Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Takie inwestycje proponują mieszkańcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2017 r. o 22:58 Powrót do artykułu
bo dach na światyni już jest :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czerwonych skręca z niemocy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z ul. Urzędowskiej są radni? Brak zjazdu do ul. Piaskowej do warsztatów samochodowych i domków jednorodzinnych na II Piaskach. Chodnik w tym miejscu do du...y.Wiecznie błoto. Może ktoś raczy się tym zająć.. Podatki płacimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy tych propozycji to przypadlkiem nie same władze miasta ze swoimi najbardziej zaufanymi ludzmi i ich oraz swoimi rodzinami przygotowywały ? A teraz jeszcze będa sami decydowac o ich realizacji. Przeciez te propozycje to nic innego jak załatwianie sobie przez miasto własnych interesów za pomoca budzetu obywatelskiego. I co to sa te buble, że aż o dwa boiska dla nich było wnioskowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz wiem co to takiego. Ktoś wziął chyba pieniądze za rozpowszechnienie tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która to dzielnica ma swoją OSP z orkiestrą dętą na własnosć, żeby finansowała im mundury i instrumenty? A tak poza tym, to strażaki nie dostają umundourowanie czy tez dopłat do niego? I dlaczego ludzie mają finansowac orkiestrę , która lata tylko na pogrzeby samych strażaków no i może jeszcze na jakies imprezy państwowe. Masz rację gosciu, miasto przy pomocy budzetu obywatelskiego próbuje swoje interesy pozałatwiac. Pieniądze z budżetu obywatelskiego mają słuzyc wszystkim , a nie tylko nielicznym wybrańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwiekszą głupotą jaka można wymyslec jest budowanie placów zabaw przy szkołach? Komu one mają słuzyć,  uczniom czy nauczycielom? Ich potrzeba byłaby zrozumiała, gdyby w szkołach były oddziały przedszkolne. A tak to chyba uczniowie w ramach lecji wuefu będa chodzic na plac zabaw. dwoje sie bedzie hustac a reszta przyglądac albo pójdzie do piaskownicy babki robić. Żeby jeszcze taka szkoła była jedynym miejscem, gdzie mozna ujrzeć taki plac zabaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budżet obywatelski istnieje juz parę lat, ale mieszkajac w obwodzie 4 nie widziałam żadnej inwestycji, na którą byłby przeznaczony. Mógłby mi ktos napisac jakie to były inwestycje, o których nic mnie i moim znajomym nie wiadomo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaję że ja tez takowych nie widziałam, w całym starym. Ale moze nalezało by ich poszukac w najbliższych sąsiedztwach miejsc zamieszkania naszych radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenka napisał:
Budżet obywatelski istnieje juz parę lat, ale mieszkajac w obwodzie 4 nie widziałam żadnej inwestycji, na którą byłby przeznaczony. Mógłby mi ktos napisac jakie to były inwestycje, o których nic mnie i moim znajomym nie wiadomo?
Czyżby takich inwestycji nie było, że nikt nie potrafi ich wskazac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to w waszych rękach narzekacze, która inwestycja wygra. Jak ktoś nie chce, żeby kupować sprzęt dla orkiestry, niech głosuje na coś innego... Zgłaszanie inwestycji też nie było zabronione ani tajne, nikt wam nie bronił forsować swoich pomysłów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W starym w zeszłym roku wygrał zakup szafek dla szkoły nr 2, teraz koszary i rynek są rozdzielone, więc jest szansa coś zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
No to w waszych rękach narzekacze, która inwestycja wygra. Jak ktoś nie chce, żeby kupować sprzęt dla orkiestry, niech głosuje na coś innego... Zgłaszanie inwestycji też nie było zabronione ani tajne, nikt wam nie bronił forsować swoich pomysłów.
To gdzie i kiedy głosowanie? Gdzie można znaleźć wykaz konkretnych inwestycji w danymj obwodzie? A wczesniej gdzie mozna było znależć informacje o zbieraniu ofert?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
W starym w zeszłym roku wygrał zakup szafek dla szkoły nr 2, teraz koszary i rynek są rozdzielone, więc jest szansa coś zrobić
A to te szafki słuzą mieszkancom , że zostały zakupione z budzeu obwatelskiego? Chcieli rodzice szafki dla swoich dzieci, to niech by je zakupili ze swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyposażenie szkół jest w gestii miasta, poza tym szkoły maja do dyspozycji subwncję oświatowa na kazdego ucznia. I niej mozna było sfinansować szafi. A w zadnym wypadku takiemu celowi nie powinny słuzyc środki z budzetu obywatelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory myslałem, ze ochotnicze straże są tylko na wsiach. A ta krasnicka i to z orkiestrą gdzie sie miesci? W Krasniku jest straz zawodowa, a jak chłopakom ochotnikom chce sie bawic w strażaków, to na swój koszt. Jeszcze moze naukę gry na instrumentach trzeba będzie im fundować, zeby mogli realizować swoje marzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o straz  na jagiellonskiej, która w nazwie ma miejska, a miasto ma życzenie, zeby finamnsował ją jeden obręb. Chłopaki zamiast opalać sie całymi dniami pod remizą wzięły by się za robotę i zapracowali na mundury dla siebie. Banda obiboków, która raz w miesiacu albo i nie wyjedzie do pożaru, za co jeszcze bierze pieniądze. Takze z taką bandą  i ich rodzinami łasymi na darmochę, nikt nie ma szansy wygrać w głosowaniu. A jedynym instrumentem na jaskim grają, to jest puszczanie syreny samochodu strazackiego z nudów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle juz lat istnieje straż na Piaskach i nigdy strazacy ani w pojedynkę a tym bardziej tak gromadnie nie pilnowali remizy, jak ci obecnni.  Ba, nawet organizujac zabawy zarabiali na siebie, tak jak i z resztą inni strazacy ochotnicy po innych wsiach. Kto tych tak finansuje, że nie pracujac tylko całymi dniami przesiadując stac ich na samochody, które często i gęsto ledwo sie mieszczą na placu. Przejezdzając tamtędy odnosi sie wrazenie , ze to jakis klub towarzyski dla nielicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze środków funduszu obywatelskiego nie powinny byc wspierane  ściśle okreslone grupy społeczne. On ma służyć wszystkim mieszkańcom. Niedorzecznoscią jest, żeby wszyscy mieszkańcy finansowali interesy zamkniętych grup, do których sami nie będą mieli dostępu i nigdy nie będzie im dane skorzystać z tego na co wyłożyli swoje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co miasto robi, jest to finansowanie kast, zeby  mogły rozwijać swoje pasje bez ponoszenia kosztów własnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...