Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Własnie robi mi laske 13latka jest ktos hetny ja zmienić?nawet ja dam jakiemu gejowi rowa bo mie swendzi a ja tam lubie rowa lizać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu... a kierowcy ciagnika nic się nie stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że też takie osobniki po świecie chodzą. szkoda że nie ma jakiejś trutki na ten motłoch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno skur@#@owi urwać tą nogę, więcej by po pijaku nie wsiadł za kółko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan a twej zonie matce i dzieciom nieh łby pourywa.huju je***y człowie tego niehcial szmato
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopaczyna sobie kupil jakies przejezdzone audi i zaszpanowal po pijaku. tak to jest jak sie jezdzi starym audi na gazie na wsi. Tylko tego ciagnika szkoda..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Własnie robi mi laske 13latka jest ktos hetny ja zmienić?nawet ja dam jakiemu gejowi rowa bo mie swendzi a ja tam lubie rowa lizać
to napisz do mnie, jesli jestes chetny .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Stefan a twej zonie matce i dzieciom nieh łby pourywa.huju je***y człowie tego niehcial szmato
Naucz się ortografii matole i nie bluzgaj na forum. A skoro nie chciał to po co wsiadał za kierownicę po piwku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek!!! Nie chciał wsiąś za kierownię po pijaku??!!! Co ty bredzisz baranie? Bronisz potencjalnego mordercę! To jest zero, ścierwo nie człowiek - wsiadajac świadomie za kierownicę po pijanemu. Ciekawe czy broniłbyś go tak jakby ci matkę zabił bo w pijackim widzie jej nie zauważył. Teżbyś mówił że tego nie chciał i podałbysmu rękę ze słowami nic się nie stało morderco?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Własnie robi mi laske 13latka jest ktos hetny ja zmienić?nawet ja dam jakiemu gejowi rowa bo mie swendzi a ja tam lubie rowa lizać
Ty się lecz na nogi mutancie poczernobylski, bo na głowę za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak.je***e cwele kazdy z was jehal huć raz po piwku,a tu kazdy mondry.a ja na gazie jezde i bede jeździł a i kogos trafie i zabije i h** jednego tepaka polaka mniej.2 lata odsiedze wyjde.i to samo.MAM KASE TO ŚIE BAWIE a wy do gnoju robóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wypadku jeszcze nie ustalono kto kierował z tego co wiem to niepijany pasażer ale w sledztwie wyjdzie kto kłamie, kierowca ciagnika zeznał ze kierowała dziewczyna czyli pasażerka. Wiecnie wiem czemu jak nie są pewni kto kierował to pisza w necie . Może zeby dodac pikanterii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na bani jezde i bede jak kogos trafie to h** 2lata i wyjde i dale to samo.MAM KASE TO SIE BAWIE.A WY ROBOLE JEBAC ZA 1439ZŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
tak.je***e cwele kazdy z was jehal huć raz po piwku,a tu kazdy mondry.a ja na gazie jezde i bede jeździł a i kogos trafie i zabije i h** jednego tepaka polaka mniej.2 lata odsiedze wyjde.i to samo.MAM KASE TO ŚIE BAWIE a wy do gnoju robóle
Na takich jak ty powinna być ustawa o eutanazji. Nie każdy jak powiedziałeś jeździ po piwku. Człowiek który ma choć o jeden większe IQ od muchy nie wsiądzie po pijanemu. A to że masz kase i się tym chwalisz choć zapewne kase masz jak złom sprzedasz lub makulature to tylko świadczy o tym że wiochą i łajnem od ciebie wieje. Zwykły z ciebie prostak i bobek oderwany od pługa w zabitej dechami wichurze w gumowych butach wyścielanych słomą. Weź się lepiej za widły i gnój z obory wyrzuć bo się przez drzwi wyleje. Takie coś jak ty jest dla mnie zerem jakimś wybrykiem z rozmoczonym prytą czymś co przypomina mózg. Lepiej żebym cię nie spotkał na drodze. Choć może wolałbym cię spotkać. Przyklej sobie napis na szyby w ciagniku z twoim nikiem wtedy na pewno cie rozpoznam śmieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ,ja' wlasnie wyjalem z twej matki dala mi 300zl a tera twa siostra tez trzysta da.i mam 600zl dniuwke i po huja robic.jutro ty mi obciagnieśz za 300zl zas twa matka i zas kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Te ,ja' wlasnie wyjalem z twej matki dala mi 300zl a tera twa siostra tez trzysta da.i mam 600zl dniuwke i po huja robic.jutro ty mi obciagnieśz za 300zl zas twa matka i zas kasa
Jadę cwelu po ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Te ,ja' wlasnie wyjalem z twej matki dala mi 300zl a tera twa siostra tez trzysta da.i mam 600zl dniuwke i po huja robic.jutro ty mi obciagnieśz za 300zl zas twa matka i zas kasa
bujaj się parchu i świński pastuchu. Powiedz gdzie to przyjadę i zobaczymy jaki kozak z ciebie. Bo na forum skaczesz a w rzeczywistości będziesz miał gacie pełne tego co z obory spod krów wybierasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Własnie robi mi laske 13latka jest ktos hetny ja zmienić?nawet ja dam jakiemu gejowi rowa bo mie swendzi a ja tam lubie rowa lizać
Ojciec zmajstrował cię w pijanym widzie, matka urodziła, tylko utopić nie było już komu. A tak z innej beczki, to żaden admin nie zagląda tu by zrobić trochę porządku?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
W tym wypadku jeszcze nie ustalono kto kierował z tego co wiem to niepijany pasażer ale w sledztwie wyjdzie kto kłamie, kierowca ciagnika zeznał ze kierowała dziewczyna czyli pasażerka. Wiecnie wiem czemu jak nie są pewni kto kierował to pisza w necie . Może zeby dodac pikanterii. [/quote] [quote name='gość' timestamp='1344000901' post='660540'] W tym wypadku jeszcze nie ustalono kto kierował z tego co wiem to niepijany pasażer ale w sledztwie wyjdzie kto kłamie, kierowca ciagnika zeznał ze kierowała dziewczyna czyli pasażerka. Wiecnie wiem czemu jak nie są pewni kto kierował to pisza w necie . Może zeby dodac pikanterii.
Prowadził pijany chłopak a nie trzeźwa pasarzerka... Nie mają ludzie co robić tylko plotami się zajmują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcelina napisał:
chlopaczyna sobie kupil jakies przejezdzone audi i zaszpanowal po pijaku. tak to jest jak sie jezdzi starym audi na gazie na wsi. Tylko tego ciagnika szkoda..........
ODEZWAŁ SIE TEN CO JEZDZI POLONEZEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...