Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To chyba świder nie w ten temat się wwiercił co trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek Czerw na burmistrza- i wreszcie będzie normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarczyk i tak nie wygra wyborów- ani z niego lekarz ani z niego burmistrz - takie co właściwie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewidujemy wyniki wyborów II tury: J.Czerw - 3680głosów M.Włodarczyk- 2996 głosów   miny zatrudnionych nierobów w Urzedzie Miasta, KPWiK, KPM, MPK i szkołach.... bezcenne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że to pan Czerw wpadł na taki pomysł kampanii, żeby krytyktować i opluwać obecnego burmistrza za wszytsko, nawet za głód w Afryce i niskie ceny porzeczki. Wystarczy spojrzeć na jego stronę i facebooka-90 % wpisów to jazda po burmistrzu, wystarczy posłuchać tv Kraśnik. To jest właśnie brutalizacja życia publicznego! Teraz śmiech mnie ogarnia jak czytam jaki to on jest odważny, bo broni targowiska! Sam się kreuje na bohatera, pożal się Boże. Po co leci do gazety z takimi pierdołami? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że to pan Czerw wpadł na taki pomysł kampanii, żeby krytyktować i opluwać obecnego burmistrza za wszytsko, nawet za głód w Afryce i niskie ceny porzeczki. Wystarczy spojrzeć na jego stronę i facebooka-90 % wpisów to jazda po burmistrzu, wystarczy posłuchać tv Kraśnik. To jest właśnie brutalizacja życia publicznego! Teraz śmiech mnie ogarnia jak czytam jaki to on jest odważny, bo broni targowiska! Sam się kreuje na bohatera, pożal się Boże. Po co leci do gazety z takimi pierdołami? 
Z tego co obserwuję w naszym krasnickim grajdole to krytyka Czerwa odnosnie Włodarczyka jest jak najbardziej uzasadniona. Ten niby burmistrz ale i lekarz, a może bardziej lekarz niż burmistrz, wszystko jedno, wiadomo o co chodzi, nic tu wielkiego w naszym mieście nie zwojował przez te 4 lata. Teraz troche sie uaktywnił, ale to oczywiste - idą wybory więc tyłek chciał nie chciał ruszyć trochę trzeba. A to imprezka nad zalewem, jakiś Krasnik Blues Meeting, Reggae Night. Z tego co pamiętam to we wcześniejszych latach tylko jakies marne dni Kraśnika i tyle a teraz - przypatrzcie sie mili ludzie... Co zrobił pytam sie ten burmistrz aby ratować mój zakład pracy?! Ciastkarnia sie rozleciała i idź człowieku na bruk, rób co chcesz. Ten Czerw walczy przynajmniej w słusznej sprawie bo broni miejsc pracy zwykłych szarych ludzi z targu na fabrycznym, takich jak ja czy moi byli współpracownicy. A ten co? Jego to wali bo sobie umyslał, żeby ich eksmitować pod fabryke. Co go to obchodzi, że częśc klientów, którzy robili zakupy na tym targu pójdzie teraz do Lidla albo do Biedronki robić zakupy. Bo pod fabryke to niektórym jest za daleko, szczególnie starym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co obserwuję w naszym krasnickim grajdole to krytyka Czerwa odnosnie Włodarczyka jest jak najbardziej uzasadniona. Ten niby burmistrz ale i lekarz, a może bardziej lekarz niż burmistrz, wszystko jedno, wiadomo o co chodzi, nic tu wielkiego w naszym mieście nie zwojował przez te 4 lata. Teraz troche sie uaktywnił, ale to oczywiste - idą wybory więc tyłek chciał nie chciał ruszyć trochę trzeba. A to imprezka nad zalewem, jakiś Krasnik Blues Meeting, Reggae Night. Z tego co pamiętam to we wcześniejszych latach tylko jakies marne dni Kraśnika i tyle a teraz - przypatrzcie sie mili ludzie... Co zrobił pytam sie ten burmistrz aby ratować mój zakład pracy?! Ciastkarnia sie rozleciała i idź człowieku na bruk, rób co chcesz. Ten Czerw walczy przynajmniej w słusznej sprawie bo broni miejsc pracy zwykłych szarych ludzi z targu na fabrycznym, takich jak ja czy moi byli współpracownicy. A ten co? Jego to wali bo sobie umyslał, żeby ich eksmitować pod fabryke. Co go to obchodzi, że częśc klientów, którzy robili zakupy na tym targu pójdzie teraz do Lidla albo do Biedronki robić zakupy. Bo pod fabryke to niektórym jest za daleko, szczególnie starym...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto sieje wiatr ten zbiera burzę Panie w-ce. Sami rozpoczęliście tą wojenkę wspierani przez KTV. Nie kto inny ale to Pańskie ugrupowanie zbrutalizowało scenę polityczną w Kraśniku. Może przytoczyć jakie wpisy były na forach pod adresem Włodarczyka, Stawiarskiego, Mulawy, Sznajdera itp. Posunięto się do oskarżeń nawet o pedofilię. Czy Pana ugrupowanie potępiło chamstwo na forach?? Nieee!!! Na koniec kto Panie Doktorze zaprosił tego internautę na FB do swoich znajomych? Czego Pan go nie blokował? Przecież każdego kto ośmielił się na FB wpisać krytyczne słowa na temat Pana poczynań straszył Pan sądami i blokowanie. Sądzę że to wszystko to przedwyborczy cyrk bo Pana notowania na stolec burmistrza są bliskie zeru.
"Przecież każdego kto ośmielił się na FB wpisać krytyczne słowa na temat Pana poczynań straszył Pan sądami i blokowanie" - a co? Zblokował cię? hue hue hue.... było sie zbytnio nie uzęwnetrzniać ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ,pan Czerw nie ma szans na stołek burmistrza,jest miernotą,wszyscy to wiedzą, a to co robi poprzez tv białoruś jest tak niskie i beznadziejne ,że aż śmieszne.Dajcie spokój, ta nowa akcja z groźbami to łapanie się ostatniej deski ratunku, jakies smieszne wołanie o zwrócenie na siebie uwagi,jak dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ,pan Czerw nie ma szans na stołek burmistrza,jest miernotą,wszyscy to wiedzą, a to co robi poprzez tv białoruś jest tak niskie i beznadziejne ,że aż śmieszne.Dajcie spokój, ta nowa akcja z groźbami to łapanie się ostatniej deski ratunku, jakies smieszne wołanie o zwrócenie na siebie uwagi,jak dziecko.
Za to Włodarczyk ma zajebiste szanse. Co gorsza nawet nie ma pomysłu na..... kampanię. Nie potrafi sie zareklamować a jeżeli coś już robi to z marnym skutkiem. To jest dopiero miernota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie  co wy ztym  czerwem    robi cos  on ? wtym starostwie   zajmuje sie lansowaniem on juz byl   kolega  czubinski sprzedal  dzialke     a  teraz   ze  targowisko pod fabryka  robi zamieszanie  ludzie  opamietajcie sie     popatrzcie  takze  co sie  robi w  miescie  jakie sa inwestycje  np  solary  strefa  hala na szkole  p0ds nr 2  park  itd a co  w starostwie????????????   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostaniesz za takie komentarze pensję w Starostwie?
Akurat pracuje w miejscu podległym burmistrzowi i nie mogę patrzeć na to jak doprowadza nasze piękne miasteczko do upadku. Kraśnik był paśnikiem, a staje się śmietnikiem. Włodarczyk i jego świta miernot do tego doprowadzili.Każdy wie, że nie ma szans w wyborach, bo przerżnie z każdym w II turze jak to miało miejsce z Czubińskim cztery lata temu.Ratuje go tylko logo PISu przy nazwisku, gdyby je zdjął do II tury napewno by nie wszedł.Czerw przynajmniej działa na swoje nazwisko, bo jak widać doskonale sobie zdaje sprawę, że samorząd to SAMORZĄD, a nie POLITYKA.Powtórzę: NIGDY WIĘCEJ NIE ZAUFAM ANONIMOWYM MIERNOTOM POKOROJU obecnie nam panującego uzdrowiciela!I z kim był nie rozmawiał- każdy jest zawiedziony i drugi raz nie popełnią tego błędu.Ale tak to jest kiedy głosuje się na mniejsze zło- mniejsze po chwili staje większym.Teraz mamy wybór- jeżeli tylko Czerw wystartuje ma mój głos- facet mnie przekonuje.Stoi po stronie Nas- mieszkańców Kraśnika i to jest dla mnie najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi Mojego Rodzinnego miasta, gdzie ludzie nie widzą co się dzieje. Najłatwiej jest żeby się coś działo, bo to wszystkim ludziom odpowiada. Nikt już nie pamięta, że miasto ma potężne długi oddaje nie słusznie wziętą subwencję oświatową, jak i spłaca pieniądze funduszowi Norweskiemu, Pan Czerw jakoś nie widać, żeby coś robił dla miasta powiatowego pracując jako Wicestarosta, młodzi ludzie nie mają pracy, a jak przychodzi się po pomoc, to zawsze odchodzi się z kwitkiem, może uda się jakiś staż albo niech pan/pani założy własną firmę, przecież jest dodatek bezzwrotny. Nie wiem czy mieszkańcy wiedzą, że kredyty są zaciągane pod całe miasto i później ciąży on na obywatelach, może warto by się było zastanowić i podziękować ludziom, którzy już tyle siedzą na stołkach i nic nie robią dla miasta.  CZAS NA ZMIANY I TO RADYKALNE. TRZEBA PODZIĘKOWAĆ TYM KTÓRZY OD LAT NIC NIE ZMIENILI DLA KRAŚNIKA.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie  co wy ztym  czerwem    robi cos  on ? wtym starostwie   zajmuje sie lansowaniem on juz byl   kolega  czubinski sprzedal  dzialke     a  teraz   ze  targowisko pod fabryka  robi zamieszanie  ludzie  opamietajcie sie     popatrzcie  takze  co sie  robi w  miescie  jakie sa inwestycje  np  solary  strefa  hala na szkole  p0ds nr 2  park  itd a co  w starostwie???????????? 
Proponuję wejść na stronę starostwa i przekonać się ile starostwo robi i nie tylko dla powiatu, z inwestycji korzystają mieszkańcy powiatu i miasta Kraśnika. Ale jak się nie chce ruszyć głową albo zamiarem jest krytykować, no to nie ma z kim i o czym dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ,pan Czerw nie ma szans na stołek burmistrza,jest miernotą,wszyscy to wiedzą, a to co robi poprzez tv białoruś jest tak niskie i beznadziejne ,że aż śmieszne.Dajcie spokój, ta nowa akcja z groźbami to łapanie się ostatniej deski ratunku, jakies smieszne wołanie o zwrócenie na siebie uwagi,jak dziecko.
Ciekawe bzdury, wysil sie i pomyśl jak byś TY się zachował/a, wiedz że jak problem dotyka osobiście to zmienia się pogląd, ja jestem w stanie sobie to wyobrazić. Rozumiem Pana Jarosława i współczuję jego rodzinie. Trzeba wariatom uświadomić że są wariatami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewidujemy wyniki wyborów II tury: J.Czerw - 3680głosów M.Włodarczyk- 2996 głosów   miny zatrudnionych nierobów w Urzedzie Miasta, KPWiK, KPM, MPK i szkołach.... bezcenne
Zapomniałeś nostradamusie że jest jeszcze jeden kandydat Janczarek który raczej deklasuje Czerwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przecież każdego kto ośmielił się na FB wpisać krytyczne słowa na temat Pana poczynań straszył Pan sądami i blokowanie" - a co? Zblokował cię? hue hue hue.... było sie zbytnio nie uzęwnetrzniać ;-)
Przynajmniej miał internauta odwagę otwarcie go krytykować i nie bał się donosów do pracy czy innych nieprzyjemności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, tylko Czerw zdoła wznieść Kraśnik. Potrzeba nam człowieka który widzi ekonomie a w niej ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, tylko Czerw zdoła wznieść Kraśnik. Potrzeba nam człowieka który widzi ekonomie a w niej ludzi.
Niech Czerw zajmie się swoimi obowiązkami w powiecie najpierw i nie dzieli skóry na żywym niedźwiiedziu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, tylko Czerw zdoła wznieść Kraśnik. Potrzeba nam człowieka który widzi ekonomie a w niej ludzi.
Tylko! :D Przed każdymi wyborami objawia się jakiś zbawca kraśnika i tylko ON może wznieść, uzdrowić, uratować itp itd. I ludzie na niego głosują w durzej mierze po to, żeby nie głosować na "byłego". A jak się to kończy - widać na co dzień. Było by to zabawne, gdyby nie to, że bilety do tego cyrku słono kosztują, a bawią się klauni, podczas gdy publika pustoszeje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...