Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: \"Zimowy\" problem z samochodem? Zadzwoń po straż

Utworzony przez Krzysztof Kononowicz, 10 stycznia 2013 r. o 12:23 Powrót do artykułu
Od tego oni są, od tego są oni, od tego są!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować tych nierobów , kilka miast w Polsce już się odważyło !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kran mi się popsuł, proszę o przybycie bezpłatnego serwisu opłacanego z pieniędzy podatników. Ciekaw jestem czy Strażnicy z Kraśnika potrafią znależć akumulator zapłonowy w niektórych pojazdach, czy po prostu podłączął kable do akumulatora pomocniczego który jest akurat pod maską i chu. bomki strzelił jazdy nie ma. Pewnie miasto ich ubezpiecza. A gonić do odśnieżania i prawidłowego parkowania będzie pan Miecio mechanik. bezsens....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spóźniony prezent dla Kraśniczan od Mirołaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chyba śnię, Straż Miejska jest od innych spraw, chyba że nie ma co robić - a jeśli tak jest to zlikwidować!!! Poza tym moża sobie kupić assistance i po sprawie, a nie za publiczne pieniądze robić co niektórym dobrze - a gdzie te niskie temperatur???? I niestety to jest chyba temat zastępczy, trzeba czymś przykryć wpadki Miłościwie nam Panujących Mirka i Jarka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
och biedactwa tracą super fuchę http://forsal.pl/art...ie_je_rzad.html i trza sie łapać byle czego PIES JAK NIE MA CO ROBIĆ TO SE JA.JA LIŻE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co są wyznaczane miejsca dla inwalidów na parkingach? By leżał tam śnieg zepchnięty z ulicy ? Wyślij pan ekipę z łopatą na parking przy ulicy Wyszyńskiego, koło szpitala. Podobno, pod śniegiem są dwa miejsca do parkowania. Jak odwalą śnieg (a jest go po kolana) to zobaczą....koperty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...