Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liśnik Duży: Wypadł z trasy i uderzył w drzewo

Utworzony przez kajko, 11 września 2009 r. o 11:51 Powrót do artykułu
Droga Kraśnik - Annopol to powinien być jeden wielki czarny punkt. Liczba wypadków na tej drodze i ofiar śmiertelnych jesr tam szokujaca...... Drga jest wąska, kiepskiej jakości lub tragicznej jak odcinek kilku kilometrów przed Annopolem Ilekroć tamtędy przejażdzam to mam ciarki na plecach.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kajko napisał:
Droga Kraśnik - Annopol to powinien być jeden wielki czarny punkt. Liczba wypadków na tej drodze i ofiar śmiertelnych jesr tam szokujaca...... Drga jest wąska, kiepskiej jakości lub tragicznej jak odcinek kilku kilometrów przed Annopolem Ilekroć tamtędy przejażdzam to mam ciarki na plecach.......
Masz racje w 100%. To co jest przed Annopolem to jest "TRAGEDIA" a nie droga krajowa. A w Lisniku Dużym to już chyba norma, zresztą w Gościeradowie przy Bajce też jest zajefajnie jak jakiś struś pędziwiatr zapierdziela z góry to nie ma szans na ucieczkę. Nie jeżdżę tam często ale dziwi mnie, że ta droga "Krajowa" jest w takim stanie. Ja rozumiem, że samorząd woj. Lubelskiego ma wiele do zrobienia na drogach byłych województw Chelmskiego i Zamojskiego, ale ja mam rozwiązanie. Zatrudnić 3 łapaczy na odcinku Kraśnik - Annopol i jestem święcie przekonany, że za przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym z mandatów będzie można wyremontować ten odcinek drogi. Oczywiście nie cały od razu. Ja nie mam na myśli przekroczeń o 10 - 20 km/godz. tylko przekraczanie co najmniej o 30 km/godz. A tak wogóle to dziwi mnie fakt, że na trasie Lublin-Warszawa w terenach zabudowanych aż się roi od fotoradarów, ograniczeń prędkości itp. itd. Dlaczego nie można zrobić tego w terenach zabudowanych na trasie Lublin -Kielce???? Pozdrowionka dla jeżdżących tą trasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie zauważyliście szanowni Krytycy ,że są tam dość znaczne ograniczenia prędkości? Na razie jest to powszechny sposób"modernizacji" dróg w Polsce - ale tym bardziej powinniśmy uważać. A w tych miejscach,szczególnie nocą, jest na prawdę BARDZO, BARDZO NIEBEZPIECZNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem 2 minuty po zdarzeniu. Wypadek wyglądał makabrycznie. Auto było owinięte wkoło drzewa. Wszystko przez brawurę kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka tragedia, współczuję rodzinie i Karolinie. Nikt tak naprawdę nie wie dlaczego tak się stało, chłopak można powiedzieć że znal te drzewa jak własną kieszeń bo tam mieszkał. teraz mozemy jedynie sie zastanawiać. A drogi są tam okropne ten odcinek. nie raz wyskoczył mi tam jakis kierowca, jak nie zza zakretu to ze wzniesienia i te koleiny nieszczesne tam sie frunie nie jedzie. ale co po tym jak chlopak nie zyje. Wyrazy głębokiego współczucie. Sama nie potrafie wyobrazić sobie tego co czują rodzice i Karolina, trzymaj sie biedna, Wiedz, że Mariuszowi jest teraz dobrze i nic Go nie trapi a tam w Niebie na pewno sie spotkacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domyślam się że było to przy tym skrzyżowaniu z drogą na Księżomierz, bo widziałem świeżo okorowane drzewo i znicze. Tam jest 50 na tym łuku o ile kojarzę i będąc w pełni władz umysłowych to o samobójstwo zakrawa jechać szybciej - ze względu na koleiny i nierówności. Smutne to może, ale niestety prawdziwe. Na tym zakręcie przynajmniej kilka osób na tamten świat przeszło. PS. Skąd pochodzili kierowca i pasażer auta? W imiona i nazwiska już nie wnikam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...