Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarz czy burmistrz?

Utworzony przez Antypis, 25 lutego 2012 r. o 11:19
Gość napisał:
Tak a pierwszej sekretarce to mieszkanie zasponsorowało miasto czyli my a nie Cz... z własnej kieszeni.Tak więc napewno był w porządku i nie obarczał nas bachorami.
Ta? I przez te wszystkie wszechstronne kontrole zostało to przeoczone? To chyba źle, że kontrole urzedów mamy do bani, gdyz sprzyjają naciaganieciom i naduzyciom, a i inni włodarze taki fakt mogą wykorzystywac i za publiczne miejskie pieniądze mogą nakupowac mieszkan dla siebie, swoich żon , kochanek i potomków, i nikt nic oprócz wtajemniczonych moze o tym nie wiedziec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie kole mnie w oczy ,jak już to Ciebie.Dowiedz się jak inni lekarze pracuja i łapią dyżury wszędzie i dopiero pisz .A nie czepiasz się niewinnego człowieka.
Ale pracują w zawodzie, maja duzo dyzurów ale robią jedno, a nie jak ten Burmistrz, wstyd! zachłanny sam nie wie co chce robić. ja sobie np. nie życze i nie chcę zeby za pieniądze podatników tak postepował! A ja jako wyborca mam prawo wyrazac swoje zdanie i reagowac tak jak ty piszesz brednie! Ciekawe czy chciałbys byc załatwiany przez takiego pseudourzednika i leczony przez weekendowego lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie kole mnie w oczy ,jak już to Ciebie.Dowiedz się jak inni lekarze pracuja i łapią dyżury wszędzie i dopiero pisz .A nie czepiasz się niewinnego człowieka.
Tak czy inaczej nie jest niewinny. Bo albo "odwala co swoje na samorządowej posadzie a całe swoje siły na pracę w zawodzie lekarza przeznacza" (parafrazuję Pawlaka z "Nie ma mocnych") albo rzetelnie wykonuje obowiązki Burmistrza a to nie może się nie odbić na poziomie świadczonych przez niego usług lekarskich. Więc albo [b] [u][b] okrada Miasto Kraśnik [/b][/u]co jak uważam jest mniejszym złem (jak ktoś się daje okradać to jego sprawa) albo naraża życie ludzkie co jest nie wybaczalne bo osoba do której przyjeżdża Pogotowie Ratunkowe nie ma wyboru. Co innego gdyby prowadził prywatną praktykę to jego pacjęci dokonywali by świadomego wyboru i byłaby to ich decyzja. Nie można porównywać pracy lekarza pracującego na kilku etatach do pracy lekarza-urzędnika, który przez większość czasy zajmuje się finansami miasta, uprawianiem polityki, zwalnianiem pracowników, udzielaniem nagan, przyjmowaniem interesantów, itp. Lekarz jest cały czas na linni frontu ciągle się doskonali w swoim zawodzie, nie uprawia go z doskoku. Kto z nas powierzyłby ratowanie swego życia osobie która na codzień prowadzi zakład naprawy samochodów? A przecież to jest to samo. [/b]
Ostatnio edytowany 2 marca 2012 r. o 21:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z antypisem zawodu lekarza nie moze wykonywac ktos , kto nie ma uprawnien, natomist na burmistrza moze wystartowac kazdy, nie trzeba miec nawet zadnego wyksztalcenia, to tym bardziej przeslanki jakimi kierowal sie wlodarczyk sa niejasne, lekarz to sluzba zdrowia , sluzba spoleczenstwu, a nie panszczyzna, taki chory uklad to tylko w krasniku, a jak lekarz na to nie poradzi to trzeba szukac znachora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Tak czy inaczej nie jest niewinny. Bo albo "odwala co swoje na samorządowej posadzie a całe swoje siły na pracę w zawodzie lekarza przeznacza" (parafrazuję Pawlaka z "Nie ma mocnych") albo rzetelnie wykonuje obowiązki Burmistrza a to nie może się nie odbić na poziomie świadczonych przez niego usług lekarskich. Więc albo [b] [u][b] okrada Miasto Kraśnik [/b][/u]co jak uważam jest mniejszym złem (jak ktoś się daje okradać to jego sprawa) albo naraża życie ludzkie co jest nie wybaczalne bo osoba do której przyjeżdża Pogotowie Ratunkowe nie ma wyboru. Co innego gdyby prowadził prywatną praktykę to jego pacjęci dokonywali by świadomego wyboru i byłaby to ich decyzja. Nie można porównywać pracy lekarza pracującego na kilku etatach do pracy lekarza-urzędnika, który przez większość czasy zajmuje się finansami miasta, uprawianiem polityki, zwalnianiem pracowników, udzielaniem nagan, przyjmowaniem interesantów, itp. Lekarz jest cały czas na linni frontu ciągle się doskonali w swoim zawodzie, nie uprawia go z doskoku. Kto z nas powierzyłby ratowanie swego życia osobie która na codzień prowadzi zakład naprawy samochodów? A przecież to jest to samo. [/b]
Super słowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ubecy też bili legalnie, bo żaden nie został skazany.
No grubo przesadziłeś z tym porównaniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przecież to jest jasne że Włodarczyk to marionetka Stawiarskiego, To on pociąga za sznurki i wszystkim sterował i teraz steruje. Zakłamany mierny polityk III ligi. Zapewne za rok odetnie się od swojej marionetki i zacznie mówić że dobrze chciał ale nie mógł a jak go wybierzecie to będzie „Ameryka”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ludzie przecież to jest jasne że Włodarczyk to marionetka Stawiarskiego, To on pociąga za sznurki i wszystkim sterował i teraz steruje. Zakłamany mierny polityk III ligi. Zapewne za rok odetnie się od swojej marionetki i zacznie mówić że dobrze chciał ale nie mógł a jak go wybierzecie to będzie „Ameryka”.
Nie wybierzemy, okłamał wielu ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojas napisał:
Za sznurki pociąga Stawiarski , Włodarczyk to nie ma pomyślunku w żadnej dziedzinie, kto to widział, żeby lekarz dorabiał jako burmistrz, to ewenement na skalę europejską, a u nas jeszcze większy obciach bo burmistrz dorabia jako lekarz ale to jasne jaki lekarz taki burmistrz, spóżnił się na przyjazd Prezydenta, może jakby jechał z pogotowiem, aż się uczniowie śmiali jak biegał po skarpie i borowiki nie chciały go wpuścić, a co na to małżonka pana burmistrza no i kto w końcu rządzi Stawiarski czy Włodarczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie lekarz tylko "znachor"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Tak czy inaczej nie jest niewinny. Bo albo "odwala co swoje na samorządowej posadzie a całe swoje siły na pracę w zawodzie lekarza przeznacza" (parafrazuję Pawlaka z "Nie ma mocnych") albo rzetelnie wykonuje obowiązki Burmistrza a to nie może się nie odbić na poziomie świadczonych przez niego usług lekarskich. Więc albo [b] [u][b] okrada Miasto Kraśnik [/b][/u]co jak uważam jest mniejszym złem (jak ktoś się daje okradać to jego sprawa) albo naraża życie ludzkie co jest nie wybaczalne bo osoba do której przyjeżdża Pogotowie Ratunkowe nie ma wyboru. Co innego gdyby prowadził prywatną praktykę to jego pacjęci dokonywali by świadomego wyboru i byłaby to ich decyzja. Nie można porównywać pracy lekarza pracującego na kilku etatach do pracy lekarza-urzędnika, który przez większość czasy zajmuje się finansami miasta, uprawianiem polityki, zwalnianiem pracowników, udzielaniem nagan, przyjmowaniem interesantów, itp. Lekarz jest cały czas na linni frontu ciągle się doskonali w swoim zawodzie, nie uprawia go z doskoku. Kto z nas powierzyłby ratowanie swego życia osobie która na codzień prowadzi zakład naprawy samochodów? A przecież to jest to samo. [/b]
A ty d...lu ciągle swoje. Nawet znachor już Ci nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypis napisał:
A ty d...lu ciągle swoje. Nawet znachor już Ci nie pomoże
Pisz całymi wyrazami bo nie wiem czy mnie chwalisz czy obrażasz. Wy politycy lubicie niedopowiedzenia, my nie. Wnioskując z drugiego zdania raczej mnie obrażasz, więc wykaż mi błąd w mojej wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE JEST BURMISTRZ ??? GZDZIE JEST BURMISTRZ ??? Wszytkie imprezy obsługuje pseudo miły z-ca Stawiar... a gdzie jest burmistrz ??? Na dyżurze ? Ale tych wszytkich którzy na niego głosowali oszukał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc uwaga na drogach bo fachowiec grasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie czy nasz "znachor" dalej jeździ karetką zamiast być burmistrzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Patrząc na fotkę z artykułu to moja ocena naszego włodarza jest super negatywna - śpi na stojąco pewnie jest po nocnym dyżurze w szpitalu :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj dla pana burmistrza wazniejszy był dyzur w pogotowiu niż sprawy mieszkanców miasta, że pomimo zaproszenia nie miał czasu pojawic sie na spotkaniu, tylko olał wszystkich? Alez doczekalismy sie burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wczoraj dla pana burmistrza wazniejszy był dyzur w pogotowiu niż sprawy mieszkanców miasta, że pomimo zaproszenia nie miał czasu pojawic sie na spotkaniu, tylko olał wszystkich? Alez doczekalismy sie burmistrza.
Sami takiego wybraliście.Skoro nie wywiązuje się należycie ze swoich obowiązków zawsze istnieje możliwość odwołania.Referendum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcy napisał:
Sami takiego wybraliście.Skoro nie wywiązuje się należycie ze swoich obowiązków zawsze istnieje możliwość odwołania.Referendum...
Kto sobie wybrał kierując sie własnym interesem albo głupotą to wybrał. 100% poparcie nie dostał nawet wśród tych, którzy oddawali swój głos.A nie wiadomo czy nastepny nie będzie tyle samo wart co i ten albo czy nie bedzie jeszcze gorszy. Pieniążki i władza za bardzo ich rozpasają.
Ostatnio edytowany 4 kwietnia 2012 r. o 09:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego burmistrz do szpitala jeździ służbowym autem i co robi kierowca w czasie gdy jego Pan nie pracuje bynajmniej na rzecz miasta? Kto za to płaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...