Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Ktosiu"! Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi w tej wypowiedzi. Z tego co zrozumiałam, uważasz, że to w parafii jest problem. A tak nie jest! Może i głosy są podzielone, ale nikt się w to nie wtrąca i jak zadecyduje ksiądz, rada parafialna oraz ksiądz dziekan tak będzie. A tak w ogóle to ta sprawa jakieś 2 tygodnie temu została rozwiązana. Jeżeli jest problem to tylko między księżmi, którzy mają różny sentyment do historii, a dokładniej terenów Wołynia. A jak już się wypowiadam to uważam, iż miejsce tablic upamiętniających śmierć jest na cmentarzu, ponieważ można by takimi różnymi tablicami obwiesić wszystkie ściany kościoła. Uważam, że jeżeli ktoś nie ma pojęcia na dany temat to nie powinien się wypowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeżeli krzyż, to w każdym urzędzie a jak tablica upamiętyniająca Katyń, to już won z kościoła TAKA JEST HIPOKRYZJA KOŚCIOŁA
Jezus jest tylko jeden, a mordów w całej historii tyle że na krzyż w kościele zabrakło by miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilkołazki proboszcz takie kazanie strzeli tej niedzieli, że na miejscu tego ksiedza poprosiłbym o ochronę. Jak kto nie wierzy niech odwiedzi kościółek w Wilkołazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że niepotrzebny jest ten dym w tej sprawie. Po pierwsze, to wg mnie X proboszcz popełnił duży błąd nie godząc się na umieszczenie tej myślę niewiele miejsca zajmującej tablicy. Pamięć o tym wyjątkowym mordzie w historii naszego Narodu godna jest uczczenia tablicą wiszącą w kościele. W Katyniu sowieci wymordowali kwiat Polskiego Narodu i nie opowiadajcie bzdur, że takich tragicznych zdarzeń było bardzo dużo w naszej historii, że zabrakło by ścian w kościele. Nie chodzi tu o ilość zabitych, ale o otoczkę polityczną i kontekst historyczny tych wydarzeń. Widzę tu duży błąd księdza i dziwię się takiej postawie. "Był przeciwny umieszczeniu jej w świątyni, motywując to podziałem na sprawy polityczne i sprawy kościelne" Zgadzam się, że sytuacja mogła zostać wykorzystana do prowokacji. I niekoniecznie była to robota zlecona. Po prostu w dawnych UBekach drzemią niespełnione marzenia i jeśli nadarzy się okazja... Nie dziwi mnie to zwłaszcza gdy czytam niektóre wpisy na tym forum. Ich autorzy katowali by księdza z niemniejszą satysfakcją. Współczuję księdzu, ale też pamiętam o przysłowiu na temat ukównia własnego losu. Mam nadzieję jednak, że Policja stanie na wysokości zadania i odnajdzie oprawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakimi trzeba być ludźmi aby posunąć się do takiego czynu!!!! tylko obleśni prostacy tak postępują???? Czy ta tablica jest warta pobicia??? Ludzie obudźcie się!!!!!Dla mnie to nie ma znaczenia czy tablica będzie na cmentarzu(moim zdaniem tam jest miejsce tych co odeszli) a pamiętajmy sercem !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich ja tam nie mam zamiaru wtrącać sie w sprawy waszej parafii bo po prostu ich nie znam. Mam natomiast zamiar powiedziać kilka słow o fundatorze tej tablicy emerycie ks BACY. Otóż tego gościa to nie zrozumiem chyba nigdy wpieprza sie tam gdzie go nie chcą i głosi te swoje morały polityczne w kościele. a może ja tez wam ufunduje jakąs tablice i zarzycze sobie zeby na przykład wisiała na głownym ołtarzu. moim zdaniem wasz ksiadz jak i każdy z was nie lubi jak ktoś z boku mu sie wpier***a w paradę. My tu w Babinie mamy juz dość tego gbura Bacy.Wiekszosc mieszkańcow była szcesliwa ze miał odejsc na emeryture niestety czasr prysł po tym jak Aleksander B postanowił zamieszkac w tzw parafialnej organistówce oczywiscie majac wszystkich w du... . ciągle snuje jakies uwagi jak jedzie to oczywiście dzień dobry nie powie i wogóle uważa sie za bóg wie co a ludzi z wiosek traktuje jak niedouczonych matołów ktorym wszystko mozna wmówic. Nie widziałem tej tablicy i co na niej jest napisane ale moim zdaniem jezeli posiada ona silne akcenty polityczne (a znając BACE to posiada) nie powinna być umieszczana w kościele kościół jest dla BOGA a nie do polityki Pozdrawiam wszystkich mieszańców waszej parafii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naprawde;] Ale afera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks. Baca komuna ci dała wykształcenie i mozliwość służby Bogu ale to co teraz wyprawiasz to o pomste woła 12 sierpnia 2007 co głosiłeś na kazaniu a teraz co wyprawiasz NIECHCEMY WIĘCEJ SŁUCHAĆ CIĘ więc nie wsadzaj nos w czyjes sprawy
Ostatnio edytowany 14 grudnia 2009 r. o 14:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianka napisał:
(... Ksiądz nasłał zbirów na drugiego ksiedza!!...)
Zważaj na to co piszesz parafianko. Twoje IP nie jest anonimowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższą niedzielę tj.13 grudnia 2009r. TVP3 info o godz.20.50 przekaże na "żywo" relację ze spotkania młodzieżówek partyjnych z Panem Rafałem Grupińskim /PO/ "Ministrem bez rozgłosu". tematy spotkania: -zamieszanie wokół komisji śledczych ,hazardowej i nacisków -28 lat od wprowadzenia stanu wojennego. Gościowi pocztą elektroniczną w trakcie dyskusji można przesłać pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam wole poczte pantoflową, bardziej dyskretna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i oby więcej takiego nie miała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...