Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co wy ku....y piszecie .... przecież ci z socjala to nawet gdyby im oddać za 1zł to sie nie zgodzą wiem bo pracowałem w pewnej gmimie. Jeden sysf.Jebany socjal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra decyzja widac troce polotu a nie slynny.dachnnny  nakosciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na najbliższej sesji Rady Miasta w dniu 29 grudnia jednym z punktów porządku obrad będzie podjęcie uchwały Rady Miasta Kraśnik w sprawie wzniesienia pomnika ku czci osób, które zginęły w katastrofie samolotu rządowego w Smoleńsku w dniu 10 kwietnia 2010r. Czy taki pomnik jest Kraśnikowi i jego mieszkańcom w ogóle potrzebny? Czy działki na której ten pomnik ma być postawiony nie można wykorzystać w inny sposób przynoszący korzyści miastu i jego mieszkańcom? Kiedy władze Kraśnika przestaną myśleć o przypodobaniu się władzom PiSu?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ciekawy czy polegli tam posłowie też wyłudzali kilometrówki i ile. Jeśli tak to niech te rodziny teraz fundują pomniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten projekt na mieszkania socjalne w internacie  przygotował i złożył   Czubiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal, by z internatu przeznaczonego dla uczącej się młodzieży spoza Kraśnika robić luksusowe, darmowe mieszkania socjalne dla gardzących pracą  meneli i wszelkiej patologii społecznej. Dlaczego jedni muszą ciężko pracować, by kupić lub wybudować własny dom, a inni, którzy nie przejawiają najmniejszej chęci i zaangażowania w tym kierunku, dostają mieszkania za darmo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...