Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarz czy burmistrz?

Utworzony przez Antypis, 25 lutego 2012 r. o 11:19
Poprzedni burmistrz też pracował na dwóch stołkach. Był burmistrzem i szefem SUK za co zgarnął, jak się okazało, bezprawnie 150tyś zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Poprzedni burmistrz też pracował na dwóch stołkach. Był burmistrzem i szefem SUK za co zgarnął, jak się okazało, bezprawnie 150tyś zł.
a więc gdyby ktoś potrzebował wzorca hipokryzji to nasz obecny pan i władca nadałby się idealnie?Tak pięknie robi to co u innych krytykował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olaf napisał:
Podobno ta pani która zmarła była przytomna jak ją wyciągali strażacy, póżniej już tylko Burmistrz sie nią zajmował ciekawe czy wszytko zrobił ze sztuką lekarską ?????
Nie należy pisać burmistrz dużą literą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwując burmistrza z PIS-u nabrałam wstrętu do tej partii.Nigdy nie oddam głosu na PIS.W Kraśniku są gorsi od Platformy.Burmistrz nic nie robi tylko kasę bierze a nic nie robi bo się nie zna na tej pracy w urzędzie kompletnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem co senator PIS-u Czelej dlaczego milczy i nic nie robi.???Popiera tę nieudolność burmistrza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Poprzedni burmistrz też pracował na dwóch stołkach. Był burmistrzem i szefem SUK za co zgarnął, jak się okazało, bezprawnie 150tyś zł.
Mam w du*** kasę jaką zarabia Burmistrz w pogotowiu. Pracuje to mu się należy. Ale czy powinien tam pracować mając do czynienia z zawodem lekarza z doskoku w wolnych chwilach. Cz. pracując w SUK pokazał, że nie da się dwu srok za ogon złapać i teraz poniósł tego konsekwencje (niedawny wyrok). Ale tu chodzi o ludzkie życie. [b] A tak nawiasem mówiąc Cz. zgarnął kasę prawnie bo za to akurat nie został skazany. [/b]
Ostatnio edytowany 29 lutego 2012 r. o 21:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
[b] A tak nawiasem mówiąc Cz. zgarnął kasę prawnie bo za to akurat nie został skazany. [/b]
Ubecy też bili legalnie, bo żaden nie został skazany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ubecy też bili legalnie, bo żaden nie został skazany.
Całkiem jak nasi demokraci bezkarnie już przez 20 lat rozkradają nasze panstwo i włos im za to nie spadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesław napisał:
Zmarnowane 4 lata , przed wyborami będzie ujadał że nie mógł nic zrobić dla miasta bo był po dyżurze i był zmęczony.OBŁUDA [/quote] A ja bym powiedziała , że ta obłuda pójdzie w innym kierunku i przedstawi nam pasmo swoich sukcesów, oczywiście na tle wszelkich przeciwnosci losu jakie go spotkały po objęciu urzędu. Te sukcesy nie sa żadną tajemnicą. Przeciez propaganda od początku kadencji cały czas nas nimi raczy.
śmieszne napisał:
Obywatele Kraśnika, sami wybraliście sobie zachłannego typa na burmistrza, więc kuracja jest gorzka.....
A cóż to za głupie obarczanie winą obywateli Krasnika. 100% poparcia nie dostał, zeby tak wszyscy mieli sie czuc odpowiedzialni za ten wybór. Ja juz na początku roku wyborczego, kiedy tylko na LKRze padła propozycja kandydatury pana Włodarczyka na burmistrza pisałam o zachłannosci lekarskiej, to jeszcze za to zostałam zbesztana przez jego sprzymierzenców.A jak widać nic sie nie pomyliłam. [quote name='ciekawa' timestamp='1330546758' post='603965'] Ciekawa jestem co senator PIS-u Czelej dlaczego milczy i nic nie robi.???Popiera tę nieudolność burmistrza???
A co ma mówić. Przeciez tu nie jakosć władzy sie liczy, ale możliwośc jej sprawowania.A najwazniejszy cel jest osiągnięty.I jak nieudolnosc, skoro we wszystkim idealnie dorównuje swojemu poprzednikowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A jak widać nic sie nie pomyliłam.
A co tam jeszcze ciekawego baby na piórni gadajo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belzebub napisał:
A co tam jeszcze ciekawego baby na piórni gadajo?
A nie wim, bo niedomagałam przez zimę , to i nie bywałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppp napisał:
Na 100 % Burmistrz - Lekarz był w karetce która udzielała pierwszej pomocy, jaką mamy pewność że po całym tygodniu pracy w Urzedzie Miasta "LEKARZ-BURMISTRZ" nie był przemęczony i udzielił właściwej pomocy poszkodowanej ???
Piszesz bzdury ,rownie dobrze lekarz ,który wcześniej był w przychodni też mógł być na dyżurze.Czepiasz się już niewiadomo czego.Pierwszej pomocy napewno udzielił właściwie,a sam piszesz ,że zmarła w szpitalu a nie w karetce.Poprostu tak miało być i trzeba się z tym pogodzić .A nie obwiniać M.W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Ludzie juz tęsknią za Czu! Wspominaja ze cos było robione w Krasniku, że było napewno normalniej! A jak sie inwestuje to sie zaciąga kredyty! A Pan? Co Pan zrobił dobrego dla miasta? Ma Pan czas na urzedowanie? Ma Pan czas dla Mieszkańców? Oddał Pan całkowicie władze Stawiarskiemu? A czy tego Mieszkańcy chcą? Na Pana głosowali! Pan bawi się w dorabianie! Ma Pan ogromną pensję, wygodne biuro, sekretarki, tel. słuzbowy, samochód. Sa to ogromne wygody, powinien Pan sie wziąść za robote dla mniasta! Jako lekarz Pan sie nie sprawdza, jako Burmsitrz tez, moze czas zrezygnowac? Niech Pan pamieta ze prawdziwego meżczyzne poznajemy po tym jak kończy! Trzeba miec honor i moze czas najwyszy zrezygnowac dla dobra NASZEGO MIASTA!!Pewnie Pana przyjaciel zostałby bez pracy, ale niech sie Pan opamięta, ze ten pan byl tez przyjacielem poprzednika i go zostawił, sprzedał, zeby tez nie zrobił tak z Panem.
Za Czubem tęsknią ci co mieli stołki za zbijanie bąków a nie za pracę.To był najgorszy burmistrz o jakim słyszałam,okradł miasto i narobił dużo bahorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za Cz mało kto tęskni, niestety i za W też mało kto będzie tęsknił. Czy doczekamy w Krasniku sensownego burmistrza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piszesz bzdury ,rownie dobrze lekarz ,który wcześniej był w przychodni też mógł być na dyżurze.Czepiasz się już niewiadomo czego.Pierwszej pomocy napewno udzielił właściwie,a sam piszesz ,że zmarła w szpitalu a nie w karetce.Poprostu tak miało być i trzeba się z tym pogodzić .A nie obwiniać M.W.
Jakie bzdury tu mamy pewność po pięciu dniach w urzędzie poszedł na dyżur. Chciałbyś żeby leczył cię przemęczony lekarz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za Czubem tęsknią ci co mieli stołki za zbijanie bąków a nie za pracę.To był najgorszy burmistrz o jakim słyszałam,okradł miasto i narobił dużo bahorów.
Wierzysz w to, bo chcesz wierzyc. A prawda jest taka, że obecne rządy mogą sie podobać tylko tym, którzy mają w tym interes.To dla miasta było duzo, że cos sie w nim robiło, nawet i za kredyty.Zyskiwali na tym ludzie, którzy tez łozą na ich spłate, ale tez rynek sie kręcił, bo wiecej ludzi miało pracę, tu na miejscu, nawet za cenę ustawiania przetargów pod lokalnych wykonawców. Czu najlepszym burmistrzem nie był, ale nie był tez najgorszym, ale na pewno lepszym od tego obecnego, który musi tylko sie zasłaniać spłatą zadłuzenia, a na wszelkie duper szwance grosza nie załuje.I jakos nie zauwazyłam, żeby Czu były postawione konkretne zarzuty okradania tego miasta.Bo jeśli to okradanie miało następowac w granicach prawa, na ile sprawowanie urzędu pozwalało, to to samo mamy i obecnie.I narobienie sobie bachorów to jego sprawa, nie obarczał nas nimi, ale juz na pewno nie posługiwał sie nimi do popierania obłudnego mamienia mieszkanców przez siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka to musi być obłuda u włodarczyka i stawiarskiego jak przed wyborami mamili ludzi jak to Kraśnik leży na sercu kandydatowi PIS i ile to inwestycji zrobią a i owszem zrobią ulicę przy której mieszka stawiarski, mam nadzieję , że już nigdy Kraśnik nie będzie musiał wybierać pomiędzy kimś takim jak czubiński, włodarczyk,czy stawiarski, stawiarskiego to dobrze pamiętają ze Starostwa, o czubińskim to nawet nie wspomnę a włodarczyk to nieporozumienie, niech dalej dorabia w pogotowiu, a nie leczy, a swoją drogą to dziwne, dzisiaj lekarz zarabia jako lekarz naprawdę niezłe pieniądze, pensja burmistrza to przy tym głodowa gaża, wszyscy się dziwią bo przecież jako burmistrz nie radzi sobie, i tak o wszystkim decyduje stawiarski, to ludzie upatrują w tym wszystkim jakieś drugie dno,bo na przykład czubiński rzutem na taśmę chodził i żebrał o głosy mieszkańców tak mu zależało na tym stołku, to ciekawe co będzie robił stawiarski, bo włodarczyk nie nadaje się imię jego niech będzie zapomniane, zresztą tak jak i czubińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piszesz bzdury ,rownie dobrze lekarz ,który wcześniej był w przychodni też mógł być na dyżurze.Czepiasz się już niewiadomo czego.Pierwszej pomocy napewno udzielił właściwie,a sam piszesz ,że zmarła w szpitalu a nie w karetce.Poprostu tak miało być i trzeba się z tym pogodzić .A nie obwiniać M.W.
Zadne bzury! Prawda Cię w oczy kole! Ja nie chce zeby z moich pieniędzy był opłacany pseudourzedas i zeby weekendowy lekarz ratowac miał ludzkie życie, które jest bezcenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wierzysz w to, bo chcesz wierzyc. A prawda jest taka, że obecne rządy mogą sie podobać tylko tym, którzy mają w tym interes.To dla miasta było duzo, że cos sie w nim robiło, nawet i za kredyty.Zyskiwali na tym ludzie, którzy tez łozą na ich spłate, ale tez rynek sie kręcił, bo wiecej ludzi miało pracę, tu na miejscu, nawet za cenę ustawiania przetargów pod lokalnych wykonawców. Czu najlepszym burmistrzem nie był, ale nie był tez najgorszym, ale na pewno lepszym od tego obecnego, który musi tylko sie zasłaniać spłatą zadłuzenia, a na wszelkie duper szwance grosza nie załuje.I jakos nie zauwazyłam, żeby Czu były postawione konkretne zarzuty okradania tego miasta.Bo jeśli to okradanie miało następowac w granicach prawa, na ile sprawowanie urzędu pozwalało, to to samo mamy i obecnie.I narobienie sobie bachorów to jego sprawa, nie obarczał nas nimi, ale juz na pewno nie posługiwał sie nimi do popierania obłudnego mamienia mieszkanców przez siebie.
Tak a pierwszej sekretarce to mieszkanie zasponsorowało miasto czyli my a nie Cz... z własnej kieszeni.Tak więc napewno był w porządku i nie obarczał nas bachorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek żywa istota napisał:
Zadne bzury! Prawda Cię w oczy kole! Ja nie chce zeby z moich pieniędzy był opłacany pseudourzedas i zeby weekendowy lekarz ratowac miał ludzkie życie, które jest bezcenne.
Nie kole mnie w oczy ,jak już to Ciebie.Dowiedz się jak inni lekarze pracuja i łapią dyżury wszędzie i dopiero pisz .A nie czepiasz się niewinnego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...