Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Sprawą odwołanego dyrektora zajmie się sąd

Utworzony przez Mieszkanka, 11 maja 2011 r. o 15:07 Powrót do artykułu
Kłamiesz.Nikt nie opuszcza miejsca pracy aby robić zakupy.Tak było za Piotra ale juz nie jest. Wymień chocby jedną kompetentna osobę która została zwolniona bez powodu. Jedna osobę? Pan Bartoś,ktory przez lata pomagał ludziom biednym i odrzuconym, a takich w Krasniku wbrew pozorom jest wielu.Jeszcze chcesz kilka przykladów? Ciekawe czy pan Bartoś pomaga tak biednym , bezinteresownie? Czy może ma z tego spore korzyści? a jeszcze jedno , skąd to pan bartoś został zwolniony???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Dlaczego piszesz, ze w samym urzędzie tylko 5 osób, skoro mnie od początku nowej kadencji do chwili obecnej w porównaniu ze stanem nazwisk figurujących za Czubinskiego brakuje az 15 osób? Ktos kiedyś pisał, ze KPM pozwalniano ludzi a w ich miejsce przyjęto nowych.
Demokracja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
Demokracja!!!
Szczerze, nie rozumiem. To demokracja jest podstawą do kłamstw, wprowadzania ludzi w błąd, czy tez do zwalniania ludzi z pracy, bo panu burmistrzowi tak sie podoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Szczerze, nie rozumiem. To demokracja jest podstawą do kłamstw, wprowadzania ludzi w błąd, czy tez do zwalniania ludzi z pracy, bo panu burmistrzowi tak sie podoba?
nie chce mi się wchodzić z Toba w dyskusje!!! jeśli juz to konkrety pisz !!! wiem jak było za poprzedniego burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
nie chce mi się wchodzić z Toba w dyskusje!!! jeśli juz to konkrety pisz !!! wiem jak było za poprzedniego burmistrza
Trudno dopatrzec sie jakichkolwiek konkretów u Ciebie, a od innych ich wymagasz. Ale konkretnie chodzi mi o te róznice pomiędzy tym co sie mówiło, obiecywało przed wyborami, co sie teraz próbuje wciskac ludziom, a tym jak przedstawia sie stan faktyczny. I ani demokracja , ani poprzedni burmistrz nie sa tu w zadnym wypadku usprawiedliwieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Trudno dopatrzec sie jakichkolwiek konkretów u Ciebie, a od innych ich wymagasz. Ale konkretnie chodzi mi o te róznice pomiędzy tym co sie mówiło, obiecywało przed wyborami, co sie teraz próbuje wciskac ludziom, a tym jak przedstawia sie stan faktyczny. I ani demokracja , ani poprzedni burmistrz nie sa tu w zadnym wypadku usprawiedliwieniem.
ja nikogo nie oskarżam, jakie konkrety mam Ci podać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość II napisał:
Niech Rózyński zrobi 10 przysiadów to potwierdzi swoje wysokie i jedyne kwalifikacja "bycia" komendantem. Przypomnijcie sobie onaniści Czubkowi jak zwalniał strażników i co wyprawiał w podczasie wyborów .
Komendant ma wykazać się sprawnością intelektualną i organizacyjną nie zaś siłą fizyczną choć tej Różyńskiemu odmówić nie można. Rozumiem, że wystarczające kwalifikacje na komendanta straży miejskiej kończą się w umiejętności dostarczania pism "nowo namaszczonego" do obywateli tego miasta Generalnie jeżeli masz obrażać forumowiczów to mam dla ciebie propozycje - umyj się wreszcie, posprzątaj pokój i może zaproś jakąś dziewczynę bo ci plemniczki na mózg już biją i tylko ci o masturbacji w głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
ja nikogo nie oskarżam, jakie konkrety mam Ci podać?
W jaki sposób demokracja wpłynęła na powstanie róznicy między 5 a 15 nazwiskami, jakie zniknęły ze strony miasta, jako juz niepracujące w urzędzie za nowej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
W jaki sposób demokracja wpłynęła na powstanie róznicy między 5 a 15 nazwiskami, jakie zniknęły ze strony miasta, jako juz niepracujące w urzędzie za nowej władzy.
Byli lepsi od nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... napisał:
[b]Zla mi ciebie PO po trupach, Ty Pisowcu co ty piszesz, jedz do kaczora i idzie do psychiatry:) [/b]
zapraszam do logopedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
Byli lepsi od nich
Ale w takim przypadku, ze sie mówi o 5, gdy tym czasem z pracy w urzedzie odeszło 15 ludzi lepszosć jednych nad drugimi nie ma żadnego znaczenia. A i tak, ta ich lepszosć polega na lepszej znajomosci z nową władzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś dziwnego się dzieje. UM ogłosił już komisje w sprawie konkursu w PG1, ale nie ma nic na temat SP4. Czyżby się wycofali z konkursu na dyrektora w SP4?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...