Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Wyższe podatki i oplata za psa

Utworzony przez gość, 27 października 2011 r. o 20:16 Powrót do artykułu
to pewnie bylo ustalone czlonka lenart i iwan majo swoje interesy w miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawi mnie jak prezes Iwan wyjaśni w swojej spółdzielczej gazetce mieszkańcom swoich zasobów dlaczego był za podwyżką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
ciekawi mnie jak prezes Iwan wyjaśni w swojej spółdzielczej gazetce mieszkańcom swoich zasobów dlaczego był za podwyżką...
Pewnie korzyściami dla spółdzielni, z których pewnie i mieszkancy skorzystają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozliczyc wszystkich ktorzy glosowali za podwyzko podatkow a zwlaszcza czlonke, iwana i lenart, oraz misiaka i spolke plus burmistrza to granda w bialy dzien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mamy burmistrza. Zrobić pożytecznego nic nie potrafi, ale podwyżli nam to wie. On jest bogaty to dla niego nie są duże a dla mnie duże, bo zarabiam mniej niż w ubiegłym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puszczą Kraśnik z torbami. Włodarczyk, Dubiel i cała reszta. A swoją drogą PIS + SLD - koalicja jak się patrzy. Oj gdyby się góra dowiedziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zestawieniu na stronie naszego miasta jak głosowali poszczególni radni zdobyłam pewnosc, że jednak radni Członka i Madejek zasługują na miano dwulicowych fałszywców, którzy co innego mówią, a w ostatecznosci całkiem co innego robią. Ale najbardziej zastanawia mnie jaki cel ma podwyzka podatków od środków transportu, skoro na stronie miasta mozna zobaczyc cała plejadę zwolnionych z tego typu zobowiazań pienieżnych. Czyzby władze naszego miasta czuli sie bogowie, którzy mogą decydowac o losie innych i tak zwolnieniami jednych z płacenia podatków będa wspomagac ich kondycje finansowe przy jednoczesnej próbie rujnowania innych, ewentualnie zwolnienia ich zobowiązań płatniczych za całkowite oddanie sie pod opiekę miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie a co na to były już poseł p. Stawiarski czyżby nie miał zdania, nigdzie go nie widać, jakby pod ziemię się zapadł, pewnie mu nie swojo, ale tak na prawdę to go wydutkali swoi, a zwłaszcza konkurenci z jego listy. Tak myślę sobie,że jak przyjdzie do pracy do urzędu to zastąpi p. Dżugaja, a ten wróci za druty FLT tam jego pewne miejsce zawodowe, chyba,że będzie restrukturyzacja i zwolnią połowę umysłowych w fabryce, ale miejsce dla p. Stawiarskiego musi się znależć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
omnibus napisał:
ludzie a co na to były już poseł p. Stawiarski czyżby nie miał zdania, nigdzie go nie widać, jakby pod ziemię się zapadł, pewnie mu nie swojo, ale tak na prawdę to go wydutkali swoi, a zwłaszcza konkurenci z jego listy. Tak myślę sobie,że jak przyjdzie do pracy do urzędu to zastąpi p. Dżugaja, a ten wróci za druty FLT tam jego pewne miejsce zawodowe, chyba,że będzie restrukturyzacja i zwolnią połowę umysłowych w fabryce, ale miejsce dla p. Stawiarskiego musi się znależć.
Ty omnibus to jakiś ograniczony jesteś: jak DZugaj ma wrócić do fabryki, jak to enklawa dla wyrzutków z PO? Tam co drugi, albo jeszcze gęściej, to zrzut niedouczonych POpleczników byłego. Gdzie tu więc sens? A jakie zdanie na ten temat ma twój idol, były poseł Wilk? Też go jakoś nigdzie nie widać i nie słychać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...