Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...a czemu nie majo pracowac jesli dal im wyksztalcenie na wysokim poziomie i sa miejsca zgodne z ich edukacja? Kazdy moze pojsc do kadr i zlozyc podanie o przyjecie a pan przewodniczacy nawet ne wiedzial ze dzieci tam chca isc do roboty a jak juz zosyaly przyjete to przeciez nie powie im idzcie precz bo ja nie chce was tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Polacy, jeżeli możecie, wracajcie do ojczyzny" tak brzmi fragment tekstu III Tajemnicy Fatimskiej. Proszę wszystkich ludzi o zapoznanie się z jej treścią i nawracanie się do Boga a zostanie wam zachowane wasze życie. "Do wiernych dusz, zapamiętajcie by zapalić błogosławione świece i przygotować poświęcony ołtarz z krucyfiksem by połączyć się z Bogiem i błagać o Jego nieskończoną litość." Tak należy postąpić gdy nastanie ciemność. Zapoznajcie się z tekstem III Tajemnicy Fatimskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to go więcej nie wybierajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratunek napisał:
"Polacy, jeżeli możecie, wracajcie do ojczyzny" tak brzmi fragment tekstu III Tajemnicy Fatimskiej. Proszę wszystkich ludzi o zapoznanie się z jej treścią i nawracanie się do Boga a zostanie wam zachowane wasze życie. "Do wiernych dusz, zapamiętajcie by zapalić błogosławione świece i przygotować poświęcony ołtarz z krucyfiksem by połączyć się z Bogiem i błagać o Jego nieskończoną litość." Tak należy postąpić gdy nastanie ciemność. Zapoznajcie się z tekstem III Tajemnicy Fatimskiej.
A dasz im dobrze płatną pracę? Czy chodzi tylko o to, żeby powiększali rzesze ciemnych , nawiedzonych i zatrwożonych nędzarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo jesteś tak skrajnie naiwny, albo też uczestniczysz w takim układzie albo jesteś po prostu głupi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Autorzy listu oskarżają Aleksandra Palucha o nepotyzm. – "Zatrudnił" troje dzieci i ich żony oraz zięcia na intratnych stanowiskach. Po dwa razy dostawali podwyżki, a inni nie mieli nic. Pracuje tu jeszcze jego brat z synami i dzieci drugiego brata – czytamy w liście. Jego syn jest kierownikiem działu BHP. W zakładzie pracuje również drugi syn przewodniczącego, jego córka, brat i bratankowie. Związkowiec nie widzi w tym nic dziwnego. – Moja żona też tu pracowała. Aleksander Paluch kieruje związkiem od 1991 roku. Do związku należą też dzieci przewodniczącego" ... w Kraśniku nie ma chyba żadnej innej roboty, skoro jeden watażka poobsadzał całą swoja familię w jednym miejscu, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa cała rodzina pracuje w fabryce a Pan nic o tym nie wie heh śmiechu warte. Ale co miał powiedzieć tak załatwiłem całej familii robotę? Zresztą tak jest wszędzie np. w Zakładzie Energetycznym, Gazowni, w Wodociągach czyli tam gdzie robota jest państwowa, premii, 13-stek, dodatków, odpraw jest od uja a dostać się tam bez dobrych znajomości nie ma najmniejszych szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elka napisał:
pan przewodniczacy nawet ne wiedzial ze dzieci tam chca isc do roboty a jak juz zosyaly przyjete to przeciez nie powie im idzcie precz bo ja nie chce was tutaj
... to na serio czy kabaret ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALUCH NA PREZYDENTA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od 22 lat tak robią, a teraz nagle przbudzenie. Wszędzie są teraz prywatne folwarki, a zwłaszcza w firmach z udziałem Skarbu Państwa bo w prywatnej firmie właściciel może zatrudniać kogo chce nawet i prostytutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie w Polsce jest inaczej może mi ktoś powie ?....A na jakich zasadach trafiła córka Jacka Wincenta Rostowskiego do pracy w MSZ Sikorskiego ? Zobaczcie co się dzieje w samych lubelskich urzędach....jaka tu pociotkowizna działa. Jeżeli ciebie ktoś nie weźmie PO znajomości za oszewkę i nie posadzi na urzędniczym stołku to nie masz szans choćbyś szczycił się dyplomem najbardziej renomowanej uczelni i cieszył się najlepszymi referencjami.Za komuny mieliśmy pretensje o obsadzanie stanowisk na zasadzie " przyniesiony w teczce"- ale to dotyczyło wyłącznie stanowisk strategicznych ...a dzisiaj jak nie masz znajomości to i o posadę woźnego nie masz się co starać. Możecie Paluchowi naskoczyć....na ch..a. -czemu ? Bo tam gdzie się odwołujecie ; do pip-u, ,sądu do krajowego zarzadu związku ...- tam wszędzie spotkacie się z takim samym gównem z zagraniczna zwanym nePOtyzmem . Tam wszyscy co siedzą są uczepieni grzbietu pędzącego królika. Takiego skoligaconego kurestwa, takich sitw jakie obsiadły polskie instytucje dzisiaj to jak żyję ponad 50- lat to jeszcze nie widziałem - . Nic na to nie poradzi bo sami jesteśmy sobie winni- jesteśmy takim pochyłym drzewem na które i cherlawa koza wlezie ,zaczynamy myśleć jak nas już od moczu mocno w nocniku ręka piecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zibi napisał:
A gdzie w Polsce jest inaczej może mi ktoś powie ?....A na jakich zasadach trafiła córka Jacka Wincenta Rostowskiego do pracy w MSZ Sikorskiego ? Zobaczcie co się dzieje w samych lubelskich urzędach....jaka tu pociotkowizna działa. Jeżeli ciebie ktoś nie weźmie PO znajomości za oszewkę i nie posadzi na urzędniczym stołku to nie masz szans choćbyś szczycił się dyplomem najbardziej renomowanej uczelni i cieszył się najlepszymi referencjami.Za komuny mieliśmy pretensje o obsadzanie stanowisk na zasadzie " przyniesiony w teczce"- ale to dotyczyło wyłącznie stanowisk strategicznych ...a dzisiaj jak nie masz znajomości to i o posadę woźnego nie masz się co starać. Możecie Paluchowi naskoczyć....na ch..a. -czemu ? Bo tam gdzie się odwołujecie ; do pip-u, ,sądu do krajowego zarzadu związku ...- tam wszędzie spotkacie się z takim samym gównem z zagraniczna zwanym nePOtyzmem . Tam wszyscy co siedzą są uczepieni grzbietu pędzącego królika. Takiego skoligaconego kurestwa, takich sitw jakie obsiadły polskie instytucje dzisiaj to jak żyję ponad 50- lat to jeszcze nie widziałem - . Nic na to nie poradzi bo sami jesteśmy sobie winni- jesteśmy takim pochyłym drzewem na które i cherlawa koza wlezie ,zaczynamy myśleć jak nas już od moczu mocno w nocniku ręka piecze.
Dlatego ZIBI SIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ CHOŁOTĘ. Trzeba gnać tą bande POjebów. hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratunek napisał:
"Polacy, jeżeli możecie, wracajcie do ojczyzny" tak brzmi fragment tekstu III Tajemnicy Fatimskiej. Proszę wszystkich ludzi o zapoznanie się z jej treścią i nawracanie się do Boga a zostanie wam zachowane wasze życie. "Do wiernych dusz, zapamiętajcie by zapalić błogosławione świece i przygotować poświęcony ołtarz z krucyfiksem by połączyć się z Bogiem i błagać o Jego nieskończoną litość." Tak należy postąpić gdy nastanie ciemność. Zapoznajcie się z tekstem III Tajemnicy Fatimskiej.
Tylko jak już wrócę do Polski -do Lublina i zostanie pobłogosławiona moja zapalona świeca to gdzie ją mam postawić w Katedrze , przed ołtarzem Trójcy Przenajświętszej czy przed epitafium Życińskiego bo to mało co mniejsze od ołtarza ?. Otóż przyjacielu ,odkąd Ojciec z Matka zanieśli mnie przed ołtarz i powierzyli Panu Bogu od tego czasu i ja Jego umiłowałem....Wiem że nic nie jest tego w stanie zmienić ,ale istnieje jedna taka niedokodność w moim życiu a mianowicie "pasterze którzy to chcą mnie brać za rączkę i swoimi dróżkami prowadzić do Stwórcy.Po drodze zaczynają mi mówić komu mam się kłaniać a komu nie, komumam składać ofiary a kogo okradać,który naród jest wybrany przez Pana Boga a który to pijaki i złodzieje. WAM WSZYSTKIM MÓWIĘ -SPIE-RDA-LAJ-CIE !!! Ja mam w domu różaniec i dekalog do którego sięstosuję i to wystarczy aby żeby mnie Pan Bóg umiłował. Jeszcze przyrzekłem Najwyższemu przyrzekłem że nie będę czcił innych bogów przed Nim.....ani Życińskich, ani Wojtyłów ani o.Pio. Jamen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratunek napisał:
"Polacy, jeżeli możecie, wracajcie do ojczyzny" tak brzmi fragment tekstu III Tajemnicy Fatimskiej. Proszę wszystkich ludzi o zapoznanie się z jej treścią i nawracanie się do Boga a zostanie wam zachowane wasze życie. "Do wiernych dusz, zapamiętajcie by zapalić błogosławione świece i przygotować poświęcony ołtarz z krucyfiksem by połączyć się z Bogiem i błagać o Jego nieskończoną litość." Tak należy postąpić gdy nastanie ciemność. Zapoznajcie się z tekstem III Tajemnicy Fatimskiej.
Tylko jak już wrócę do Polski -do Lublina i zostanie pobłogosławiona moja zapalona świeca to gdzie ją mam postawić w Katedrze , przed ołtarzem Trójcy Przenajświętszej czy przed epitafium Życińskiego -bo to mało co mniejsze od ołtarza ?. Otóż przyjacielu ,odkąd Ojciec z Matką zanieśli mnie przed ołtarz i powierzyli Panu Bogu to od tego czasu i ja Jego umiłowałem..cały czas wiem,że nic nie jest tego w stanie zmienić.Ale przez ten cały czas istnieje jedna taka niedokodność w moim życiu a mianowicie "pasterze" którzy to chcą mnie brać za rączkę i swoimi dróżkami prowadzić do Stwórcy.Po drodze zaczynają mi mówić komu mam się kłaniać a komu nie, komu mam składać ofiary a kogo okradać,który naród jest wybrany przez Pana Boga a który to pijaki i złodzieje. WAM WSZYSTKIM MÓWIĘ -SPIE-RDA-LAJ-CIE !!! Ja mam w domu różaniec i dekalog do którego się stosuję i to wystarczy jak mnie zapewnił Pan Bógaby ażeby mnie umiłował. Jeszcze przyrzekłem Najwyższemu że nie będę czcił innych bogów przed Nim.....ani Życińskich, ani Wojtyłów ani o.Pio. Jamen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na nowe wybory. 21 lat wystarczy, puchar, kwiatuszki i pa pa. Zanim nowy się ułoży, to przynajmniej zrobi coś dla pracowników, związkowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Larum Vici napisał:
Tylko jak już wrócę do Polski -do Lublina i zostanie pobłogosławiona moja zapalona świeca to gdzie ją mam postawić w Katedrze , przed ołtarzem Trójcy Przenajświętszej czy przed epitafium Życińskiego -bo to mało co mniejsze od ołtarza ?. Otóż przyjacielu ,odkąd Ojciec z Matką zanieśli mnie przed ołtarz i powierzyli Panu Bogu to od tego czasu i ja Jego umiłowałem..cały czas wiem,że nic nie jest tego w stanie zmienić.Ale przez ten cały czas istnieje jedna taka niedokodność w moim życiu a mianowicie "pasterze" którzy to chcą mnie brać za rączkę i swoimi dróżkami prowadzić do Stwórcy.Po drodze zaczynają mi mówić komu mam się kłaniać a komu nie, komu mam składać ofiary a kogo okradać,który naród jest wybrany przez Pana Boga a który to pijaki i złodzieje. WAM WSZYSTKIM MÓWIĘ -SPIE-RDA-LAJ-CIE !!! Ja mam w domu różaniec i dekalog do którego się stosuję i to wystarczy jak mnie zapewnił Pan Bógaby ażeby mnie umiłował. Jeszcze przyrzekłem Najwyższemu że nie będę czcił innych bogów przed Nim.....ani Życińskich, ani Wojtyłów ani o.Pio. Jamen.
Dziękuję Bogu za ludzi Twojego pokroju,myślących,kierujących się określonymi zasadami i mających własne zdanie,idących swoimi wytyczonymi ścieżkami nawet jeśli jest to bardzo trudne.Nikt nam nie obiecał,że będzie łatwo. Kiedyś usłyszałam bardzo mądre słowa mojego księdza proboszcza iż niepotrzebne są nam dogmaty mamy dekalog i on jest naszym drogowskazem,a nawet wystarczą dwa pierwsze przykazania(miłuj Pana Boga nade wszystko,a bliźniego swego jak siebie samego,,,czy to tak wiele? Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy Barany bez szkoły dowiedzcie się najpierw kto pracuje w FŁT a potemm komentujcie niedojdy palcem robione:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Wy Barany bez szkoły dowiedzcie się najpierw kto pracuje w FŁT a potemm komentujcie niedojdy palcem robione:)
A gdzie te córki, zony, siostry, czy kochanki maja pracowac! Przeciez oprocz FŁT w Krasniku to gdzie mozna znależć pracę? Nie ma nowych miejsc pracy, nie powstaja nowe firmy, nikt nawet nie zacheca nowych inwestorów do inwestowania jak np. wjanowie Lubelskim. Co sie czepaiacie ludzi! A Przewodniczacemu sie oberwało bo popieral obecnego Dyr.Produkcji, nie podoba sie to pisiorom i dlatego tak pisza i donosza! Moze niech napisza kilka ciekawostek jak oni swoim prace załatwiają! A kontr kandydat to dobrze ze przegrał, bo trzeba ponosic odpowiedzialnosc za to co sie robi!A nie perfindnie wypierac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak poruszono temat kandydata pana W byłego członka zarządu flt to jeżeli kłamstwo by miało krótkie nogi to ten pan na swoim członku by chodził. Dzień przed wyborami ogłosił że z opcjami walutowymi nie ma nic wspólnego o niczym nie wiedział nic nie pamięta, a w zarządzie to aby robił herbatę i przynosił pączki. Niech pan W zajrzy do kodeksu spółek handlowych jakie uprawnienia ma członek zarządu w takiej firmie i niech bajek nie opowiada. Jeżeli ma odrobinę przyzwoitości to powinien za to przeprosić. System IFS to też nie jego robota, faktycznie na tym się nie zna. A z poparciem pana P spadł na cztery łapki, zresztą nie tylko on ale i inni członkowie zarządu którzy wpędzili flt w takie gigantyczne zadłużenie. Tym panom już dziękujemy za swoje nowatorskie pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...