Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Żona śmiertelnie raniła męża. Wyrok w zawieszeniu

Utworzony przez kraśniczanka, 20 kwietnia 2011 r. o 22:39 Powrót do artykułu
Żadna kara nie zwróci Maćkowi życia :-( A poczucie winy zostanie do końca życia i to jest najlepsza kara . Szkoda tylko tej małej kruszynki która będzie wychowywać się bez ojca :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekaw jestem czy taki sam wyrok by zapadł jakby role się odwróciły, jakby to mężczyzna ugodził śmiertelnie kobietę - myślę że za krat do końca życia by ogląda świat.... No ale sądy przecież wszystkich traktują na równi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale draństwo! Śmiertelnie raniła! Nie raniła, ale zabiła, skoro człowiek nie żyje ! A ten tzw. sąd to dopiero ! Życie ludzkie nie ma dla nich żadnego znaczenia ! Skandal !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego artykuł tak mało obszerny? Nie ma podanych żadnych szczegółowych informacji na ten temat?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorsi są przestępcy w togach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ją złapali z narkotykami dostałaby wyższą karę...!!!! To przechodzi ludzkie pojęcie zabiła męża i będzie sobie chodziła bezkarnie na wolności... teraz trzeba poczekać aż znowu komuś wbije nóż i co przecież za pierwszym razem uszło jej na such to czemu nie można zabijać dalej. Nikt mi nie przetłumaczy, że zrobiła to w obronie własnej...Maciek był jaki był ale na pewno nie zrobiłby jej tego samego... szkoda tylko dziecka bo straciło ojca a taka matka to gorsza niz dom dziecka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miejcie pretensji do sądu ,tylko do tego dziennikarzyny który napisał ten artykuł!! Maciuś bo tak miał na imię denat w pełni sobie na to zasłużył!!!!! Ćpun i pijak,ale miał mieszkanie miał wszystko tylko kolesie byli ważniejsi niz własna rodzina ....Miał 31 lat i do piachu.....Takie rzeczy były, są i będą się zdzrzać dopóki ,doputy kary za znęcanie się nad rodziną nie będą wyższe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrwała chwasta!!! Należało mu się i nie ma czego (bo kogo nie można napisać) żałować! Wyrok nie jest sprawiedliwy, poniewaz powinna zostac uniewinniona, działała w obronie koniecznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj więcej informacji http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Zabila-meza-kata-do-wiezienia-nie-pojdzie,wid,13346035,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka prawda napisał:
Wyrwała chwasta!!! Należało mu się i nie ma czego (bo kogo nie można napisać) żałować! Wyrok nie jest sprawiedliwy, poniewaz powinna zostac uniewinniona, działała w obronie koniecznej!
Jak się zadała z takim chwastem, to jakiego traktowania oczekiwała? A wyrok jest sprawiedliwy: patologia (bo używanie noża do wbijania komuś w brzuch nie jest raczej normalne)została napietnowana wyrokiem, ale podatnicy nie będą utrzymywać krewkiej paniusi i jej progenitury. I zagonić do roboty, bo zaraz zacznie poszukiwać kolejnego "Maćka", którego będzie "kochać".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowczo za mało...mam nadzieję że rodzina Maćka się odwoła gdyż mimo że to życia nie zwróci ale przynajmniej oczyści Maćka. A skoro dostała wyrok oznacza to że to nie było do końca w obronie. Znałem Maćka i ją bardzo dobrze. Mimo że Maciek pił i się bawił to ona również gdyż właśnie w tym klimacie się oni poznali i takie życie oboje prowadzili i jedno nie było lepsze od drugiego. Ona nie miała nic,, szukała życia "bez pracy". W tym przypadku moje zdanie jest takie : "Jak dziad odżyje to Cię "torbą" zabije". Tutaj zamiast "torby" był nóż. Życzę siły i cierpliwości rodzinie Maćka w mozolnym ale powoli już efektownym dążeniu do tego co tam naprawdę się stało. Mimo że Maćka już nie ma to myślę że zasługuje on na to by wreszcie wyszło na jaw to co tam tak naprawdę się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...