Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Urząd Miasta chce przekazać 100 tys. zł na kościół

Utworzony przez Kraśniczanka od urodzenia, 28 września 2011 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Kto jeszcze w Polsce nie płaci podatków? Diety radnych (są ich tysiące w kraju) są nieopodatkowane. Czy pensje sędziów i prokuratorów, oprócz tego, że są dożywotnie, to opodatkowane? A ile kosztują posłowie? A dlaczego całe społeczeństwo łoży na partie polityczne? Przecież mogą się utrzymywać ze składek!
Dopóki ITI o tym nie zatrąbi, dopóty wykształcona młodzież z dużych miast tego nie zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze niewiem co trzeba by jeszcze zrobic....moze nasi duspsterze powinni dostawac tak jak my po 1000zl i utrzymac rodziny odlozyc na przyszlosc i przezyc...a nie cholera ''co łaska'' czy tobie ktos cos dal za darmo?! nie bo o wszystko musisz walczyc sam(a) a przyjdzie taki doktorek z cieplej posadki na cieplejsza i od razu swiętym chce zostac.....to ja sie pytam od keidy w kraśniku sprzedaja odpusty.....a niech ktoryslecha tylko ''na kolende'' sie do mnie wybierze to jak mam brame szeroka to wąska moze byc:>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z 1000zł odłożyć i przeżyć...chyba o wodzie i chlebie-ja tak nie potrafię.Darmochy nie lubię i nikomu nie dam jeśli uważam,że nie zasługuje na bezinteresowną pomoc.Każdy towar...jest do sprzedania-widocznie odpusty też,ale kupować...tego nie musisz,decyzja należy do Ciebie.A co do"kolendy"-ależ bojowa kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z 1000zł odłożyć i przeżyć...chyba o wodzie i chlebie-ja tak nie potrafię.Darmochy nie lubię i nikomu nie dam jeśli uważam,że nie zasługuje na bezinteresowną pomoc.Każdy towar...jest do sprzedania-widocznie odpusty też,ale kupować...tego nie musisz,decyzja należy do Ciebie.A co do"kolendy"-ależ bojowa kobieta no z 1000 cieżko ale niech sprobuja moze ''łaska pańska''im domopomze...cholera jak tak to ględza ufajcie Bogu..to niech sami zaufaja a nie nasza kase ciągna do cholery jasnej...moze jeszcze niedlugo bedzie tak ze na rzecz remontu ''boss'' opodatkuje kazda rodzine jakąs konkretna kwotoa co by drobnymi kasy niezasiecac....wr.............az mnie podrywa patrze na ta jego becszczelan buziunie....ku*** jak tak to uwza ze ambona nie jest po to by kogos osadzac ale jak na jego temya ktos cos napisal to grzmial i potepieniem straszyl..ot polityka koscielna....a co do bojowosci to ksiezulek jeszcze mnie popamieta......i dlugo mu sie bedzie krasnik odbijac....oj dlugo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat dofinansowania remontu obiektu zabytkowego jest próbą odwrócenia uwagi od spraw istotnych: tu chodzi o walkę przedwyborczą. Osiągnięcie określonego pułapu procent w wyborach gwarantuje partiom dofinansowanie z budżetu państwa. Palikot i jego zwolennicy właśnie na nagonce na KK chcą się wzbogacić w ten sposób. Jako człowiek po szkołach doskonale wie, że 50 lat socjalizmu tak wyżarło Polakom mózgi, że pod byle pretekstem wykopią własną historię, byleby poczuć "wolność". To jest manipulacja i tylko ograniczeni ludzie tego nie widzą. Najpierw odebrać dofinansowanie partii politycznych, potem zabierać się za coś innego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśniczanka napisał:
Z 1000zł odłożyć i przeżyć...chyba o wodzie i chlebie-ja tak nie potrafię.Darmochy nie lubię i nikomu nie dam jeśli uważam,że nie zasługuje na bezinteresowną pomoc.Każdy towar...jest do sprzedania-widocznie odpusty też,ale kupować...tego nie musisz,decyzja należy do Ciebie.A co do"kolendy"-ależ bojowa kobieta no z 1000 cieżko ale niech sprobuja moze ''łaska pańska''im domopomze...cholera jak tak to ględza ufajcie Bogu..to niech sami zaufaja a nie nasza kase ciągna do cholery jasnej...moze jeszcze niedlugo bedzie tak ze na rzecz remontu ''boss'' opodatkuje kazda rodzine jakąs konkretna kwotoa co by drobnymi kasy niezasiecac....wr.............az mnie podrywa patrze na ta jego becszczelan buziunie....ku*** jak tak to uwza ze ambona nie jest po to by kogos osadzac ale jak na jego temya ktos cos napisal to grzmial i potepieniem straszyl..ot polityka koscielna....a co do bojowosci to ksiezulek jeszcze mnie popamieta......i dlugo mu sie bedzie krasnik odbijac....oj dlugo...
Nie bulwersuj się tak,nie dawaj,nie patrz na jego buziunię,nie bój się potępienia.Niech grzmi.Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni.Nie do nas osąd należy. Oby nie odbił się czkawką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Temat dofinansowania remontu obiektu zabytkowego jest próbą odwrócenia uwagi od spraw istotnych: tu chodzi o walkę przedwyborczą. Osiągnięcie określonego pułapu procent w wyborach gwarantuje partiom dofinansowanie z budżetu państwa. Palikot i jego zwolennicy właśnie na nagonce na KK chcą się wzbogacić w ten sposób. Jako człowiek po szkołach doskonale wie, że 50 lat socjalizmu tak wyżarło Polakom mózgi, że pod byle pretekstem wykopią własną historię, byleby poczuć "wolność". To jest manipulacja i tylko ograniczeni ludzie tego nie widzą. Najpierw odebrać dofinansowanie partii politycznych, potem zabierać się za coś innego!
Sprawa wyłożenia pieniędzy na kościół ma wydzwięk tylko lokalny i nie jest żadną próbą odwrócenia uwagi od waznych spraw, ale jest zagrywką na szukanie poparcia w wyborach, wsród grupy najbardziej zagożałych zwolenników kościoła. Przeciez każdemu z kandydatów chodzi tylko o to, żeby wyborcy pomogli mu zapewnić sobie wygodną, hojnie opłacną, wpływową posadkę na wiejskiej.Przeciez jak taki poseł Stawiarski ze swojego odległego 7 miejsca nie dostanie sie do sejmu, to tak naprawdę będzie mu wisiało ile taka partia dostanie dofinansowania z budżetu., ale za to sam na tym niebywale straci. Palikot na swojej nagonce chce zyskać wieksze poparcie, własnie podejmując temat, który tak naprawdę wielu ludziom leży na sercu.To sa osoby jasno patrzące, a nie zastraszone, zmanipulowane. Widzą coraz wiekszką władzę i wpływy Kk w tym kraju i na życie ludzi, próbując coraz bardziej uzaleznic ich nie tyle od wiary, ale od narzucanych warunków, które wynikają z wiary. I dla przykładu takie opodatkowanie kleru nie ma zadnego zwiazku z wykopywaniem własnej historii. Nie ma tez zadnego związku z wyrzekaniem sie wiary. Palikota w duzej mierze poprą ludzie młodzi, którym komuna nie miała jak i kiedy wyżreć mózgów.Ale w tej kwestii popierają go szersze kregi wyborców, którym moga nawet nie odpowiadac inne załozenia programowe. Ale tak samo masa ludzi jest za odebraniem dofinansowania z buzdzetu partiom politycznym, które szastają pieniędzmi bez zadnych ograniczen, a żeby miały czym szastac to z czego tylko można zabiera sie zwykłym obywatelom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...