem ich honoru i dbałosci o sprawy miasta? Ja bym powiedziała cos wręcz przeciwnego, że to ślepe bycie na usługach burmistrza przy jednoczesnym działaniu na niekorzyść mieszkanców pozbawia ich honoru i dbałości o sprawy miasta. A co do radnej S. mówisz o karze, w którą zamieszanych jest wieksza ilosc osób, a mimo tego nie przeszkadzało, zeby jedna z nich była prawą ręką pana burmistrza. Takze rozchodzi sie chyba o same realia, czy ktoś we wszystkim przytakuje interesom burmistrza i jego układowi, czy tez nie. I czyzby kolejny na liście nawiązał juz dobre stosunki z nowymi władzami, ze juz nie przeszkadzało by jego kandydowanie z tej samej opozycyjnej listy, zgodnie wspólpracującej z byłym burmistrzem? I ja śledziłam przedwyborcze zapowiedzi pana burmistrza jak i sledzę ich spełnianie, i wcale przy tym nie ograniczam sie do samych inwestycji. A co do fonntany wystarczy chociaż spojrzec za ile np. fundnał sobie taki Wrocław. A co do rynków, to musiałbys zauwazać brzydotę wielu innych i to znanych duzych miast, na wzór których nasz został zrobiony. W czasach kiedy był robiony w tym zakresie obowiązywały inne standarty.
Ostatnio edytowany 4 stycznia 2012 r. o 16:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uważam, żeby radni mieli godzić się na wszystko czego oczekuje burmistrz bo chyba swój rozum mają? Ja wybierałam kogoś kto będzie reprezentował mnie, a nie dyktował własne warunki komu będzie służył, a z kim nie będzie współpracował. Masz rację -ślepe działania na usługach byłego burmistrza zgubiło już niejednego- jak podałam w poprzednim poście. W karę moja droga nie jest zamieszany nikt oprócz pani S. bo to jest indywidualna sprawa sądowa. Zamieszani mogą być w cały proceder, o którym wszyscy doskonale wiemy, a co jest absolutnie KARYGODNE i to jeszcze gorzej, że jest takich osób jak małżeństwo S. czy były burmistrz więcej. Realia droga Marysieńko są takie, że zarówno jak przytakiwali za starego włodarza, tak będą przytakiwać i teraz, jednakże nie słyszałam, żeby radni nie podpisani na liście poparcia dla byłego burmistrza wymyślali z kim będą pracować tylko i wyłącznie. Ja powiedziałam, że nie śledzę spełniania obietnic przedwyborczych, jednakże nie chodzi o same inwestycje tylko o ROZRZUTNOŚĆ i BEZSENSOWNE budowanie czegoś co można byłoby robić jak już byłyby miejsca pracy -zgodnie z zasadą najpierw chleb a potem igrzyska. I tak jak już wspomniałam moje ulubione NAJGORSZE inwestycje byłego burmistrza to: Rynek Starego miasta - dziury, paskudne, brudne kamienice i nieotynkowany blok, fontanna w dzielnicy fabrycznej- chyba żeby gołębie miały na co srać?, zbiornik retencyjny, bo zalewem tego nazwać nie można-brudno, najpierw palmy sztuczne, potem prawdziwe (sic!), i ostatnia z moich ulubionych- otwarta z wielkim hukiem ulica Graniczna- czyli slalom pomiędzy studzienkami kanalizacyjnymi ) Aż dziw bierze, że nikt tego do teleexpresu nie wysłał... Chyba nie powiesz, że chciałabyś się popławić jeszcze w aquaparku? Wrocław może sobie pozwalać na ozdabianie miasta, bo mieszkańcy mają z czego żyć, ponadto miasto jest piekne-nieporónywalne do naszego. Standard wykonania Rynku od początku budził kontrowersje, bo chyba nikomu nie wydawało się, że wybrukowanie go i odsłonięcie wątpliwej urody zabudowań będzie zgodne z oczekiwaniami mieszkańców i będzie poprawiało jego wizerunek. Więc może nie podoba Ci się polityka nowego włodarza, masz do tego prawo, a mnie nie podoba się co zrobiono z Kraśnikiem - a właściwie czego nie zrobiono przez ostatnie 15 lat. Czekam i obserwuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Fashion is for the moment [spam] Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rzeczywiście wstyd aby osoba ubabrana w aferę korupcyjną reprezentowała mieszkańców w Radzie Miasta. Ja za 3 lata nie skuszę się już na babeczki p. Marzeny S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katek napisał:
a czy były Wice Burmistrz też był na wypadzie???, słyszałam, że tak i nawet narty ze sobą zabrał :-) dobre, dobre, a potem z Dyrektora został Wice Burmistrzem (i kilka innych stołków mu się dostało) ot i Prawo i Sprawiedliwość w Polsce mamy :-) Banie Burmistrzu gratulujemy!!!
Tak tak, i to za pieniadze szkolne o czym pan prokurator dobrze wie. Kiedy doniosl na kolegow wplacil je do szkolnego depozytu i "ktos" je ukradl...szkola nigdy ich nie odzyskala. A wyjazdy na zagraniczne wczasy nauczycielskie fundowala mu firma turystyczna tak go polubila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następcą przestępczyni w radzie miasta ma być Ofczarski ksywa "księgowy" . Zbieram materiały do " wypadków miłosnych prominentów kraśnickich w okresie panowania Czubińskiego" - czekam na wpisy na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fama napisał:
Tak tak, i to za pieniadze szkolne o czym pan prokurator dobrze wie. Kiedy doniosl na kolegow wplacil je do szkolnego depozytu i "ktos" je ukradl...szkola nigdy ich nie odzyskala. A wyjazdy na zagraniczne wczasy nauczycielskie fundowala mu firma turystyczna tak go polubila
Ze starym Burmistrzem kilka razy był na Ukrainie też nie płacił z własnej kieszenie, nie wspomnę o subwencji. Niezły oszust tak naprawdę z tego człowieka. No cóż taka władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale śpi spokojnie (były wice)bo „męczynas YACHT” to jego kumpel więc na niego nie doniesie, w końcu zasłużył się nowej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baca napisał:
Zbieram materiały do " wypadków miłosnych prominentów kraśnickich w okresie panowania Czubińskiego" - czekam na wpisy na ten temat.
a w starostwie z tego okresu może być ? bo całkiem niedawno "błysnął" tam sekretarz ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ciekawe, a z kim tym razem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy pani z wyrokiem jest pedagogiem szkolnym? Czy w lubelskiej oświacie trzeba być szują i złodziejem, żeby pracować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po prostu KARMA. Ona nie jednej osobie starała się zaszkodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marzenko dobrze ze tylko to odkryli, a pamietasz hale przy gim nr 1? to byly dopiero pieniądze, no niestety z halą w LO im. M.Reja sie juz nam nie udało ale i tak jest dobrze, mam nadzieje, że reszty tez nie odkryją, pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr czubinski napisał:
marzenko dobrze ze tylko to odkryli, a pamietasz hale przy gim nr 1? to byly dopiero pieniądze, no niestety z halą w LO im. M.Reja sie juz nam nie udało ale i tak jest dobrze, mam nadzieje, że reszty tez nie odkryją, pozdrawiam:)
Sam fakt podpisania sie cudzym imieniem i nazwiskiem dowodzi, ze samemu jest sie niezłym oszustem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...