Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarz czy burmistrz?

Utworzony przez Antypis, 25 lutego 2012 r. o 11:19
Co konkretnie komplikuje sytuację strefy euro i UE? - Wskazania wynikające z naszych analiz z grubsza pokrywają się z ustaleniami makroekonomicznymi. Głównymi czynnikami odpowiedzialnymi za to, że sytuacja obu systemów staje się coraz bardziej skomplikowana są: popyt wewnętrzny, czyli konsumpcja, eksport i płace w administracji publicznej. Bardzo negatywny wpływ na sytuację ma też kondycja sektora finansowego i instytucji finansowych. Uzależnienie wzrostu gospodarczego od wysokiej konsumpcji skutkuje ciągłym obniżaniem cen, cięciem kosztów, przenoszeniem produkcji poza Europę. - Z drugiej strony występuje silna presja na podwyżki wynagrodzeń. Zwłaszcza podwyżki w sektorze publicznym mają destabilizujący wpływ na oba systemy. Tym bardziej, że sektor ten się rozrasta i w coraz większej liczbie przypadków zamiast służyć społeczeństwu i gospodarce staje się wielkością samą w sobie. Sytuacja w Grecji jest tu skrajnym przykładem, ale i ostrzeżeniem - w tę stronę postępuje ewolucja. Produkty pochodzące z Europy tracą konkurencyjność w skali globalnej, co stopniowo paraliżuje eksport. - Z drugiej strony konsumpcję na Starym Kontynencie pobudzają pożyczki i kredyty, co prowadzi do wzrostu liczby zadłużonych - osób, przedsiębiorstw, a w końcu i państw. Od lat poziom zadłużenia we wspomnianych wymiarach systematycznie rośnie i obecnie przekracza już granice bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upierdliwy napisał:
Dlaczego burmistrz do szpitala jeździ służbowym autem i co robi kierowca w czasie gdy jego Pan nie pracuje bynajmniej na rzecz miasta? Kto za to płaci?
My szare żuczki płacimy naszymi podatkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnik napisał:
Zachecam do obejrzenia:) http://www.ktv.com.p...18#skip_content czekam równiez na komentarze, najbardziej ciekawia mnie te, które, będą napisane przez żołnierzy Pana Burmistrza:) nie piszcie tylko, że to manipulacja Czu, bo to juz nudzi bardzo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć zwolnił kolejna osobe ten super Włodarz, czyli Panią Dyrektor CKiP a Ona w ciąży:)) i znów zolnierzyk Włodarzy poczekać musi na stołeczek, bo nie jest jeszcze wolny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatrudnianie ludzi z wyrokami, zwalnianie kobiet w ciązy, odszkodowania płacone z budżetu miasta .... te i wiele innych cisną na mój język pytanie: JAROSŁAWIE K., PREZESIE W WARSZAWIE ....... WIDZISZ, SŁYSZYSZ I NIE GRZMISZ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzałem ostatnio sesje rady miasta, to jest porazka co "pseudoburmistrz " wyczynia, jąka się , nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania, atakuje radnych którzy zwracają się w imieniu mieszkańców, czy tego chcieliśmy??? PS Jak on leczy ludzi? Jeśli jest takim lekarzem jak burmistrzem to lepiej być zdowym bo tylko zaszkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wymądrzacie się, krytykujecie, a ciekawi mnie to jak WY tacy madrzy i wiedzący wszystko ludzie byście postępowali, heh- i ciekawe czy dzieki wam niektórym kraśnik stałby się tak idealnym miastem...jak nie moze sie stac waszym zdaniem dzieki włodarczykowi. No tak przeciez byly burmistrz Czubiński byl tak idealny i porzadny ze az zadłuzył nasz miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wymądrzacie się, krytykujecie, a ciekawi mnie to jak WY tacy madrzy i wiedzący wszystko ludzie byście postępowali, heh- i ciekawe czy dzieki wam niektórym kraśnik stałby się tak idealnym miastem...jak nie moze sie stac waszym zdaniem dzieki włodarczykowi. No tak przeciez byly burmistrz Czubiński byl tak idealny i porzadny ze az zadłuzył nasz miasto!
A cóz Ci tak przeszkadza to zadłuzone miasto? To że ja sie zadłużyłam w banku, to znaczy , ze nie jestem porządnym człowiekiem i ukradłam te pieniądze? I tak długo jak długo będzie rządził polityczny syf, który musi kupowac sobie poparcie, który musi sie dorabiać na rządzeniu, nigdy żadne miasto nie stanie sie idealnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszkadza mi to że zadłużył miasto a wy zwolennicy czybinskiego obiwniacie włodarczyka ze nic nie robi nie ma nowych zakładów pracy A Z CZEGO MA NIBY tak spełniać wasze wszystkie wymagania, oczekiwania WOBEC budowy zakłądaów, chodników ? jak nie ma piniędzy bo czubinski sobie je przywlaszczał dla siebie , A MOZE I Z NASZYCH pieniedzy finansowal swoje dzieci KTORE MA z roznymi kobietami. PRZYNAJMNIEJ WŁODARCZYK NIE JEST KOBIECIARZEM - JAK CZUBINSKI I NIE ZAPŁADNIA KOBIET wŁODARCZYK TO PORZADNY FACET
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obudź się Włodarczyku!!! Za nim to zrobisz z ręką w nocniku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PRZYNAJMNIEJ WŁODARCZYK NIE JEST KOBIECIARZEM - JAK CZUBINSKI I NIE ZAPŁADNIA KOBIET wŁODARCZYK TO PORZADNY FACET
A ile licealistek zaliczył ten porządny facet przed ślubem? Według jego katolickiej wiary to taki sam grzech przed ślubem jak po ślubie. Na 100% żadnej bo przecież żadna nie jest w ciąży a Jego katolicka wiara zakazuje antykoncepcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
I tak długo jak długo będzie rządził polityczny syf, który musi kupowac sobie poparcie, który musi sie dorabiać na rządzeniu, nigdy żadne miasto nie stanie sie idealnym.
Powiem nawet więcej: i tak jak długo za "ałtorytet" na forum bedzie robić głupkowata Marysieńka, tak długo to forum nie stanie się idealnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Powiem nawet więcej: i tak jak długo za "ałtorytet" na forum bedzie robić głupkowata Marysieńka, tak długo to forum nie stanie się idealnym
Przenieś sie na LKR albo jakieś inne forum. one beze mnie sa idealne do głoszenia propagandy. A nie wszystkie dla twojego widzimi sie muszą byc idealne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A cóz Ci tak przeszkadza to zadłuzone miasto? I tak długo jak długo będzie rządził polityczny syf, który musi kupowac sobie poparcie, który musi sie dorabiać na rządzeniu, nigdy żadne miasto nie stanie sie idealnym.
Po tej wypowiedzi widać dobitnie, jak syf dotarł do głowy Marysieńki i wyżarł jej szare komórki. Ta troglodytka nadal udaje, że konieczność spłacania długów zaciągniętych przez poprzedni układ rządzący jej nie będzie dotyczył. I idzie w zaparte, że nie kapuje o co tu chodzi. No, ale jak się siedzi w kieszeni u byłego, to nawet na szwank dobre imię rodziny można wystawić, byleby budżet podreperować. A, że przy okazji i od obecnej władzy dostanie się kolektory..., a to już inna sprawa. Tak, czy inaczej: najważniejsze, to pluć na niewinnych, ziać jadem nienawiści i trwać w bezdennej głupocie! Tylko, co ta rodzina winna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Powiem nawet więcej: i tak jak długo za "ałtorytet" na forum bedzie robić głupkowata Marysieńka, tak długo to forum nie stanie się idealnym [/quote] [quote name='antymarysieńka' timestamp='1350056110' post='683400'] Powiem nawet więcej: i tak jak długo za "ałtorytet" na forum bedzie robić głupkowata Marysieńka, tak długo to forum nie stanie się idealnym
To coś lub ktoś zwane 'antymarysieńką" jeszcze istnieje ??? Pisuarze buraczany spadaj na lkr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śpie do 3 rano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papcio Chmiel napisał:
Wydaje mi się, że dyskusja poszła za daleko. Nie było Państwa na miejscu wypadku mnie tez nie. Nie wiemy jak było, jakich doznała obrażeń i czy w ogóle udałoby się uratować tą dziewczynę, niezależnie od tego który lekarz udzielał jej pierwszej pomocy. Dziewczyna nie żyje i nic tego nie zmieni. Inną kwestią jest to, czy można połączyć dwie, tak pracochłonne, wymagające całkowitego oddania i poświęcenia funkcje jakimi są bycie lekarzem w pogotowiu i bycie burmistrzem.I pan burmistrz sam powinien odpowiedzieć sobie na to pytanie. Jeśli we własnym sumieniu przyzna sam przed sobą, że da rade, bez uszczerbku dla pacjentów-jako lekarz i dla mieszkańców miasta,dla swoich podwładnych, rodziny, przyjaciół itd...niech pracuje nawet i na 10 etatów. Natomiast gdy odpowiedź będzie negatywna, niech z czegoś zrezygnuje zanim dojdzie do nieszczęścia, bo tu chodzi o ludzkie zdrowie i życie. A was ludzie proszę nie wydajcie wyroków bo nie macie pojęcia co tam się stało. Łatwo jest kogoś skrzywdzić,oskarżając, nie znając całej prawdy. Można komuś w ten sposób zniszczyć życie.
W Polsce nawet za udzielanie pomocy innym jest się opluwanym. W Innym kraju mieszkańcy poczytywaliby sobie za zaszczyt że że burmistrzem jest w lekarz.To może w Kraśniku wybierzcie na burmistrza analfabetę pijaka z wyrokiem. Wypijecie flaszkę , będzie wesoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. napisał:
W Polsce nawet za udzielanie pomocy innym jest się opluwanym. W Innym kraju mieszkańcy poczytywaliby sobie za zaszczyt że że burmistrzem jest w lekarz.To może w Kraśniku wybierzcie na burmistrza analfabetę pijaka z wyrokiem. Wypijecie flaszkę , będzie wesoło.
Nikt Mu nie broni być Burmistrzem, ale niech nie łapie dwóch srok za ogon, już w Piśmie Świętym, które codziennie czyta przed snem napisano "nie można dwóm Panom służyć, bo albo jednego albo drugiego się zaniedbuje". Nasz wykształcony burmistrz za kołnierz też nie wylewa. Burmistrzowanie to coś więcej niż chlanie wódy na imprezach i składnie rączek na krucjatach. Tu też trzeba pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art napisał:
To coś lub ktoś zwane 'antymarysieńką" jeszcze istnieje ??? Pisuarze buraczany spadaj na lkr...
Wydaje mi się, że antymarysieńkę nigdy nie interesowała mnie zarówno polityka, ani partie polityczne, tylko nie do końca przemyślane wypowiedzi Marysieńki. Wprawdzie czasami za ostre, ale ale w głównej mierze była to właściwa odpowiedź na bezkarne szkalowanie innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...