Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przyczyna jest oczywista. Gnój zarobil trochę kasy, kupił w Anglii pierwszy samochód, sodówka uderzyła do łba i jechał za szybko. Założę się, że jeszcze miał kilka tatuaży. To typowe dla zakompleksionych, nerwowych Polaczkow. Powinno się robic obszerne badania psychologiczne dla przyszłych kierowców: nerwuso i zakompleksionym nie wydawac prawa jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
Przyczyna jest oczywista. Gnój zarobil trochę kasy, kupił w Anglii pierwszy samochód, sodówka uderzyła do łba i jechał za szybko. Założę się, że jeszcze miał kilka tatuaży. To typowe dla zakompleksionych, nerwowych Polaczkow. Powinno się robic obszerne badania psychologiczne dla przyszłych kierowców: nerwuso i zakompleksionym nie wydawac prawa jazdy.
czy mi się wydaje czy jesteś kompletnym idiotą? znasz go? to że ma 21 lat i był w Anglii nie znaczy że twoje wypociny mają tu zastosowanie. Sam idź do psychologa lub psychiatry bo widzę że ciężko ci upływa życie, skoro piszesz takie g***. Lwcz się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalem tego chlopaka kondolencje calej rodzinie [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nerwuso i zakompleksionym nie wydawac prawa jazdy" dlatego ty tego prawka nie masz i jesteś kretynem ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ze wy tepe buraki byscie kupili jakies gowno i szpanowali szybka jazda to nie znaczy ze kazdy taki jest. znalem go. nie mierzcie wszyskich swoja miara durnie. moze poprostu zlapal gume i zjechal a moze w samochodzie cos pier...dol...nelo. czemu na forum pisza deb***e waszego pokroju. qrwa. czekam z niecierpliwoscia na wasze wypadki opisane w necie chu.......je!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znasz go wiec nie mów ze miał tatuaże bo nie miał i spokojnie to nie jego pierwszy samochód nie znasz go wiec sie nie wypowiadaj na ten temat [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilu jeszcze musi zginac na drodze krasnik annopol zeby ci idioci na gorze zrozumieli ze jest to droga lublin kielce i pilnie potrzebny jest remont Policja napisze niedostosowal predkosci do panujacych warunkow A WARUNKI NA TEJ DRODZE SA TAKIE ze w kazdym cywilizownym kraju bylaby zamknieta Panowie policjanci i reszta urzedasow RUSZCIE d*** I POSTARAJCIE SIE WYMUSIC NA WLADZACH REMONT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem świadkiem tego wypadku. Przyczyną może i była nadmierna prędkość ale wina leży w tym zakręcie z którego wyniosło opla. Tam dochodzi często do wypadków a dziś do tego jeszcze jest ślizgawica. I nie wiem czemu pisze że to czołowe zderzenie bo to nie prawda seat uderzył w prawy bok opla. PS: O 12:00 uprzątnięto miejsce wypadku a około 13 z tego samego zakrętu wyniosło następny samochód który uderzył w przepust na mostku w mojej drodze (mieszkam przy sklepie przy którym doszło do obu wypadków) i lewym bokiem wpadł do rowu miażdżąc przy tym cały dach. Kierowcy nic się nie stało. Samochód pomogła opuścić mu sprzedawczyni ze sklepu. Sądzę że mieszkańcy powinni postarać się o fotoradar przed zakrętem bo aż strach skręcać do domu lub pod sklep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posłuchaj jołopie z pierwszego wpisu nie znasz go wiec stul gebe !!! takiego chłopaka to ze świeca szukac !!!! spokój jego duszy (siwy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął mój kolega z mojego rocznika. Wy to już naprawdę nie macie o czym pisać. Jeśli chodzi o samochód, sprowadził go z Anglii miał ten samochód 2tyg. i się nie nacieszył. Szkoda chłopaka, był zarówno dobrym kolegą jak i miły. Kto go nie zna, niech nie pisze głupot na jego temat. Co do wypadku utrudniała mu jazdę kierownica z prawej strony. Właśnie to jechał do Kraśnika przekładać kierownice i nie dojechał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damian1151009 napisał:
Byłem świadkiem tego wypadku. Przyczyną może i była nadmierna prędkość ale wina leży w tym zakręcie z którego wyniosło opla. Tam dochodzi często do wypadków a dziś do tego jeszcze jest ślizgawica. I nie wiem czemu pisze że to czołowe zderzenie bo to nie prawda seat uderzył w prawy bok opla. PS: O 12:00 uprzątnięto miejsce wypadku a około 13 z tego samego zakrętu wyniosło następny samochód który uderzył w przepust na mostku w mojej drodze (mieszkam przy sklepie przy którym doszło do obu wypadków) i lewym bokiem wpadł do rowu miażdżąc przy tym cały dach. Kierowcy nic się nie stało. Samochód pomogła opuścić mu sprzedawczyni ze sklepu. Sądzę że mieszkańcy powinni postarać się o fotoradar przed zakrętem bo aż strach skręcać do domu lub pod sklep.
1. Zakręt jest winny. He, he, śmieszny jesteś. Trzeba umiec dostosowac prędkosc do warunków. 2. Pełne nienawiści i impulsywne wypowiedzi na forum świadczą o tym, że nadajecie się do jazdny na rolkach a nie samochodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama czesto przejezdam tym zakretem i az sie boje co mnie czeka za nim... Wyrazy współczucia dla Rodziny [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje aby Ci którzy go nie znali to zamknęli mordy. Stary dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu ma znajomość/ nieznajomość denata do rzeczy ???? Po prostu, jak to było już pisane wcześniej: trzeba dostosować prędkość do oznakowania pionowego, i na pewno nie "wyleci się" z żadnego zakrętu. Bo to, że młody człowiek, pozbawiony wyobraźni (i któremu wydaje się, że jest Kubicą i Hołowczycem w jednym) skończy na drzewie, to jest jeszcze pół biedy: gorzej, kiedy uderzy w inny samochód, którym jadą niewinni, przypadkowi ludzie. Jak długo będziemy jeszcze tolertować niebezpieczną, nonsensowną brawurę ? Czy osoba, ktore wejdzie w w/w zakręt z zalecaną prędkością (40km/h) spowoduje wypadek ?
Przyczyną może i była nadmierna prędkość ale wina leży w tym zakręcie z którego wyniosło opla.
Powtarzam za jednym z przedmówców: winny jest zakręt, czy kierowca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
Przyczyna jest oczywista. Gnój zarobil trochę kasy, kupił w Anglii pierwszy samochód, sodówka uderzyła do łba i jechał za szybko. Założę się, że jeszcze miał kilka tatuaży. To typowe dla zakompleksionych, nerwowych Polaczkow. Powinno się robic obszerne badania psychologiczne dla przyszłych kierowców: nerwuso i zakompleksionym nie wydawac prawa jazdy.
Nawet go nie znałeś i nie oceniaj palancie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedrzej napisał:
posłuchaj jołopie z pierwszego wpisu nie znasz go wiec stul gebe !!! takiego chłopaka to ze świeca szukac !!!! spokój jego duszy (siwy)
zgadzam sie z siwym.najlatwiej jest ocenic i zjechac kogos kogo sie nie zna.nie miales nawet odwagi zeby napisac soje imie a piszesz jaki to kto jest zakompleksiony i tak dalej... z tresci twego postu jasno wynika ze to ty jestes nerwuso i zakompleksionym lbem ktoremu zal d*** sciska ze szczyt dokonanych osiagniec to skladak po komunii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
Przyczyna jest oczywista. Gnój zarobil trochę kasy, kupił w Anglii pierwszy samochód, sodówka uderzyła do łba i jechał za szybko. Założę się, że jeszcze miał kilka tatuaży. To typowe dla zakompleksionych, nerwowych Polaczkow. Powinno się robic obszerne badania psychologiczne dla przyszłych kierowców: nerwuso i zakompleksionym nie wydawac prawa jazdy.
deb*** z ciebie ,tatuaże to chyba na d**** Ty masz ! Kretynie ! _____ Pamiętamy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdf napisał:
czy mi się wydaje czy jesteś kompletnym idiotą? znasz go? to że ma 21 lat i był w Anglii nie znaczy że twoje wypociny mają tu zastosowanie. Sam idź do psychologa lub psychiatry bo widzę że ciężko ci upływa życie, skoro piszesz takie g***. Lwcz się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może byście chociaż uszanowali że mówicie o osobie zmarłej! Ja tego chłopaka znałem nawet dobrze i mogę z pewnością stwierdzić ze on nie miał żadnych tatuaży! Wiec nie wiem na jakiej podstawie tak oceniacie jego jak nikt z Was go nie zna wogole:/ To że zarobił pieniądze i kupił sobie samochód to moim zdaniem nic dziwnego teraz każdy się stara o jakiś samochód... Proponuje sam samym pójść do psychiatry i się przebadać bo nigdy nic nie wiadomo. Z tego co się dowiedziałem to on ta droga jechał pierwszy raz i to się wydarzyło za zakręcie a młody lubił dać po garach[...]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondolencje dla calej Rodziny [*] Znalem Łukasza byl bardzo dobrym i spokojnym kierowca, napewno byl opamietany i wiedzail na co go stac, los tak chcial i go nie cofniemy , byl najlepszym uczniem z mojej klasy (technikum samochodowe), wiedzial co chce od zycia i po co zyje wiec brawura nie wchodzi tu w gre ;((((( ps: do "robi" myslisz ze ktos ma tatulaze i jest mlody jest odrazu glupi? Borek nie mial tatulazy a ty nie dorastales mu do piet. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...