Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Zmiana w radzie miasta. Tadeusz Członka odwołany

Utworzony przez Cegła vs Łożysko, 29 listopada 2012 r. o 14:48 Powrót do artykułu
antymarysieńka napisał:
Ktoś tu parę godzin temu popełnił taki "tekst": Już się ucieszyłem, mając przed oczyma wizję błogiego lenistwa ...a tu: tadam ! Taki tekst walący między gały (oczne) - Prawda, że czule, przejmująco, i jakże infantylnie ? Jeżeli ktoś się jednak nabrał na te słowa, to mu głęboko współczuję ... Wiara w słowa (tudzież: dotrzymywanie go) przez tow. Marysieńkę została na forum (po raz kolejny) mocno zachwiana. I tyle w temacie - ona nie zdzierży widoku klawiatury i monitora I jeszcze jedno: Mamy rozumieć, że kolejne wypowiedzi pisze jakiś niecny hochsztapler, podszywający się pod tow. Marysieńkę ?
Nie biorę odpowiedzialności za to co piszą niezarejestrowani użytkownicy forum, którzy mają nieograniczoną mozliwość przybierania takiego samego nicku jak mój. Ja piszę jako zarejestrowany uzytkownik i tylko pod tym sie podpisuję. A z ciebie taka chodząca inteligencja, a nie potrafisz tego odróznić i nie tylko sam siebie wprowadzasz w błąd, ale takze i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik Marysieńka dnia 01 grudzień 2012 - 08:27 napisał [u]Jeżli zobaczycie następny wpis podpisany moim iminiem to jest nie prawda proszę nawet tego nie czytać[/u]. Jeszcze raz przepraszam Marysieńka.
I dalej nie rozumiesz, co się do ciebie pisze; pal licho wszystkich wesołków, którzy się pod ciebie podszywają - mnie jeno chodzi o to, co zostało napisane twoją (ponoć zarejstrowaną) ręką: Przepraszam za to kraśniczan więcej nie zabiorę już głosu na forach jestem TROLEM. Dla mnie był to miód (przynajmniej przez chwilę) na me skołatane serce; naprawdę konstruktywna samokrytyka (połączona z właściwą samooceną), i dodatkowo, w formie bonusu zaświtała nadzieja, że już nigy nikogo na forum nie oszkalujesz ...Rodzi się jednak pytanie (a raczej: wątpliwość) - jak to jest z tą twoją słownością (tudzież: dotrzymywaniem słowa) odnośnie publicznych obietnic nie pisania na forum ? Warta jest li tyle, co twoje pisanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio przeglądając portale informacyjne o Kraśniku znalazłem coś takiego na stronie telewizji kraśnickiej: http://www.ktv.com.p...26#skip_content i nie bardzo rozumiem, dlaczego Miasto Kraśnik tworzy prawo, które ma rewolucjonizować coś co już działa. Tym bardziej, że z tego co obserwuje w okolicznych miastach i gminach wszystko zostało po staremu a planowane ceny są niewiele większe od tych aktualnych.. Dlaczego więc kraśniczanie mają płacić dużo więcej za śmieci, z tego co zrozumiałem to nawet ponad dwukrotnie??? Ktoś może mi to wyjaśnić??? Zająłem się tym problemem, ponieważ mam 5 osobową rodzinę i płacę dzisiaj w bloku około 27 złotych miesięcznie. Według proponowanego systemu przez miasto będę płacił około 62 złotych miesięcznie, co w skali roku uszczupla mój portfel o 426 złotych??? To są pieniądze, które mogę przeznaczyć na podręczniki dla dzieciaków. Nie podoba mi się taki skok na kasę normalnych mieszkańców Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Członka to typowy przykład "towrzysza szmaciaka" niech odpowie jak zatrudnił w Urzędzie Miasta swojego syna też Członkę.Co robi synio i ile zarabia, jakie dotacje dostawał jego prywatny klubik sportowy. Urząd skarbowy powinien rozliczyć majątek Członków który zyskali za Czubka. W PZPR Członka chodził w jednej wyciuchanej marynarce i mieszkał w klitce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
I dalej nie rozumiesz, co się do ciebie pisze; pal licho wszystkich wesołków, którzy się pod ciebie podszywają - mnie jeno chodzi o to, co zostało napisane twoją (ponoć zarejstrowaną) ręką: Przepraszam za to kraśniczan więcej nie zabiorę już głosu na forach jestem TROLEM. Dla mnie był to miód (przynajmniej przez chwilę) na me skołatane serce; naprawdę konstruktywna samokrytyka (połączona z właściwą samooceną), i dodatkowo, w formie bonusu zaświtała nadzieja, że już nigy nikogo na forum nie oszkalujesz ...Rodzi się jednak pytanie (a raczej: wątpliwość) - jak to jest z tą twoją słownością (tudzież: dotrzymywaniem słowa) odnośnie publicznych obietnic nie pisania na forum ? Warta jest li tyle, co twoje pisanie ?
No właśnie widac az nadto, kto tu nie rozumie, gdyz twoje cytaty wziąłes z wypowiedzi pisanej ręką niezarejestrowanego użytkownika. Ale popisuj sie dalej, bo jak widać zmieniłes taktykę i obecnym twoim nadrzędnym celem stało się przypisanie mi na siłę głupawych treści mających mnie zdekredytowac. A z czego mozna wnioskować, ze sam możesz być ich autorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo radni! Zrobiliście porządek - najpierw kolaborował z Czu a teraz z obecnym. Przyszła kryska na matyska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Brawo radni! Zrobiliście porządek - najpierw kolaborował z Czu a teraz z obecnym. Przyszła kryska na matyska!
Jesli by az tak kolaborował to na pewno radni Pis nie składali by wniosku o jego odwołanie. A bardziej podyktowane to było, ze nie kolaborował z obecną władzą w takim stopniu w jakim by chcieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Japa napisał:
A zastępczyni RÓŻOWA LANDRYNKA - specjalistka od niczego pozostała ??
najwidoczniej zostala ale do czego i dla kogo chyba jak kazda rozowa landryna czyli do niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ddddddddupa z niej....ze skorczyc.....hehe.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mąż jak pamiętam 10 lat temu siniak niesamowity......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzyczne pozdrowienia ze Szwajcarii dla byłego przewodniczącego rady przesyła Piotr Cz. http://www.youtube.com/watch?v=FV4Z5UY4bKM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Folk(!)lor. Współczuć 'uwikłania'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://ktv.com.pl/gl...26#skip_content
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pożałowania godni pracownicy tzw. telewizji kraśnik nie mają innego sposobu na zaistnienie, tylko poprzez linki na str. DW? Gdyby poziom waszej pracy był lepszy, to ludzie sami z siebie by was oglądali. A tak, to żenujące przedstawienie tylko ludzie pozbawieni jakichkolwiek zmysłów estetycznych mogą strawić. Najpierw opanujcie sztukę, potem trochę wiedzy o powinności zawodowej, a dopiero potem w eter panowie i panie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twierdzę że Członka odpowiada za zniknięcie ruchu lewicowego w Kraśniku i powiecie. Niesamowity arogant i mający za nic tych którzy nic nie znaczą albo nic nie mogą mu zaofiarować. Dziw tylko że tyle lat jest tolerowany ,ale mówca z niego przedni to i potrafi poderwać lud-,,pomożecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy pożałowania godni pracownicy tzw. telewizji kraśnik nie mają innego sposobu na zaistnienie, tylko poprzez linki na str. DW? Gdyby poziom waszej pracy był lepszy, to ludzie sami z siebie by was oglądali. A tak, to żenujące przedstawienie tylko ludzie pozbawieni jakichkolwiek zmysłów estetycznych mogą strawić. Najpierw opanujcie sztukę, potem trochę wiedzy o powinności zawodowej, a dopiero potem w eter panowie i panie!
Mylisz się, nie każdy ma telewizję Kraśnik. Dostęp do internetu jest łatwiejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Mylisz się, nie każdy ma telewizję Kraśnik. Dostęp do internetu jest łatwiejszy
Gdyby poziom tej niby-telewizji był wyższy, to ludziska sami z ciekawości by do tego zaglądali, a jeszcze jeden drugiemu by to polecił. Ale prawdą jest, że w Kraśniku wstyd przyznawać się, że "toto" się ogląda. Żenada kompletna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
Nareszcie odwołano Członkę - destruktora spółdzielni JEDNOŚĆ - który to od lat wpędza spółdzielnię w coraz większe długi i prowadzi ku upadkowi. W RM też nic dobrego nie robił.
W tym temacie też sie ktoś powinien nim zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chce zobaczyć jakie podwyższki szykują władze Kraśnika, link pod spodem: http://www.ktv.com.p...26#skip_content
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiana dobra, choć trochę nie rozumiem arytmetyki, kto za kim głosował.... słyszałem że jeden z naszych Rajców miał/a ultimatum że ma głosowac za odwołaniem Pana Czonki. Pomimo że jego poziom pracy oceniam wysoko, to czas na zmiany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...